Sinan Akçıl'dan Tarkan'a Ağır Gönderme !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tarkansinan2065801804594b77cf2c3f1.jpg

7 yıl aradan sonra Megastar Tarkan yeni albümü ile müzik piyasalarına bomba gibi bir giriş yapmıştı.Gittiği bir mekan çıkışında, soruları yanıtlayan Sinan Akçıl, Tarkan'a gaz ifadesini kullandı.

Bilindiği üzere Serdar Ortaç ile Yüzyılın Aşkı şarkısına düet yapan Akçıl, Tarkan Albümün çok ses getirdiğine dair soruya , “Tarkan’ın gazı geçsin, herkes Yüzyılın Aşkı’na döner.” diye ağır bir gönderme yaptı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5-6 milyonda tıkanıp kaldı, yine hüsran yaşadı. O kötü sesiyle rezil oldu, ee gündem olmak için göndermelere başvurmuş. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yarımyamalak da olsa fanları olan ünlü birisisin.Neden Tarkan`a laf atmaya çalışarak kendini böyle küçük düşürüyorsun ki.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa kimse kimsenin başarılı olmasını yediremiyor vlla aynı şirketdesiniz sende sevin ayoll ama türkiyede insanların başarısız olmalarıyla mutlu olan başarılı olmasından mutsuzluk duyan çok kişi var örnek gereksiz sinan :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet şu an bi Tarkan gazı var. Tarkan yapmişsa güzel yapar düz mantiği var. Neyse de reklam amaçlı. Kendisi de diyor ya aynı şirketteyiz diye:X malum d.a ve aleynada aynı şirkette olup kavga edip sonra yalaklaşmişlardı:A DMC şu aralar kötü şarkılar çıkarıyor...

Bu arada Sinanın Tarkan'a laf etme haddi yok o ayrı bi konu onu başka zaman konuşak:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet şu an bi Tarkan gazı var. Tarkan yapmişsa güzel yapar düz mantiği var. Neyse de reklam amaçlı. Kendisi de diyor ya aynı şirketteyiz diye:X malum d.a ve aleynada aynı şirkette olup kavga edip sonra yalaklaşmişlardı:A DMC şu aralar kötü şarkılar çıkarıyor...

Bu arada Sinanın Tarkan'a laf etme haddi yok o ayrı bi konu onu başka zaman konuşak:X
bu yolla klibi kaç gün oldu fiziy dışında hala hiçbir yerde yok biraz abartmadılarmı cnm hadi youtubeyi geçtim hiçbir sitede izleyemiyoruz sadece 1 defa kral tvde izledim okadar :F

bu durum yaırn öbürgün youtube düşünce bakalım olumlumu etkilicek olumsuzmu yada düşücekmi oda soru işareti artık bence :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu yolla klibi kaç gün oldu fiziy dışında hala hiçbir yerde yok biraz abartmadılarmı cnm hadi youtubeyi geçtim hiçbir sitede izleyemiyoruz sadece 1 defa kral tvde izledim okadar :F

bu durum yaırn öbürgün youtube düşünce bakalım olumlumu etkilicek olumsuzmu yada düşücekmi oda soru işareti artık bence :F
2 haftaya itunes'da yayınlancakmiş album sonraki hafta tüm platformlarda olacakmiş. Bir albümü aylara yaymişlar. Çok kötü bir taktit. Ama Tarkan bedavaya yapmamiştir. Milyonlar almiştir. Bunun Harbiye konserleri var:X reklamlarda da oynar muhtemelen :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2 haftaya itunes'da yayınlancakmiş album sonraki hafta tüm platformlarda olacakmiş. Bir albümü aylara yaymişlar. Çok kötü bir taktit. Ama Tarkan bedavaya yapmamiştir. Milyonlar almiştir. Bunun Harbiye konserleri var:X reklamlarda da oynar muhtemelen :A
sözleşme durumu falan var o zaman.Normal bir durum değil
ohaaa forumdash demesine göre klip 1 ay sonra nete düşecek ozaman :F

izlenmeyi inş kötü etkilerde görürler ayoll :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tarkan Youtube`dan kazanacağının fazlasını kazanmıştır dert etme:A
Kaçak olarak var aslında videolar sonraki güne kadar:D
youtubeyi önemsemedikleri ortada zaten ayoll tamamen bunlar albüm satışlarına odaklanmıslar samsun bey yemiyor içmiyor liste paylasıp duruyor ama albüm satısı albüm satısı diye albümü harcamazlar inş @Forumdash :A :A :A

samsun bey diğer sitelerden kaldırıcaz albümü demişti hemen indirdim albümü
:Z:Z:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
youtubeyi önemsemedikleri ortada zaten ayoll tamamen bunlar albüm satışlarına odaklanmıslar samsun bey yemiyor içmiyor liste paylasıp duruyor ama albüm satısı albüm satısı diye albümü harcamazlar inş @Forumdash :A :A :A

Bugun tarkanın konseri varmiş Azerbaycan da doğru mu eyy Aseri kardeşlerim :X youtube dan bizde izleyelim yani:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

sakla.Sonra parayla forum üzerinden satarız:A