Sen Yeter ki Hep Böyle Oyna: 1-1

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ozan Tufan çok iyiydi geleceğin yıldızı, Gökhan Töre'de keza öyleydi Hakan Çalhanoğlu'da fiziği yerinde duran top gelseydi keşke atardı oda geleceği parlak olacak isimlerden.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Kazım en öne atılsaydı kimse eleştirmezdi ama Hakan'ı sahte 9 yapıp, Kazım'ı sola almak tipik Terim'in damga vurma histerisi. Ne gerek var ?
klasik terim ben yaptım demek için garip garip işler yapıyor zaten yanlış 11 le çıktı yazık oldu persie ve robben yokken bu maçı almalıydık

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
olcay şahan veli diyor Allah ım :(

adam o kadar subjektif yorum yapıyor ki avusturya milli takımında oynayan veli bu takımda oynamalı diyor @sürgünüm sinan engin i dinle komedi gibi

klasik terim ben yaptım demek için garip garip işler yapıyor zaten yanlış 11 le çıktı yazık oldu persie ve robben yokken bu maçı almalıydık
ya yapma aga ne yanlış 11 i çok doğru bi şekilde oynadık ama şanssızlık

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
olcay şahan veli diyor Allah ım :(

adam o kadar subjektif yorum yapıyor ki avusturya milli takımında oynayan veli bu takımda oynamalı diyor @sürgünüm sinan engin i dinle komedi gibi
Sinan Engin yüzünden Beyaz Futbol'u izlemeyi bıraktım. Her maç öncesi 3 atarız diyor. Veli ile Necip'i ne görüyorsa artık. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
@sürgünüm Kardeşim çok iyi oynadık ben böyle oynayacağımızı hiç beklemiyordum, Ozan çok iyiydir, Gökhan Törede Hakan Çalhanoğlu'da öyle, geleceğin yıldızları.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sinan Engin yüzünden Beyaz Futbol'u izlemeyi bıraktım. Her maç öncesi 3 atarız diyor. Veli ile Necip'i ne görüyorsa artık. :)
zaten onun ertemle birebir yaptıkları cumartesi programını izlemiyorum
şimdi de olcay diyor olcay çok hızlı ve ileri gidiyormuş bizim görmediğimiz neler görüyor bu adam merak ediyorum

imparator hakkını verdi morinho imparatoru aramış tebrik etmiş çok güzel oynadınız diye

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@takas abdullah avcı niye gitti aga terim geldide ne oldu ben bunu söylüyorum türk futbol kamuoyu bu iki yüzlülüğü bırakmazsa hiçbir gelişim kaydedemeyiz nitekim hep geriye gidiş var

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sinan engin hep böyle yüksekten uçtuğu için hey kaybediyor bjk ye her derbide 3 atarız 5 atarız der yenilirler
şimdi de hollandayı küçümsüyor bu küçümsediğin takım dünya 3.sü adamları san marino yaptı resmen şaka gibi

@-KADİR- nasıl niye gitti adam milli takımın içine etti ne hale gelmiştik hatırla macaristan falan 3 atıyordu bize noldu imparator geldi neredeyse dünya kupasına gidiyoduk 4-5 peş peşe kazanmıştık son maç hollandaya yenildik

fatih terim im olduğu yerde ümit bitmez

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ya Allah aşkına Fatih Terime de laf mi atılırmış ya gorende sanacak çok kotu oynadık. Adamın elbet bir bildiği var öyle uzaktan su olsaydı demek kolay önemli olan taktik strateji. Hollandayi yeniyorduk Dünya 3.sunu Vallaha üzülüyorum su adama eleştiri yapan 3-5 kisiyinya

-Tapatalk-

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hep Önder Özen'in yüzünden ''değil 6 dakika uzatma 16 dakika da verseler alacağız maçı" dedikten 35 saniye sonra gol yedik.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bu takım iyi takım ilersi için umut verdi. üstelik stoperimiz yoktu . fatih terimden umudumu kesmiştim ama bu maç fatih terimin dönüşü olmuştur. keşke son dakika ayağı top yapan kişiler alınsaydı. hakan hiç bir şey oynamadı onun yerine emre girereydi süper olurdu. ardanın bu takımda yeri bence yok

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
zaten onun ertemle birebir yaptıkları cumartesi programını izlemiyorum
şimdi de olcay diyor olcay çok hızlı ve ileri gidiyormuş bizim görmediğimiz neler görüyor bu adam merak ediyorum

imparator hakkını verdi morinho imparatoru aramış tebrik etmiş çok güzel oynadınız diye
Aga boş konuşuyor hep. Veli bu milli takımda oynar diyor da adam Avusturya milli takımını tercih etmiş nasıl oynayacak. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga boş konuşuyor hep. Veli bu milli takımda oynar diyor da adam Avusturya milli takımını tercih etmiş nasıl oynayacak. :)
diyorum ya ona kalsa sadece bjk lileri alacak milli takıma hatta atibayı falan Türk yapıp oynatır
veli milli takımın kapısından geçemez be veli kim

Maçın heyecanı işte ikisinden biri dedi. Sanki 3-0 öndesin Allah'ım yarabbim ya.
maç bitmeden konuşmamayı öğrensek bi de çok güzel olacak 1 saniye bile kalsa maç 3-0 bile olsa o düdük çalmadan konuşmayacaksın sonra bol bol konuş