Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Sanırım ocak yada şubatta oynayacak:D

4.Sezonu izledim 5 kaldı bu seferde :A :A :A 6.Sezon çıkmadan 5 i bitirelim işte birlikte izleyelim :A :A :A

4. sezon ilk iki bölümü izledim, dizi çok ergenik olmuş. :(

Jasper’ı birinin öldürmesini bekliyorum sabırla. :Z
Betty nin annesi Alice Cooper teyzem de ben de iş bitmemiş dedi @Çiğdem- @serhatt @Dosi @vadikızı örnek alın :A @mrt-06 @destere @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @Harunnn60 @kerem @ozmoturk @Billy Kane @Maskeli Fedai @MasacRE- @DarkLegenD

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
DtbaKdRX4AEqfnc.jpeg
DtbaKdRX4AEqfnc.jpeg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Big Mouth 7. bölüm de dahil.

Ergenliği tüm gerçeklikleriyle anlatan muazzam absürd komedi dizisi. Tabii ki de favori karakterim Hormon Canavarı.

Her bölüm ayrı güzel ama Jay'in yastık ile ilişkiye girip onu hamile bırakması, Andrew'un gay olayı ve şarkısı, son bölümde ise ortalık karıştığı anda koç ve öğretmenin evlenmesi, Jessi'nin regl olup Hormon Canavarı ile tanışması ve sonraki bölümlerde vajinası ile olan konuşması en akılda kalıcı komik olaylardı. Yine son bölümde işlenen ''alışılmışın dışında uzun bir süre mastürbasyon yapmayınca uykuda orgazm olmak'' da güzel işlendi.

Her bölüm en az 8,5 Son bölüm 9,0.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Fringe 1x10

Son 2 bölümdür olaylar arasındaki bağlantıyı açıklamaya başladılar. Özellikle bu bölüm çok sürükleyiciydi.

Şu Mr. Jones, Olivia'yı istediğini söyleyince Nina Sharp'ın isteğini yerine getiriyor sanmıştım ama kadının Oliva'nın kaçırıldığını bilmemesi bunu çürüttü. Rol yapmış da olabilir ama bana gerçekçi geldi. Mr. Jones'un geçmişe gidip ne yapacağı ve Oliva'yla ne gibi bir işi olduğu bu bölümde cevaplanmadı. Diğer bölüme bekliyorum. :)

Nina Sharp da John ve Oliva'nın anılarının karıştığını öğrendi, Mr. Jones ile bir anlaşmaya gidebilir mi?

Bu bölümde dizi bambaşka boyuta girdi. Artık uzay-zaman sürekliliği vs. buna değinmeleri ve dizide işlemelerini sevdim. :clapping: Bishop meğer oğlu için zaman makinesi yapmış bunu geç de olsa hatırladı. :A

Bir de Dr. Bishop ile Astrid'in konuşmaları fazla komik değil mi ya :F

Bu dizi Heroes'a çok benziyor, sanki bilime dayandırılmış hali. Zamanda yolculuk, duvardan geçebilme falan :A @xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Fringe 1x10

Son 2 bölümdür olaylar arasındaki bağlantıyı açıklamaya başladılar. Özellikle bu bölüm çok sürükleyiciydi.

Şu Mr. Jones, Olivia'yı istediğini söyleyince Nina Sharp'ın isteğini yerine getiriyor sanmıştım ama kadının Oliva'nın kaçırıldığını bilmemesi bunu çürüttü. Rol yapmış da olabilir ama bana gerçekçi geldi. Mr. Jones'un geçmişe gidip ne yapacağı ve Oliva'yla ne gibi bir işi olduğu bu bölümde cevaplanmadı. Diğer bölüme bekliyorum. :)

Nina Sharp da John ve Oliva'nın anılarının karıştığını öğrendi, Mr. Jones ile bir anlaşmaya gidebilir mi?

Bu bölümde dizi bambaşka boyuta girdi. Artık uzay-zaman sürekliliği vs. buna değinmeleri ve dizide işlemelerini sevdim. :clapping: Bishop meğer oğlu için zaman makinesi yapmış bunu geç de olsa hatırladı. :A

Bir de Dr. Bishop ile Astrid'in konuşmaları fazla komik değil mi ya :F

Bu dizi Heroes'a çok benziyor, sanki bilime dayandırılmış hali. Zamanda yolculuk, duvardan geçebilme falan :A @xemrexxx
İnek de çok komik :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
FRİNGE 1x14

Fena bir bölümdü. Daha ne kadar beynim yanmaya devam edecek. :A @xemrexxx

Şu her bölüm farklı olan olayları kısa tutmaları ve ana hikayeye bağlamaları hoşuma gitti. Mr. Jones, Oliva'nın kendisi hakkındaki gerçekleri öğrenmesine sebep oldu. Meğer bebekken üzerinde bir ilaç denenmiş. Bence Oliva'da bazı değişikliklere sebep olmuş. Jones'un lambaları bilerk ayarladığını düşünmüyorum. :D

ZTF'yi Dr. Bishop yazmış :eek: Her şey bu adamın elinden mi çıkıyor :A

Bir diğer soru da tabii ki Mr. Jones'un nasıl kaçtığı...

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Outlander s04e07
Bree ve Roger'ın aynı gemiye binmelerini bekliyordum ama öyle olmayacak sanırım. Umarım Bree bir an önce anne-babasına kavuşur. Özellikle babasıyla buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
The Marvelous Mrs. Maisel 1x2 @Harunnn60 @Çiğdem- biriniz konusunu açabilir misiniz :A

Uzuuun zamandır izlemeyi düşünüyordum. İki bölüm izledim, ilk bölüme nazaran ikinci bölüm daha iyiydi. Özellikle başrolün oyunculuğu harika zaten ödüllerde de baya ön planda. :D

İlk iki bölümde pek bir olay olmasa da Midge'in terk edilmesinden sonra olaylar açıldı ve senaryo yolunu buldu. En sevdiğim karakter Midge'ten sonra Abe. :A Joel'e bakışları :F

Midge ve şu ilk bölümün sonundaki adam sevgili olacaklar kesin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Marvelous Mrs. Maisel 1x2 @Harunnn60 @Çiğdem- biriniz konusunu açabilir misiniz :A

Uzuuun zamandır izlemeyi düşünüyordum. İki bölüm izledim, ilk bölüme nazaran ikinci bölüm daha iyiydi. Özellikle başrolün oyunculuğu harika zaten ödüllerde de baya ön planda. :D

İlk iki bölümde pek bir olay olmasa da Midge'in terk edilmesinden sonra olaylar açıldı ve senaryo yolunu buldu. En sevdiğim karakter Midge'ten sonra Abe. :A Joel'e bakışları :F

Midge ve şu ilk bölümün sonundaki adam sevgili olacaklar kesin. :A
@xemrexxx e önce soralım o biliyorsa tuhaf, bilmiyorsa normal dizidir :A :A :A