Netflix Sex Education - 3. Sezon Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
E9eVzD3VgAgwPKo.jpg

Netflix'in sevilen dizisi Sex Education 3. sezonuyla 17 Eylül'den itibaren izleyiciyle buluştu.

Başrollerinde Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Aimee Lou Wood, Alistair Petrie, Tanya Reynolds, Patricia Allison gibi isimlerin yer aldığı yapım, Moordale Lisesi'ndeki öğrencilerin aşk, arkadaşlık, cinsellik hayatlarını ve çok daha fazlasını ekranlara taşımaya devam ediyor.

Dizinin 3. sezonu ile ilgili yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,972
Puanı
710
Onun iffetini korumak her şeyden önce gelir ama nasipse ben başlıcam bu diziye, aslında ilk bölümünün bi 10-20 dakikasını önceden izlemiştim :A
Emre Can dizinin adı öyle diye izlediğinde yolda sana atlamazlar korkma :F
Bu diziyi adından dolayı sevmedim😡😡😡😡😡
------

Veya ırmakcığımın ağzıyla antipati oluştu diyeyim :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tüm sezon.

0+0=0

Sezon başlamadan önce Otis ve Maeve sevgili değillerdi, sezon sonu geldi sevgili olmalarına rağmen yan yana olamayacaklar. Bırak seks yapmayı doğru düzgün öpüşemediler bile. Komiklikler, şakalar hepsi güzel ama birleştirin artık şu ikiliyi yahu. 1. sezon bekledik, 2. sezon bekledik bu sezon da bekledik. Toplam 3 sene sırf bunu bekledik. Görünen o ki 1 sene daha bekleyeceğiz.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tüm sezon.

0+0=0

Sezon başlamadan önce Otis ve Maeve sevgili değillerdi, sezon sonu geldi sevgili olmalarına rağmen yan yana olamayacaklar. Bırak seks yapmayı doğru düzgün öpüşemediler bile. Komiklikler, şakalar hepsi güzel ama birleştirin artık şu ikiliyi yahu. 1. sezon bekledik, 2. sezon bekledik bu sezon da bekledik. Toplam 3 sene sırf bunu bekledik. Görünen o ki 1 sene daha bekleyeceğiz.
Senin yorumlarını baz alarak diziye başladım.
Otis ve Maeve konusunda o kadar haklısın ki artık izlerken umarım Ruby ile birlikte olur demeye başladım,birlikte sahneleri çok güzeldi Ruby ilk kez gerçek kendisi oldu ve anladık ki herkes göründüğü gibi değil. Otis ve Maeve endgame olacağına bilmeme rağmen 3 sezonda Ruby ile geçirdiği sahneleri severek izledim

3 sezon boyunca en iyi işletilen taciz konusuydu Aimee o duyguyu muhteşem bir şekilde ekrana taşıyabildi ki ben şahsen izlerken çok etkilendim

Bir de netflix okul dizilerinde anarşizmi fazla kaçırıyor bence iyi bir okul müdürü olabilir ve o kadar ekran karşısında çıkmamalı öğrencilere odaklanabilirler,her seferinde fransız devrimi izlemekten bıktım artık.

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin yorumlarını baz alarak diziye başladım.
Otis ve Maeve konusunda o kadar haklısın ki artık izlerken umarım Ruby ile birlikte olur demeye başladım,birlikte sahneleri çok güzeldi Ruby ilk kez gerçek kendisi oldu ve anladık ki herkes göründüğü gibi değil. Otis ve Maeve endgame olacağına bilmeme rağmen 3 sezonda Ruby ile geçirdiği sahneleri severek izledim

3 sezon boyunca en iyi işletilen taciz konusuydu Aimee o duyguyu muhteşem bir şekilde ekrana taşıyabildi ki ben şahsen izlerken çok etkilendim

Bir de netflix okul dizilerinde anarşizmi fazla kaçırıyor bence iyi bir okul müdürü olabilir ve o kadar ekran karşısında çıkmamalı öğrencilere odaklanabilirler,her seferinde fransız devrimi izlemekten bıktım artık.
Ruby & Ofis ikilisine ben de tamamdım. Seksi, çekici ve bence dizinin en güzel kızı. Belli ki seks yaparken de gayet uyumlular. Isac öyle bir geri vites yaptı ki "ee abi, ne gerek vardı önceki sezon attığın kazığa" dedim.

Sana inat her sezon devrim gerçekleştirmeye devam edeceğiz. :A :Z

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛