ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,933
Puanı
1,061
Da Almanyada tercüman olmak istiyorsan en az 6 dil bilmen lazım. Benim toplasan 4 dilim var :A Hem dil öğrenmek hiç benlik değil. Sen kariyere atıldın mı bu arada :D

Dizi hem Türkiye, hem Dünya gündeminde. İmkanı yok sert düşüş yaşamasının. En fazla 18 reytinge düşer, 18 reytinge de düşüş diyemeyiz. :A Çarşamba gününde hala 6-7 reytinglik boşluk var, Börü ondan faydalanır. Etkilerse Diriliş'i etkiler bence. :A

Mustafa gittikçe sinir bozucu oluyor:A:A

Akşam yoksun yanı :Z:Z:Z

Dizi senaryo kapsamında aşırı kıskaca girecek diyorum ben çok kısa süre sonra nasıl ilerleyecek gerçekten merak ediyorum.

Ne stadı dizi birkaç bölüme İstanbul'a geçecek :F

Akılları yoksa geçerler.

Sanki kalite düşüyor günden güne :A :A ilk 4 bölüm efsaneydi ama zamanla tempo da kalite de düşüyor gibi :A

Biz bu kadar çokmuyduk:X Ezik mercan intihar mı etmiş :Z

20 reyting ortalamayla gidiyor dizi. :A Daha bu diziyi izleyip Diriliş'i izlediğini iddia edenler de var. :A Anlamıyoruz sanki. :A:A

Oooo fragman iyiymiş Mercan hamlesini iyi akıl etmişler diziyi biraz daha ayakta tutacaktır bence :A

Ben dün tekrarını izledim gayet güzel bir bölümdü bana hiç kıskaca yada tıkanacakmış gibi
gelmiyo bakalım neler olacak:D

Dizi hızla durgunlaşıyor.
Hep diyorum şu Nefesin şiddet gördüğü bölümleri falan baya uzatmaları lazımdı 1-2 bölümde hemen kaçırılma falan tüm olay işlendi. Şimdi ise durgun bi hale geldi.

forumumuzun iflah olmaz dişileri @Çiğdem- @Dosi ve @vadikızı hakkındaki görüşümüzü asiyeden dinlemek için tıklayın:A

not: son 30 saniye de @destere @Çiğdem- çiftine karşı bakış açımı anlatıyor @Harunnn60 sevecektir:A @Aserat @xBUGRAx @Thequeer @cookies

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,681
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,355
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
forumumuzun iflah olmaz dişileri @Çiğdem- @Dosi ve @vadikızı hakkındaki görüşümüzü asiyeden dinlemek için tıklayın:A

not: son 30 saniye de @destere @Çiğdem- çiftine karşı bakış açımı anlatıyor @Harunnn60 sevecektir:A @Aserat @xBUGRAx @Thequeer @cookies

Yine yaptığın tespitlerle ortalığı karıştırıyorsun. :A
Bu haftanında palyaçosu seçilmesi lazım :A :A :A @eskici @gözlemci

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayol işte hepsi beni taklit ederek forumun en ASİL en ENTRİGAN en KOMİK üyesi sıfatını doldurmaya çalışıyor ama hepsini topla benim yarım etmiyor:A
Herşeyini taklit etseler bile sendeki o gıcıklığı taklit edemiyorlar bazı şeyler doğuştan olmalı :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,933
Puanı
1,061
Herşeyini taklit etseler bile sendeki o gıcıklığı taklit edemiyorlar bazı şeyler doğuştan olmalı :A :A :A
her-duruma-uyacak-10-koris-tepkisi_130894771205397644.gif