Sizce Forumdaki En Yakışıklı 5 Erkek Kim?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:A:Açabuk olsunnn yaaa anca sakallar uzuyo bee bu arada twiiterdeki profil resmin varya ordaki kot pantolonunu görünce babaannnem geldi aklıma görse derdi o niye yırtık don giymiş yamattırsa bari derdi :F:F
Hahaha :F eskiler öyledir bizde de söyleyen çok ama ben severek giyiyorum üzgünüm :A tarz meselesi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
Hahaha :F eskiler öyledir bizde de söyleyen çok ama ben severek giyiyorum üzgünüm :A tarz meselesi.

:F:Faynen öylee babam hala der mesela bu yırtık pantolonları niye giyiyorlar diyo baba moda gençler böyle seviyor diyorum modası batsın böyle modamı olur diyor mesela benim yeğen var erkek olan ona pantolon aldık kot yırtıklar vardı abim ben böyle pantolon giydirmem dedi ya geri verdik:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:F:Faynen öylee babam hala der mesela bu yırtık pantolonları niye giyiyorlar diyo baba moda gençler böyle seviyor diyorum modası batsın böyle modamı olur diyor mesela benim yeğen var erkek olan ona pantolon aldık kot yırtıklar vardı abim ben böyle pantolon giydirmem dedi ya geri verdik:F
Ayy sanki nolacak daha sexy duruyor :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi bir düşünürsek @denizz19 Allah tipinden almış hiçbir yerine torpil gecmemis ; @sokak sanati isterse Brad Pitt gibi olsun içi pis o da elendi ; @serhatt ondan ona gezerken tipi kaymış ; @destere zaten fok balığı gibi ; @Harunnn60 idare eder 10 üzerinden 6 ; @kerem alaman hanzosu ; @Yiğitt biraz daha eli yüzü düzgün 7.5 ; @yatutarsa kalbi güzel , @ozgur2113 ile @Maskeli Fedai d.bakir sıcağında kömür olmuşlardır onları da eledim; @cookies sen zaten Kıbrıs'ta kal ; @MEnes @MasacRE- @DarkLegenD i düşününce aklıma beyaz futbol masası geliyor :A ; @Ahmed de idare eder o da 7.5 ; @bazinga sanırsam uzun boylu sıska ve göZlüklüydu o da elendi; @xBUGRAx ile @mrt-06 bir saf Total yakışıklılığı var gibi :D ; @Çiğdem- desen zaten benden uzun bıyıkları var; @vadikızı teyzemin bir o kadar da yerin altında var; @Dosi nin genleri bozulmuş bu 3 cadoloz da elendi yani; @Forumdash @ozmoturk ve @dreamy gizemli isimler ama bence onlar da yakışıklı değildir :X @batuhankaralar i zaten takas öpsün yoruma gerek yok :A @Bully yanlış kas yapmanın kurbanı

Sonuç olarak @Ahmed @Yiğitt @xBUGRAx @mrt-06 @Harunnn60 ve @yatutarsa diyorum :bhr:
Sensin kömür :T: Benim giderim var :A @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ayy sanki nolacak daha sexy duruyor :A
Ben de yırtık hiç sevmem. Modası batsın cidden. Eski tip giyerim her zaman. :A