ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Bunu mezarından her hafta sonu çıkan bir insan mı söylüyor tatlımm :A :A
az ama öz konuşuyorum queenliğin bir numaralı kuralı boş işler için başkalarını görevlendiricen :A ayol ayrıca yakup09 revan takas dream yakamoz sürgünüm ve daha nicesini gömmüşüm şu ankiler beniöm rakibim değiller ki öyle çok aktif olayım:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok gıcık oluyorum bu diziye Karadeniz ismimizi kirletiyorlar :A :A :A @Forumdash @eskici
İtiraf et Nefes'i mi kıskanıyrsun yoksa eli tüfekli Asiye'yi mi:A
kız bak ne ka da @destere çiğdem ilişkisine benziyor bunlar :A öteki yenge yenge diyen de @Harunnn60 galiba yalan söylemiş aralarını düzeltiyor gibi gözüküp :A oka basıcan hogatha:F
Ruslar da mı izliyormuş:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte o yuzden unutursam link atarsın bana :F
Hahah Aaa tamam bende de unutkanlık var ama Eşkiyam geçerse Kadını onu mutlaka hatırlayım :A

Bu tür Saray dizilerinin 1.kitlesi Kadınlardır Kenan daha aksiyonlu yapabilir ama Kadın dizisinin kitlesi Saray dizilerinin 1.kitlesi sizden çok seyirci kaçacak :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahah Aaa tamam bende de unutkanlık var ama Eşkiyam geçerse Kadını onu mutlaka hatırlayım :A

Bu tür Saray dizilerinin 1.kitlesi Kadınlardır Kenan daha aksiyonlu yapabilir ama Kadın dizisinin kitlesi Saray dizilerinin 1.kitlesi sizden çok seyirci kaçacak :A :A :A
KADIN dizisini izleyenler sence kadın kitlesi mi :A Yaşlılar izliyor daha çok:X Torun sahibi kişiler :A Dorukcuğumu görmediğin için sen nasıl reytingi var bilmiyorsun:A