Sizce Bayern Münih - Beşiktaş Maçını Kim Kazanır?

?

• Kullanılan toplam oy
    14

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Geçmişteki malzeme diyorsun 10 yıldır ortalıkta yoksunuz. Malzeme kalitesiz galiba. Nasıl bi' çelişki bu.
Ben Galatasaraylıyım :A Çok yanlış konuşuyorsun. Konuşmak için konuşuyorsun şu an :A 10 yıl önceki geçmiş, geçmiş değil mi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben Galatasaraylıyım :A Çok yanlış konuşuyorsun. Konuşmak için konuşuyorsun şu an :A 10 yıl önceki geçmiş, geçmiş değil mi :A
Geçmişteki tecrübenin faydasını gelecekte görmek için kaç yıl beklemek gerekiyor? 10 yıl değil onu biliyoruz, 20? 30?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kendin bir şey yapmadan tecrübelerinin nasıl faydasını görmeyi düşünüyorsun? :D
5 yıl sonra FB final görürse, bu başarısını yıllar yıllar öncesindeki tecrübesine mi dayandıracak?

Baba demeye çalıştığım şey; 20-30 yıl sonra bir başarı sağlayıp, bunu geçmişteki tecrübeye bağlamak muazzam bir saçmalık. 2008'de yarı final görüp 2010'da final görse dediğin şey geçerli. 10 yıl olmuş, ne geçmişteki tecrübeler gelecekte fayda sağları? @S.G.A.T.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Harunnn60 Size yapacak yarın capsın kralını ayoll :A :A :A @S.G.A.T.
caner alışıktır böyle maçlara 2007-2008 sezonu o yılda fenerbahçenin kendi kalesine atma hastalığı var Bence yüzde yüa beşiktaş bu kupayı alır
Avrupa ilk çeyrek finale çıkan fenerbahçe
şampiyonlar liginde yarı final göztepe
UEFA Şampiyonlar liginde çeyrek finale kalırsanız hep nedense en son çıkan şampiyon oluyor
Galatasaray
Göztepe
Fenerbahçe
uefa avrupa ligi yarı finalinide sayarsak
beşiktaş bu kupayı alır @Çiğdem-

Kendin bir şey yapmadan tecrübelerinin nasıl faydasını görmeyi düşünüyorsun? :D
geçmişe bakmak iyidir
ben bir baktımda
Hep 3. bir farklı takım gruplardan çıkan lar şampiyon oluyor avrupada @S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
5 yıl sonra FB final görürse, bu başarısını yıllar yıllar öncesindeki tecrübesine mi dayandıracak?

Baba demeye çalıştığım şey; 20-30 yıl sonra bir başarı sağlayıp, bunu geçmişteki tecrübeye bağlamak muazzam bir saçmalık. 2008'de yarı final görüp 2010'da final görse dediğin şey geçerli. 10 yıl olmuş, ne geçmişteki tecrübeler gelecekte fayda sağları? @S.G.A.T.
Anlıyorum seni, çoğu kişi 'geçmişle oyalanmayın' falan diyor şimdilerde zaten: ama benim fikrim geçmişten yararlanmak mümkün ve bazen zaruri. 88'de Galatasaray rüya gibi başarıyla yarı final görmüş bu kupada. O takım nasıl bunu başarmış, bunlara dönüp bakılmalı. O oyuncular nereden geldi, türk oyuncular nereden yetişti, nasıl takım oldular, şu andaki durumla onlar arasındaki farklar ne. Bunlar önemli detaylar.
Başarılı olmalının en kolay yolu kendine model bulmaktır. Yapmak istediğin işte daha önceden başarılı olmuş insanları incelemek büyük avantaj sağlar her zaman. O yüzden geçmişteki tecrübeler önemli ve gereklidir benim fikrim. Katılmaman normal bu arada, çoğu kişi katılmıyor. :A

caner alışıktır böyle maçlara 2007-2008 sezonu o yılda fenerbahçenin kendi kalesine atma hastalığı var Bence yüzde yüa beşiktaş bu kupayı alır
Avrupa ilk çeyrek finale çıkan fenerbahçe
şampiyonlar liginde yarı final göztepe
UEFA Şampiyonlar liginde çeyrek finale kalırsanız hep nedense en son çıkan şampiyon oluyor
Galatasaray
Göztepe
Fenerbahçe
uefa avrupa ligi yarı finalinide sayarsak
beşiktaş bu kupayı alır @Çiğdem-

geçmişe bakmak iyidir
ben bir baktımda
Hep 3. bir farklı takım gruplardan çıkan lar şampiyon oluyor avrupada @S.G.A.T.
Anlamadım pompy. 3. takım derken? :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Anlıyorum seni, çoğu kişi 'geçmişle oyalanmayın' falan diyor şimdilerde zaten: ama benim fikrim geçmişten yararlanmak mümkün ve bazen zaruri. 88'de Galatasaray rüya gibi başarıyla yarı final görmüş bu kupada. O takım nasıl bunu başarmış, bunlara dönüp bakılmalı. O oyuncular nereden geldi, türk oyuncular nereden yetişti, nasıl takım oldular, şu andaki durumla onlar arasındaki farklar ne. Bunlar önemli detaylar.
Başarılı olmalının en kolay yolu kendine model bulmaktır. Yapmak istediğin işte daha önceden başarılı olmuş insanları incelemek büyük avantaj sağlar her zaman. O yüzden geçmişteki tecrübeler önemli ve gereklidir benim fikrim. Katılmaman normal bu arada, çoğu kişi katılmıyor. :A

farklı 3.takım gruplardan çıkarsa
Mesela fenerbahçe çıktı galatasaray 2 defa çıktı göztepenin yarı finali sayılırmı şampiyon kulüpler kupasında sayılırmı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Bunları tespit etmenin ve gereğinin yapılmasının onlarca yıl sürmesi normal mi sence?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Fenerbahçeliyim o yüzden beğenmedim ama iddiayı kaybetmene sevindim umarım aklın başına gelmiştir :A :F
Aaa ben takımıma güveniyorum ayoll oyuncumuzu atmasalar yenilmeyecektik :A

Ama olayı yine Sincabımı avatardan çıkarmadan hallettik :A Gs Avatarı koyucan dediler Galasataray kıyafetleri giydim öyle uydurduk :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa ben takımıma güveniyorum ayoll oyuncumuzu atmasalar yenilmeyecektik :A

Ama olayı yine Sincabımı avatardan çıkarmadan hallettik :A Gs Avatarı koyucan dediler Galasataray kıyafetleri giydim öyle uydurduk :A :A :A
Her şeyi kendine göre ayarlıyorsun zaten :A :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En kötü 5-0 olacağı çok önceden belli olan bir maç için kim yener tahmini yapmak mı yoksa kaç farklı biter tahmini yapmak mı daha kırıcı ve daha saçmaymışş neyseki bunu dün gece gördük :A Farklı bitmesine sevinmemin önemli bir nedeni de bu konunun değiştirilmesi ve söz üzerinde "saçma " diye damga yemesi oldu. Saçma neymiş peki? Neye dayanarak saçma? Adamlar San Marino'ya 5-6 handikap açıyor iddaada, acaba San Marinolı görse hakaret sayar mı? Abartmamak lazım gerçekleri, olay kimin yeneceği değil kaç farklı biteceğiydi. Ahmet Çakar bile Vole adlı sitelerindeki anketinde 4+ fark gibi bir seçenek eklemiş, binlerce Beşiktaşlının olduğu platformda.