sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@destere laa dizide bir saçmalık buldum. İlk bölümü izliyorum Lito ve zenci aynı konuşmayı röportaj olarak veriyorlar. Aynı metin aynı saat aynı gün. İnternete düşüyor birileri illa bunların nasıl bu kadar benzer cümle kurduklarını sorgular. Saçma olmuş.s.s

@Titanium

Bu arada dizide Lito'ya Meksika'lıların verdiği tepki saçma. Altı üstü öpüşüyorlar rol gereği. Gay olunca ne oluyor yani.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son sahne süperdi. İzlanda deyip Hollanda çıkmasıda ayrı güzeldi. Bizim 8'li lehine olan bölüm tabi ki sevdim. İyi bir açılış bölümü olmuş.:Z

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@destere laa dizide bir saçmalık buldum. İlk bölümü izliyorum Lito ve zenci aynı konuşmayı röportaj olarak veriyorlar. Aynı metin aynı saat aynı gün. İnternete düşüyor birileri illa bunların nasıl bu kadar benzer cümle kurduklarını sorgular. Saçma olmuş.s.s

@Titanium

Bu arada dizide Lito'ya Meksika'lıların verdiği tepki saçma. Altı üstü öpüşüyorlar rol gereği. Gay olunca ne oluyor yani.:F

Ben dizide ne oldu ne bitti hatırlamıyorum. :D Sen diyorsan doğrudur katılıyorum. :D

Konusu ağırdı hatırladığım kadarıyla, beğenmiştim ilk sezonu ama şuan için kafam baya dolu bakamayacağım. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben dizide ne oldu ne bitti hatırlamıyorum. :D Sen diyorsan doğrudur katılıyorum. :D

Konusu ağırdı hatırladığım kadarıyla, beğenmiştim ilk sezonu ama şuan için kafam baya dolu bakamayacağım. :(

İlk sezonu efsane deyip Durmuş'un bu sezonda iyi başladı.:Z Tekrar aynı döngü olmazsa iyi yani. Güzel devam ediyor ama şuana kadar cinsellik olarak ilk sezonu geçemedik. Bırak grup şeylerini 2 kişi öpüşmüyor bile.:A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
İlk sezonu efsane deyip Durmuş'un bu sezonda iyi başladı.:Z Tekrar aynı döngü olmazsa iyi yani. Güzel devam ediyor ama şuana kadar cinsellik olarak ilk sezonu geçemedik. Bırak grup şeylerini 2 kişi öpüşmüyor bile.:A

:D:D.

İlk fırsat bakıp, bir hatırlayıp, yorumunu alıntılayacağım. :D Ya konusu gerçekten çılgındıda,nedense aklımda çok ağır yavaş ilerleyen bir dizi şeklinde kalmış. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
:D:D.

İlk fırsat bakıp, bir hatırlayıp, yorumunu alıntılayacağım. :D Ya konusu gerçekten çılgındıda,nedense aklımda çok ağır yavaş ilerleyen bir dizi şeklinde kalmış. :D

İlk başları ağırdı evet ama sonrası fena açıldı. İlk intiba aklında kalmış sanırım.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizi fena sarıyor. Hem özel hayatları hem birlikte yaşadıkları olaylar çok iyi idare ediliyor. Sun reis yine aksiyondan aksiyona koştu.:F

Hapisten kaçışı efsaneydi.

Wolfgang neler yapıyor öyle. Adamın şeyini millet beğenince adamı playboy falan mı yapmaya karar verdi senarist. Kala ile iyi gidiyordu.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi fena sarıyor. Hem özel hayatları hem birlikte yaşadıkları olaylar çok iyi idare ediliyor. Sun reis yine aksiyondan aksiyona koştu.:F

Hapisten kaçışı efsaneydi.

Wolfgang neler yapıyor öyle. Adamın şeyini millet beğenince adamı playboy falan mı yapmaya karar verdi senarist. Kala ile iyi gidiyordu.:(
sun bir numaralı favorim muhteşem bir şahsiyet onun sahneleri gelince bitmesin istiyorum :)

bir sürü hikaye anlatmışsında hanı nerde bölüm yorumların ? :) ramazan gelmeden bitirecektin güya :)

izle işte fantezi dünyanı geliştir @Çiğdem- le @destere ye rakip ol:A
milleti diziden soğutma en ufak bir açık sahnesi yok dizinin? sadece arada bir gruplaşıp aile yemeği yiyorlar o kadar :) yani ailsel bağları kuvvetli çocukların orda başka bir durum yok :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. Bölüm

Dizi ilginç bi şekilde içine çekiyor insanı. Karakterleri düzgün anlatıp bize başarılı aktarmalarından kaynaklı bir şey sanırım bu.:D

Onur yürüyüşü kısa geçti. Ben abartıp biraz daha uzun bir şey bekliyordum.:F

Kala ile Wolfgang halveti fenaydı. Bu yeni zenciye sevmedim. Eski gali saha şirindi adamın.s.s

Riley kendisini tehlikeye mi atıyor. Nomi geleceği kestirdi umarım bu sefer kurban Riley olmaz. O yaşlı adam tonton görünüyor ama ikili oynatan sinsi biri bence.s.s

Wolfgang'ın belalısı süper kadın yaa. Tam çılgın. Bayılıyorum.:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02

B05-06-07
izledim

5.bölüm tamamen gereksizdi. Yazın ünternete düşen sahneleri koymuşlar :F
6 ve 7. Bölümler güzeldi. Özellikle Sun bi harika bir detay dizi için :hearteyes::hearteyes: 7.bölümün son sahnesi 8'e geçmek için heycanlandırdı ama uykum var. Hem de @destere yetişirsin :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02

B05-06-07
izledim

5.bölüm tamamen gereksizdi. Yazın ünternete düşen sahneleri koymuşlar :F
6 ve 7. Bölümler güzeldi. Özellikle Sun bi harika bir detay dizi için :hearteyes::hearteyes: 7.bölümün son sahnesi 8'e geçmek için heycanlandırdı ama uykum var. Hem de @destere yetişirsin :X
demin ne demiştim :) netflix bizi kötü etkiledi işte örneği :) üstüste beş bölüm birden netflix dizisi izlersek diğerlerine zaman kalmaz :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Lafıma başlamadan önce "Netflix, Allh belanı vermeye" diye girizgah yapayım.

Adamlar iyi ki bir yılbaşı bölümü çekmişler anasına nikah kıydıklarımın evlatları :bağır: ben 13 bölüm sanıyordum meğersem 12 bölümmüş. 2 bölümü yılbaşı özeldi. Geriye ne kaldı 10 bölüm. İzlediğim sitede de ben 11 bölüm görüp izleme planlarımı ona göre yapınca dımdızlak ortada kaldım. 11.bölüm filan yok mu:bağır:

Neyse;
Harika bir sezon finaliydi.
Final bölümü hariç son 2 bölüm 8 ve 9.bölümün son 10dksı hariç çok gereksizdi. İzlemesenizde olur. Ama sezon finali uzun zamandır en keyifle izlediğim işte sezon finali dedğim bölüm oldu.

Bi kere bölüm sessiz sakin mazlum dizinin kalbi Sun ile başladı. Muhteşem aksiyon sahneleri... dizi bence 2 senaryou Sun'ın intikamı ve cannibal... Sun'ın kardeşini politikacı koruyacak sanırım. Ama manu denen şerefli polis Sun'ın suçsuz oldugunu biliyor. O yeter zaten.

Cannibal mı deniyor o adama artık nedir birinci sezonda başka isimdi şimdi cannibal deniyor. Bir de dj kızın bağlantı kurdugu sex bağımlısı herifin tayfası cıktı. Pardon kümesi :A o beyaz saçlılar da güzel kümeye benziyor. Merak uyandırdı.

Genel olarak gayet güzel bir sezondu.

Bölüm 1-2-3-4-5-6-7= 8.5/10'dan 9/10
Bölüm 8-9=5/10
Bölüm 10=10/10

@destere sen ne alemdesin? @sokak sanati sen bittin mi? @xemrexxx my'yi izledin mi laa bu hafta :A