Sizce Forumdaki En Yakışıklı 5 Erkek Kim?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
:F Ben seni beğeniyorum. :A:oops:

@gözlemci'nin Instasına baktım grup fotolarınız var maşallah defileden çıkmış gibisiniz hepiniz ben yanınızda ezik kalırım. :A @MEnes

İşte giyinmeye çalışıyoruz ablam ama renk severim evet. :A
Yok be oluuuum. :A Hepimiz normal tipleriz öyle aramızda çok fazla biri yok. Halktan insanlarız. :A
Ben mangala bile şık giyinip giden adamım @MEnes ise eşofmanla gelmişti :A
Mangal ve ormanda rahat giyinmek varken kot giyinip neden rahatımdan edeyim kendimi. :A Dünyada kendimden rahat insan çok az biliyorum, o rahatımdan taviz vermem zordur. :A
O da öyle bir delikanlı demek ki. :A @MEnes
Aynen öyle. Eşofmanlı halimle bile gözlük de vardı tabi gözde, bunları bir karşılayışım var. @gözlemci diyor artist artist neyi bekliyorsun öyle falan. :A :A Dedim benim normal halim bu ek bir çaba göstermiyorum. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yok be oluuuum. :A Hepimiz normal tipleriz öyle aramızda çok fazla biri yok. Halktan insanlarız. :A

Mangal ve ormanda rahat giyinmek varken kot giyinip neden rahatımdan edeyim kendimi. :A Dünyada kendimden rahat insan çok az biliyorum, o rahatımdan taviz vermem zordur. :A

Aynen öyle. Eşofmanlı halimle bile gözlük de vardı tabi gözde, bunları bir karşılayışım var. @gözlemci diyor artist artist neyi bekliyorsun öyle falan. :A :A Dedim benim normal halim bu ek bir çaba göstermiyorum. :A
Ama o @gözlemci'nin profilinde gördüğüm pozlarınız fenaydı yani. :A

Vay be eşofmanla bile yakıyorum diyorsun yani üstat. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ama o @gözlemci'nin profilinde gördüğüm pozlarınız fenaydı yani. :A

Vay be eşofmanla bile yakıyorum diyorsun yani üstat. :A
La eşofman rahatlıktır. Pikniğe nadir kot giyip giderim. :A Ama önemli olan kıyafet değil işte içindeki yaaaaniiii. :A O fotodaki pozlar içinse ne diyebilirim ki. :A Fena çıkmamış işte. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ormanda rahat giyinme fazla aman :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
La eşofman rahatlıktır. Pikniğe nadir kot giyip giderim. :A Ama önemli olan kıyafet değil işte içindeki yaaaaniiii. :A O fotodaki pozlar içinse ne diyebilirim ki. :A Fena çıkmamış işte. :A
Valla artık seni sadece o elli pozunla hatırlayacağım zaten, istersem bin tane fotonu göreyim aklıma o kazındı.. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860