Sen Yeter ki Hep Böyle Oyna: 1-1

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
diyorum ya ona kalsa sadece bjk lileri alacak milli takıma hatta atibayı falan Türk yapıp oynatır
veli milli takımın kapısından geçemez be veli kim
Atiba bir ara Melo'dan iyi diyordu. Melo kaç tane derbi maçı kazandırdı Galatasaray'a.. Atiba ne kazandırmış. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bu takım iyi takım ilersi için umut verdi. üstelik stoperimiz yoktu . fatih terimden umudumu kesmiştim ama bu maç fatih terimin dönüşü olmuştur. keşke son dakika ayağı top yapan kişiler alınsaydı. hakan hiç bir şey oynamadı onun yerine emre girereydi süper olurdu. ardanın bu takımda yeri bence yok
ilk defa sana futbol konusunda katılıyorum arda gerçekten olmasın ya o olsa eminim yenilirdik uzun zaman sonra milli takımı beğendim

Atiba bir ara Melo'dan iyi diyordu. Melo kaç tane derbi maçı kazandırdı Galatasaray'a.. Atiba ne kazandırmış. :)
atibayı veliyi necipi hatta bikaç tane daha söyle topla melonun sağ ayağı etmezler adam melo düşmanı o yüzden takmıyorum

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk defa sana futbol konusunda katılıyorum arda gerçekten olmasın ya o olsa eminim yenilirdik uzun zaman sonra milli takımı beğendim

atibayı veliyi necipi hatta bikaç tane daha söyle topla melonun sağ ayağı etmezler adam melo düşmanı o yüzden takmıyorum
Sinan Engin'in bunları Beşiktaş'ın iyiliği için söylediğini de düşünmüyorum. Bunun söyledikleri anca ergen taraftarın hoşuna gider biz kendisinin ne olduğunu biliyoruz. Sinan Engin 1 numaralı Aziz Yıldırım yalakasıdır ilk önce 2004 yılında 11 puan öndeyken şampiyonluğu nasıl Fener'e peşkeş çekti onun hesabını versin.