mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 bu diziye ne zaman başlıyorsun ? :) tam senin aradığın tür işte hem fantastik hem bilimkurgu hemde aksiyon heyecan herşey var :)
Cinsellik yoksa Ramazan'da başlarım. :)

Bu diziye hatta bugün başlayacaktım Netflix'im canım benim bana önermiş ama kuzenim geldi. .ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4. Bölüm

@xemrexxx bu senin sistemde üçüncü bölüme denk geliyor sanırım :)

harika bir bölüm daha.. bizimkilerin karşılıklı olayları imc usuluyle halledişini seviyorum sun bak ı ise her türlü seviyorum koreli minyon tip güzel değil ama çok sempatik biri:) stili çok temiz, murdar etmeden rakiplerini hallediyor :)
sun bak son sahnede nerdeyse polise yakalanıyordu ama muhteşem eforuyla kurtardı kendini ve kendini kurtarırken genelde tek başına idare ediyor :)diğer karakterler her olayda yardım almak zorunda kalıyor
kaybolan diğer kümeden duyusal raul un geçmişte lito ile sevgili olduklarınıda öğrenmiş olduk :)
jonas ı yatırmış milton ameliyat masasına kelleyi kesiverdi jonas sanırım gidici gibi :)
kala wolfgang arasındaki aşk tekrar alevlenecek gibi ama bu seferde araya başka küme üyesi lila girdi ?ordaki gidişatta merak konusu lila acaba duyusal avcılarınamı çalışıyor oralar belirsiz şimdilik ?
tek sevemediğim sahneler capheus lu sahneler ama bu bölümde chapheus un politikacı ve lider arasındaki farkı anlatırken söyledikleri güzeldi :)

Yapımcı Matrix'in yapımcılarıymış bu diziye @Tolstoyevski de başlayabilir. :)

Ben zaten Netflix'de olduğu için mecburen izleyeceğim. :)
eşçiselller arası sahneler seni kaçırtırsa kaçırtır :) yoksa bir bütün olarak düşününce muhteşem bir dizi? o görüntüler biraz itici duruyor hanı lezbiyenler arası olanlar kabülümde erkekler arası olunca sahneyi sindirmek güçleşiyor :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B01

Harika bir bölümdü. Sonu muhteşemdi.

Fazla uzatmadan söyle spoi içine yazayım.
Ben kimim sorusu beni benden aldı. Diziye odaklanacağıma kendimi düşündüm :F Ben kimim? Ne bok yemeye geldim dünyaya :A

Son sahneler harikaydı zaten. Polis oğlan ilkkez rolünün hakkını verdi. İçerde dizisinde Sarp bile plan yapamazdı @Çiğdem- @xemrexxx

Yarın akşam izleyecek dizim yok #2-3-4 izlerim heralde @destere

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02B01

Harika bir bölümdü. Sonu muhteşemdi.

Fazla uzatmadan söyle spoi içine yazayım.
Ben kimim sorusu beni benden aldı. Diziye odaklanacağıma kendimi düşündüm :F Ben kimim? Ne bok yemeye geldim dünyaya :A

Son sahneler harikaydı zaten. Polis oğlan ilkkez rolünün hakkını verdi. İçerde dizisinde Sarp bile plan yapamazdı @Çiğdem- @xemrexxx

Yarın akşam izleyecek dizim yok #2-3-4 izlerim heralde @destere

9/10
ben hızımı frenliyorum yoksa bir gecede 5 bölüm rahat izlerdim iki güne biterdi :) ama bittikten sonra ne izleyeceğiz aynı ayarda onu düşünerek şimdilik iki bölüm şeklnde gidiyorumda bazen 3 bölümede çıkabilirim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x5. Bölüm

her bölümü aynı derecede muhteşem yine güzel bir bölüm artık grubumuz sun bak ın deyimiyle en iyi savunma saldırıdır taktiğini uygulayacak :)
riley ve will uzun süredir köstebek gibi saklanıyorlardı kovuklarında baktılar olacak gibi değil atın ölümü arpadan olsun diyerekten ortaya çıktılar hatta riley konserinde duyusallardan birni bile yakaladı :)
sun bak ın peşindeki polis iyi niyetli biri sun a yardım edeceğini umuyorum :) en muhteşem sahne ise lila fachini ye aitti wolfgang eşeği öyle bir pozisyonu değerlendiremedi hele o küvetteki pozisyon kaçarmıydı :)

@xemrexxx bu bölümde sun bak ı köpeğe yalatmışsında asıl önemli yeri kaçırmışsın lila fachini li olan yer :)
Valeria-Bilello-nude-bush-boobs-and-full-frontal-Sense8-2017-s2e4-HD-1080p-Web-0004-660x330.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2x4. Bölüm

@xemrexxx bu senin sistemde üçüncü bölüme denk geliyor sanırım :)

harika bir bölüm daha.. bizimkilerin karşılıklı olayları imc usuluyle halledişini seviyorum sun bak ı ise her türlü seviyorum koreli minyon tip güzel değil ama çok sempatik biri:) stili çok temiz, murdar etmeden rakiplerini hallediyor :)
sun bak son sahnede nerdeyse polise yakalanıyordu ama muhteşem eforuyla kurtardı kendini ve kendini kurtarırken genelde tek başına idare ediyor :)diğer karakterler her olayda yardım almak zorunda kalıyor
kaybolan diğer kümeden duyusal raul un geçmişte lito ile sevgili olduklarınıda öğrenmiş olduk :)
jonas ı yatırmış milton ameliyat masasına kelleyi kesiverdi jonas sanırım gidici gibi :)
kala wolfgang arasındaki aşk tekrar alevlenecek gibi ama bu seferde araya başka küme üyesi lila girdi ?ordaki gidişatta merak konusu lila acaba duyusal avcılarınamı çalışıyor oralar belirsiz şimdilik ?
tek sevemediğim sahneler capheus lu sahneler ama bu bölümde chapheus un politikacı ve lider arasındaki farkı anlatırken söyledikleri güzeldi :)

eşçiselller arası sahneler seni kaçırtırsa kaçırtır :) yoksa bir bütün olarak düşününce muhteşem bir dizi? o görüntüler biraz itici duruyor hanı lezbiyenler arası olanlar kabülümde erkekler arası olunca sahneyi sindirmek güçleşiyor :)
Aşırı varsa kaçırtır yani eşcinsellik değil aşırı cinsellik varsa. :)