Sizce Bayern Münih - Beşiktaş Maçını Kim Kazanır?

?

• Kullanılan toplam oy
    14

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir konu açılırken başlıkları ve şeçenekleri doğru belirleyelim.

Konuyu tekrar düzenledim.

@Tolstoyevski

Konu kimin kazanacağı üzerine değil Bayern Münih in kaç farklı kazanacağını üzerineydi zira doğru ve yanlış kavramları göreceli bir şey. Fakat sorun yok yarınki sonuçtan sonra fark anketi yerine taraf anketinin ne kadar komik durduğu gözükecektir olası bi 6-0, 7-0'lık sonuçta. :D

Bayern 5'ten aşağı atarsa gözümden düşecek. Aylardır bu maçı bekliyorum, futbol milliyetçisi değilim, Münih'i destekliyorum. 9-0 olur mu bilmem ama en az 4-5 olmalı, ideal 6-7'dir. @Çiğdem- :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konu kimin kazanacağı üzerine değil Bayern Münih in kaç farklı kazanacağını üzerineydi zira doğru ve yanlış kavramları göreceli bir şey. Fakat sorun yok yarınki sonuçtan sonra fark anketi yerine taraf anketinin ne kadar komik durduğu gözükecektir olası bi 6-0, 7-0'lık sonuçta. :D

Bayern 5'ten aşağı atarsa gözümden düşecek. Aylardır bu maçı bekliyorum, futbol milliyetçisi değilim, Münih'i destekliyorum. 9-0 olur mu bilmem ama en az 4-5 olmalı, ideal 6-7'dir. @Çiğdem- :A
Bu yazdığın ile benim dediğimin ne alakası var? Başlıkta Beşiktaşı da ekliyorsun ama şıklarda Beşiktaş adına bir şey yok. Bir anket konusu yapacaksan soracağın soru ile şıkları iyi eklemen lazım. Simdi konu kaç fark atar diye geçiştiriyorsun şimdi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bir konu açılırken başlıkları ve şeçenekleri doğru belirleyelim.

Konuyu tekrar düzenledim.

@Tolstoyevski

Yurt dışı maçı değilmi bunlar :A @S.G.A.T.

Aaa @Harunnn60 güzel düzenlemiş sonuçta Beşiktaş kazanır seçeneğide olmalıydı öyle dedim :A :A :A @Tolstoyevski

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Bayern'i kendi sahasinda yenmek cok güc.

Maci Bayer Münih 6-1 kazanir.

9 Fark atacak deyip abartmamak lazim. Gerci Jupp Heynckes durmak nedir bilmiyor ama 9 fark cok ucuk.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu yazdığın ile benim dediğimin ne alakası var? Başlıkta Beşiktaşı da ekliyorsun ama şıklarda Beşiktaş adına bir şey yok. Bir anket konusu yapacaksan soracağın soru ile şıkları iyi eklemen lazım. Simdi konu kaç fark atar diye geçiştiriyorsun şimdi.

Konuyu "Bayern Münih - Beşiktaş maçı kaç farklı biter?" başlığıyla açtım, şimdi sen ne diyorsun onu anlamış değilim? Sırf Beşiktaşı tutuyorsun diye keyfince konuyu yetkilerini kullanarak değiştirmene bir şey demedim ama bu nedir yani? Bayern Münih kaç farklı yener diye konu açmak da yasak mı?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konuyu "Bayern Münih - Beşiktaş maçı kaç farklı biter?" başlığıyla açtım, şimdi sen ne diyorsun onu anlamış değilim? Sırf Beşiktaşı tutuyorsun diye keyfince konuyu yetkilerini kullanarak değiştirmene bir şey demedim ama bu nedir yani? Bayern Münih kaç farklı yener diye konu açmak da yasak mı?
Başlık ile seçenekler arasında uyumsuz bir konu açıyorsun sonra da bana karşı iftira atmaya çalışıyorsun. :) Dün gece görseydim müdahale ederdim ayrıca benden önce konun kilitlenmiş konunu da ben açtım? İşine gelmeyenleri görmemezlikten gel. ;)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bu kararı yetkilerini kullanarak tek başına almadı @Harunnn60. Oy birliği ile karar verildi, konuyu o düzenledi. Ayrıca burası Galatasaray forumu değil, burada Beşiktaş taraftarı olan üyeler var. O üyelerle mesaj yoluyla dalga geçebilirsin, hakarete kaçmayan mesajlar yazarak. Ancak bu tarz konular açarsan, skor tahmini için anket yapıp seçeneklerine saçma sapan, kırıcı şeyler yazarsan konun düzenlenir. Ortada yanlış olan bir şey varsa düzeltilir.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu kararı yetkilerini kullanarak tek başına almadı @Harunnn60. Oy birliği ile karar verildi, konuyu o düzenledi. Ayrıca burası Galatasaray forumu değil, burada Beşiktaş taraftarı olan üyeler var. O üyelerle mesaj yoluyla dalga geçebilirsin, hakarete kaçmayan mesajlar yazarak. Ancak konu açman, skor tahmini için anket yapıp seçeneklerine saçma sapan, kırıcı şeyler yazarsan konun düzenlenir. O yüzden o tarz konular açman zaten yanlış.
Teşekkürler. :D
Beşiktaş -Bayer kaç farkla biter yazıyor şıklarda Beşiktaş adına bir şey yok. :D Sadece bu durum için genel olarak bir anket yapılıyorsa uyumlu olması lazım daha önceden de birkaç kişi uyarılmıştı.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Başlık ile seçenekler arasında uyumsuz bir konu açıyorsun sonra da bana karşı iftira atmaya çalışıyorsun. :) Dün gece görseydim müdahale ederdim ayrıca benden önce konun kilitlenmiş konunu da ben açtım? İşine gelmeyenleri görmemezlikten gel. ;)

Konunun kitlendiğini görmedim, senin başlık ile anket arasında uyumsuz konu açmışsın diye doğrudan buz gibi beni suçlamana karşı ne demeliydim peki? Konu başlığını kim değiştirdi onu da bilmiyorum, neyse gereksiz bir konuyu uzatmaya lüzum yok can sağolsun. :)

Bu kararı yetkilerini kullanarak tek başına almadı @Harunnn60. Oy birliği ile karar verildi, konuyu o düzenledi. Ayrıca burası Galatasaray forumu değil, burada Beşiktaş taraftarı olan üyeler var. O üyelerle mesaj yoluyla dalga geçebilirsin, hakarete kaçmayan mesajlar yazarak. Ancak bu tarz konular açarsan, skor tahmini için anket yapıp seçeneklerine saçma sapan, kırıcı şeyler yazarsan konun düzenlenir. Ortada yanlış olan bir şey varsa düzeltilir.[/QUOTE
.

Böyle bir tepki geleceğini konuyu açarken tahmin etmiştim fakat hakaret ya da alay olmadığını yarınki sonuçtan sonra daha iyi görebililiriz. Ha diyelim ki Beşiktaş yend, o sefer de ben ters köşe olmuş olacağımdan olan yine bana olacaktı fakat neticede şirketsel ciddiyet yerine biraz eğlenceli futbol konusu olmasını tercih ederdim, Galatasaray 'a karşı açılmış olsa bile Galatasaray benim anam babam dinim olmadığı için bunu hakaret olarak kabul etmez ,güler geçerdim.

Konu değişikliği hakkında bilgim olmadığı için gereksiz bir tartışma gereksiz yere uzadı. O yüzden @Harunnn60 'dan bu konu hakkında özür diliyorum

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konunun kitlendiğini görmedim, senin başlık ile anket arasında uyumsuz konu açmışsın diye doğrudan buz gibi beni suçlamana karşı ne demeliydim peki? Konu başlığını kim değiştirdi onu da bilmiyorum, neyse gereksiz bir konuyu uzatmaya lüzum yok can sağolsun. :)

Böyle bir tepki geleceğini konuyu açarken tahmin etmiştim fakat hakaret ya da alay olmadığını yarınki sonuçtan sonra daha iyi görebililiriz. Ha diyelim ki Beşiktaş yend, o sefer de ben ters köşe olmuş olacağımdan olan yine bana olacaktı fakat neticede şirketsel ciddiyet yerine biraz eğlenceli futbol konusu olmasını tercih ederdim, Galatasaray 'a karşı açılmış olsa bile Galatasaray benim anam babam dinim olmadığı için bunu hakaret olarak kabul etmez ,güler geçerdim.

Konu değişikliği hakkında bilgim olmadığı için gereksiz bir tartışma gereksiz yere uzadı. O yüzden @Harunnn60 'dan bu konu hakkında özür diliyorum
Son mesajını görmemişim önemli değil :)

Size kalsa Ekim ayından beri Beşiktaş ha şimdi yenilecek modundaydı. Şubat ayına geldik. :X
Şampiyonlar ligine yurt dışı kupası diyen ilk insan. :A
Sende dahil :A