Sıla ~ Mürekkep (2016) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Günaydın Sevgilim şarkısının sözleri her dinledikçe duygu kat sayımı daha da arttırıyor arkadaş. Hele o 2.kıtada aşığım körkütük demesi beni benden alıyor. :D

Bırak şarkısı için hislerim hala aynı çok sağlam bir şarkı. :)

Yan Benimle muhtemelen 2.klip olacaktır Sıla'nın yaz ayı takıntısı pek yoktur genelde ama bence 2.klip Münferit ya da Müstehcen olmalı. :)

Can Dostum şarkısının da özellikle müziği çok güzel. Sözleri de güzel ama müziği bir ayrı.

Müstehcen şarkısı da deli dolu kıpır kıpır güzel, Engerek şarkısının da özellikle şu kısmı hoşuma gidiyor Raks eder acı kanlı haspam alıştırma döndüremezsin felek oynama bu aralar bana kör bıçakla öldüremezsin :)
Müstehcen bence de ikinci klip olmalı yalnız şarkı Cennet Mahallesi'nin yeni sezon jeneriği olmaya müsait gibi geldi bana. :A Olumsuz söylemiyorum tabii. :D

Bu arada bence ikinci klip ona gelmeyecek dediğin gibi Yan Benimle olabilir. :):)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Müstehcen bence de ikinci klip olmalı yalnız şarkı Cennet Mahallesi'nin yeni sezon jeneriği olmaya müsait gibi geldi bana. :A Olumsuz söylemiyorum tabii. :D

Bu arada bence ikinci klip ona gelmeyecek dediğin gibi Yan Benimle olabilir. :):)
Aynen o havası var :A Hahaha bir de dip not ekliyor olumsuz söylemiyorum tabi diye :F Korku nelere kadir :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yeni hafta yorumlarım...

Bu aralar özellikle Yan Benimle şarkısına bir kez daha aşık olmaya başladım. Etkisi söndü sönecek derken şarkıya bir kez daha aşık olmaya başlıyorsun bu Sıla'nın sesinin büyülü oluşundan. İkinci klip garanti bu şarkıya olacaktır.

Listemde ikinci sırada ise Can Dostum yer alıyor. Şarkının sözlerine zaten söz yok. Gerçi Sıla'nın sözlerinde kötü yok ki. Özellikle bitişe doğru söylediği daha köz içim ben bilemedim söz geçiremedim dediği kısım harika.

Üçüncü sıramda ise Günaydın Sevgilim ve Müstehcen yer alıyor. Bırak şarkısı da onları takip ediyor. Münferit biraz geriledi listemde ama her an yıldızı bir daha parlayacak şarkılar arasında. Engerek şarkısı da özellikle kanlı haspam dediğinde tekrar tekrar dinleyebilirim. :D

Afitap zaten harika hala da dinliyorum :D Ziyan şarkısı da güzel. Lacivert neden şarkı olmadı merak ediyorum. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni hafta yorumlarım...

Bu aralar özellikle Yan Benimle şarkısına bir kez daha aşık olmaya başladım. Etkisi söndü sönecek derken şarkıya bir kez daha aşık olmaya başlıyorsun bu Sıla'nın sesinin büyülü oluşundan. İkinci klip garanti bu şarkıya olacaktır.

Listemde ikinci sırada ise Can Dostum yer alıyor. Şarkının sözlerine zaten söz yok. Gerçi Sıla'nın sözlerinde kötü yok ki. Özellikle bitişe doğru söylediği daha köz içim ben bilemedim söz geçiremedim dediği kısım harika.

Üçüncü sıramda ise Günaydın Sevgilim ve Müstehcen yer alıyor. Bırak şarkısı da onları takip ediyor. Münferit biraz geriledi listemde ama her an yıldızı bir daha parlayacak şarkılar arasında. Engerek şarkısı da özellikle kanlı haspam dediğinde tekrar tekrar dinleyebilirim. :D

Afitap zaten harika hala da dinliyorum :D Ziyan şarkısı da güzel. Lacivert neden şarkı olmadı merak ediyorum. :)
Ben albümü dinlemeyi bıraktım. Spotfiy'a gelince indireceğim ama Sıla çok paragöz çıktı kaç hafta geçti hala vermedi albümü. :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Bu albumude cok basarili oldu diyebilirim.Bos sarki nerdeyse yok.Cikis parca disinda Yan benimle ,Bırak sarkilarini begendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu spotify'ın da geç güncellenmesi beni öldürecek:T: üvey evlat muamelesi görüyor resmen:(

Bir ara 3 aylık premium üyelik 25 kuruştu, hemen almıştım. O bittiğinden beri müzik dinleyemez oldum spotifyden, Adamlar ne kadar kebap o kadar köfte hesabında. Bu aralar 3 aylık üyelik 99 kuruşa gibi bir kampanya varmış fakat ben seçeneklerde göremedi, acaba daha önce başka bir kampanyayı kullandığım için mi ki?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TT Müzik ile falan aynı anda oluyor genelde. :)
Tt müzikle ve deezerla hiç aram yok oldu bitti:X

Bir ara 3 aylık premium üyelik 25 kuruştu, hemen almıştım. O bittiğinden beri müzik dinleyemez oldum spotifyden, Adamlar ne kadar kebap o kadar köfte hesabında. Bu aralar 3 aylık üyelik 99 kuruşa gibi bir kampanya varmış fakat ben seçeneklerde göremedi, acaba daha önce başka bir kampanyayı kullandığım için mi ki?
Evet 0.99$ kampanyası reklamları kışın ben de görmüştüm ama yurtdişi için gördüm. Ben sadece bir şarkıyı tekrar moda alıyorum. Karişik filan çaldiğimda yarım saatte bir defa 2 dk reklam geliyor:X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şu aralar en çok dinlediğim şarkılar Afitap(ısrarla) - Bırak ve Kurşun şarkıları.

Bırak ve Kurşun şarkıları acayip anlamlı gerçekten. :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,642
Puanı
560
Bu konuya daha yorum yapmamışım :)

Albüm şahane arabamda sürekli dinliyorum. Afitap başta olmak üzere Engerek, Müstehcen, Yan Benimle, Bırak ve Münferit en beğendiklerim peşlerinden Can Dostum ve Ziyan geliyor. İkinci klip yaz bitmeden hareketli bir şarkıya gelmeli Engerek, Müstehcen veya Münferit olabilir üçü de güzel.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu konuya daha yorum yapmamışım :)

Albüm şahane arabamda sürekli dinliyorum. Afitap başta olmak üzere Engerek, Müstehcen, Yan Benimle, Bırak ve Münferit en beğendiklerim peşlerinden Can Dostum ve Ziyan geliyor. İkinci klip yaz bitmeden hareketli bir şarkıya gelmeli Engerek, Müstehcen veya Münferit olabilir üçü de güzel.
Kurşun şarkısı hakkında ne düşünüyorsun ve tabiki Günaydın Sevgilim. :D

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,642
Puanı
560
Kurşun şarkısı hakkında ne düşünüyorsun ve tabiki Günaydın Sevgilim. :D

Açıkcası onları fazla dinlemedim albümün ilk 8-9 şarkısını dinledikten sonra tekrar başa aldım veya başka bir albüme geçtim ama aklımda artık daha yoğun dinlicem onları da :)