Star Söz - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bir vk.com a gir de gör seviliyor mu:A önemli olan rus bacılarımızın sevmesi kendileri güzellik ve bacak boyu ortalamasını yükseltiyor neticede dünyanın:A
Vkye girdiğinde bi bişeş votka mı deviriyorsun napıyorsun :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizide sevmediğim tek isim zaten, çok itici geliyor bana. Keşke çıksa, yokluğu da varlığı da benim için 0 :)
çok saçma bir oyunculuk performansı sergiliyo.Çok kötü demeyeceğim çünkü oyunculuk yok süflör gibi bir şey.Sır fanları var diye dizide kalması kalitesini düşürüyor dizinin.
Kalbim ne kadar temiz, Atakan'ı aylar öncesinden gömmüşüm. :A

FRAGMAN VE ÖN İZLEMELER

''Aslanlar sustu, meydan çakallara kaldı''

@Çiğdem- @Yakamoz-Asi @S.G.A.T.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

FRAGMAN VE ÖN İZLEMELER

yine iddialı olucak ama geçen yıl 1.sıra için rakipleri içerdeydi şimdi aras ve kenan pazartesiye gelirse iki iddialı rakibi olucak zaten hangisi izleyecem tercihte yapamam :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanlar muhtesem, bekliyoruz sabirsizlikla yeni bölümü. :Z

FRAGMAN VE ÖN İZLEMELER

film gibi bölümdü vlla bu sezonda totelde zirveye çok rahat oynar yarın 1.oluruz
:Z:Z:Z
pGjg9L.png

JOXYkB.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM (YENİ SEZON)

Hayırlı olsun yeni sezonumuz, bol reytingler diliyorum. Dağılan ekip yeniden birleşti, bölüm onun üzerinden ilerledi zaten. Ekip toplandı, Erdem'i de getirdik. Artık operasyonlar başlayacak. :Z Bahar ve Yavuz sahnesi güzeldi, son sahnede o adamın Bahar'ın babası olduğu tam olarak netleşti. (Zaten netleşmişti de tam olarak karşılaştılar. :D) Ateş ve Nazlı sahnesi de güldürdü, Nazlı yakışıklı oğlanın eline yapışıp sevgilim dedi. :eek: :T:

Çolak'ın oğlu da ölmüş, biz bu adam başımıza bela olur diyorduk @Çiğdem- :eek: :F Çirkindi zaten, bize Çolak yeter. :Z

Yeni bölümü bekliyoruz, asıl olaylar haftaya başlayacak. Bu hafta ekibin tamamlanması, olayların rayına oturmasıyla falan geçti.

film gibi bölümdü vlla bu sezonda totelde zirveye çok rahat oynar yarın 1.oluruz
:Z:Z:Z
pGjg9L.png

JOXYkB.png
Çok güzel kareler. :Z :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben de başladım diziye dün itibariyle. Sırasıyla yorumlamaya çalışırım bölümleri zaten 13 bölüm yayınlandı şu ana kadar. Haftaya yayınlanacak 14. bölüme yetişmeye planlıyorum.

Kısaca diziyi değerlendirecek olursam; repliklerde Ethem Özışık farkı hissediliyor, çok kaliteli replikler gerçekten.

Karakterler zaten muazzam. Oluşturulan tim, Çolak... Hepsinin ayrı ayrı hikayeleri var ve bizlere gösterildi. Karakterlerin bugüne nasıl geldiklerinin gösterilmesi çok hoşuma gidiyor dizilerde. İşin daha çok içine girmiş oluyoruz.

Ayrıca değinmeden geçmek istemiyorum. Çekimler gerçekten çok çok kaliteli. Çekim kalitesi çok yüksek. Dizinin her bölümü film gibi olacak, bu belli.

Diziyi kısaca bu şekilde değerlendirebilirim. Şuan 3. bölümdeyim, vakit buldukça 1. bölümden itibaren yorumlamaya başlayacağım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13. BÖLÜM (YENİ SEZON)

Hayırlı olsun yeni sezonumuz, bol reytingler diliyorum. Dağılan ekip yeniden birleşti, bölüm onun üzerinden ilerledi zaten. Ekip toplandı, Erdem'i de getirdik. Artık operasyonlar başlayacak. :Z Bahar ve Yavuz sahnesi güzeldi, son sahnede o adamın Bahar'ın babası olduğu tam olarak netleşti. (Zaten netleşmişti de tam olarak karşılaştılar. :D) Ateş ve Nazlı sahnesi de güldürdü, Nazlı yakışıklı oğlanın eline yapışıp sevgilim dedi. :eek: :T:

Çolak'ın oğlu da ölmüş, biz bu adam başımıza bela olur diyorduk @Çiğdem- :eek: :F Çirkindi zaten, bize Çolak yeter. :Z

Yeni bölümü bekliyoruz, asıl olaylar haftaya başlayacak. Bu hafta ekibin tamamlanması, olayların rayına oturmasıyla falan geçti.

Çok güzel kareler. :Z :bhr:

hhahah aa sen korkuyorsun diye gebertmişler oğlanı ayoll :eek::eek::eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Oh be özlemişiz Söz'ü, geçen haftaki bölüm biraz durgundu. Ekibin yeniden birleşmesi, olayların toplanması derken pek istediğimi alamamıştım. Bu bölümü beğendim baya. :Z

Eylem'i görmek sevindirdi, teröristlerin içine sızmış. :eek: Eylem ve Fethi sahnesi de güzeldi, umarım biraz daha artar. Yavuz ve Bahar sahneleri de güzeldi, Yavuz ve Bahar evleniyor. :Z Kağıt üzerinde de olsa evlenecekler sonuçta. Ateş ve Nazlı sahneleri de güldürüyor, Ateş iyi ispiyonladı. :F

Söz ekibi de dünkü bölümü birlikte izlemiş. :Z

@Çiğdem- @Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061
Gerçekten iyi bir bölümdü. Mücahit duygulandırdı beni. :T
Nazlı ve Ateş efsane. :Z
Yavuz'un evlilik olayı aceleye geldi sanki?!
Çatışma iyiydi, daha fazla olabilir. :D
Eylem ve Fethi, sonu kötü olacak bu işin. Fethi vuracak gibi geliyor bana. :T: