Sizin İçin Sevgili Ne Demek ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman yok ben almayayım :A Böyle uzun uzun ciddi konuşmaları @Tolstoyevski sever @gözlemci gördüğünde yapış onun yakasına uzun uzun konuşun bu mevzuları :A
Sizleri 10 dakikalığına ciddiyete davet etmiştim :A Bende ciddiyetten uzaklaşmıştım fena olmadı bu konu bu tartışma :A
Neyseki @Tolstoyevski de bizim yanımızda erkeklerin nasıl bir iğrenc varlıklar olduğunu anlatır gözlemciye çocuk aynada kendini gördükçe tükürür :A :A :A Piskolojisi bozulur :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok ilginç tanışmak lazım bakarsın ben üstün gelirim de hayattan soğur @Tolstoyevski :A Ben de uzun uzadıya cümleler kurar onu bi şoka daha sonra baygınlığa sokarım :A
Aaa bu arada düşündüklerin kendine göre doğrudur biz ciddiyete bulaşmamak için abartılı konuşuyoruz saygı duymuyorlar gibide düşünme oyüzden :A :A :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
10 saat az bence :A yemek içmek tuvalet sonra uyumak butür olmazsa olmaz ihtiyaclar dısında hiç bir şeye zaman harcamayın geri kalanı hepsi ders :A :A :A
O on saat her şey hariç zaten. Hatta ders saatleri hariç, sadece ders çalışma süresi :F
Yemek yemeye bile gitmiyoruz zaten. Okula yemek söylüyoruz dışarıdan :F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eminmiyiz?:A @destere
şöyle yazmışsın:
"kızlarımız afedersiniz azgın modunda şuanda tüm kızlar böyle"

Hahahah aa oldu işte :A :A :A

@destere Gibi ol erkek kadın olayında bizim yanımızda yer alarak @Tolstoyevski dedği gibi erkekler iğrençtir :A :A :A

gözlemci önce batırdı işleri sonra tepkiler karşısında çark etmeye çalıştı :) sonra baktı millet delilli ispatlı geliyor işin içinden çıkamadı tabi :)
zamanında uyarmıştım onu beni dinlemedi daha beter olsun :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gözlemci önce batırdı işleri sonra tepkiler karşısında çark etmeye çalıştı :) sonra baktı millet delilli ispatlı geliyor işin içinden çıkamadı tabi :)
zamanında uyarmıştım onu beni dinlemedi daha beter olsun :)
@gözlemci yi iyice pişman ettim ben nerden öyle konuştum demeye başladı :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy pardon dur senin duymak isteyeceğin şeyleri söyleyim hemen ben :A :A

edit: kızlar en iyisidir ne varsa erkeklerde vardır hep ne geliyorsa başımıza @destere , @gözlemci gibi kişilerden gelir , kızlar çiçektir, erkekler ise sinek :A :A

oldu sanıım :A :A
artık işe yaramaz bu övgüler boşuna çırpınışların :)

Hahaha aa eğer toparlarsak yazına tvdeki ecünnüler konusunda katılırım zaten nasıl sahne çevirdikleri ortada :A Ama ev kızları hakkında katılmam mümkün değil erkek olarak kendi tarafını tutman normal der geçerim :A

Birde sana birşey söyleyecem gece gece işin gücünmü yok ciddi konu konusmaya çalısıyon birde @destere ile :F :F :F Bizim kafamız öyle şeyler kaldırmaz dur sana bir yeni iftira atayımda ciddi eşylerle uğraşacak vaktin kalmasın :A :A :A
burda beni övdünmü yerin dibinemi batırdın tam çözemedim işi :) neyse sanırım desteklemişsindir :)

@gözlemci yi iyice pişman ettim ben nerden öyle konuştum demeye başladı :A :A :A
en son zik zak çize çize forumu terketmiş zaten :) artık iki gün uğramaz buralara :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
artık işe yaramaz bu övgüler boşuna çırpınışların :)

burda beni övdünmü yerin dibinemi batırdın tam çözemedim işi :) neyse sanırım desteklemişsindir :)

en son zik zak çize çize forumu terketmiş zaten :) artık iki gün uğramaz buralara :)
Hahah sana destek veriyorum :A destere ve benle ciddi konular konuşma diyorum @gözlemci ye :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bence insanlar Sevgili denen kişiyi bir obje olarak kullanıyor hemen şöyle izah edeyim ; insanlar beraberce vakit geçirmek, sırlarını paylaşmak biribirlerinin dertlerine ortak olmak ve biraz da dış mihrak olan toplumun bazı kesimlerini kıskandırmak amacıyla sevgili oluyorlar .

Bir kız için erkek arkadaşı aslında ilişkiye gireceği kişiden ziyade dış mihraklara sahipliyim görünüşünü vermek ,

Bana kalırsa bence sevgili kavramı çok farklı, insan sevgilisi yerine yani kız arkadaş yada erkek arkadaş yerine gerçekçi bir dost bulabilir . Samimi içten bir dost.

Ayrıca insanlar sevgiliyken çoğu kötü şeyi yapmamalı sonuçta evlenme garantisi yok maalesef ki kızlarımız(Hepsi değil) afedersiniz azgın modunda şuanda tüm kızlar böyle(böyle olanda var olmayanda) , erkek değil artık kız etkin rolde ,öpüşmek ister, kendisinin okşanmasını ister, poh pohlanmasını ister, şefkat ister, korunmak ister , ve cinsellik ister, erkekler ise bir adım daha geri planda kız ne isterse ona göre cevap verir konumunda .

@cookies @DarkLegenD @S.G.A.T. @Çiğdem- @destere @Maskeli Fedai
15-25 yas geneli icin dogru bir yaklasim bence. :):)