Sizin İçin Sevgili Ne Demek ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ayrıca insanlar sevgiliyken çoğu kötü şeyi yapmamalı sonuçta evlenme garantisi yok maalesef ki kızlarımız(Hepsi değil) afedersiniz azgın modunda şuanda tüm kızlar böyle(böyle olanda var olmayanda) , erkek değil artık kız etkin rolde ,öpüşmek ister, kendisinin okşanmasını ister, poh pohlanmasını ister, şefkat ister, korunmak ister , ve cinsellik ister, erkekler ise bir adım daha geri planda kız ne isterse ona göre cevap verir konumunda .

@cookies @DarkLegenD @S.G.A.T. @Çiğdem- @destere @Maskeli Fedai

nasıl okumadım la :)
şu parağrafa baksana baştan sona hakaret iftira valla okurken sıkıldım lanet olsun sana gözlemci :)

bak bak birde tüm kızlar demiş @Dosi @vadikızı duyun bunları :)

aha işte ispatı aşağıdaki parağrafta :)

----Ayrıca insanlar sevgiliyken çoğu kötü şeyi yapmamalı sonuçta evlenme garantisi yok maalesef ki kızlarımız afedersiniz azgın modunda şuanda tüm kızlar böyle , erkek değil artık kız etkin rolde ,öpüşmek ister, kendisinin okşanmasını ister, poh pohlanmasını ister, şefkat ister, korunmak ister , ve cinsellik ister, erkekler ise bir adım daha geri planda kız ne isterse ona göre cevap verir konumunda .----
Şu çelişkiye bak, hem hepsi değil diye belirt hemde tüm kızlar diye :D ikisi bir arada olmamış ve gözlemci yazdığına pişman olmuştur :A
Üzgünüm başarısız bir düzenleme :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Şu çelişkiye bak, hem hepsi değil diye belirt hemde tüm kızlar diye :D ikisi bir arada olmamış ve gözlemci yazdığına pişman olmuştur :A
Üzgünüm başarısız bir düzenleme :A
Beni karalama kampansına dahil etmeyin lütfen :A Laflarım çarpıtılıyor sanki :A Artık bırakıyorum kim ne düşünüyorsa öyle olsun :D