Star Söz - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14. BÖLÜM

Oh be özlemişiz Söz'ü, geçen haftaki bölüm biraz durgundu. Ekibin yeniden birleşmesi, olayların toplanması derken pek istediğimi alamamıştım. Bu bölümü beğendim baya. :Z

Eylem'i görmek sevindirdi, teröristlerin içine sızmış. :eek: Eylem ve Fethi sahnesi de güzeldi, umarım biraz daha artar. Yavuz ve Bahar sahneleri de güzeldi, Yavuz ve Bahar evleniyor. :Z Kağıt üzerinde de olsa evlenecekler sonuçta. Ateş ve Nazlı sahneleri de güldürüyor, Ateş iyi ispiyonladı. :F

Söz ekibi de dünkü bölümü birlikte izlemiş. :Z

@Çiğdem- @Yakamoz-Asi

Gerçekten iyi bir bölümdü. Mücahit duygulandırdı beni. :T
Nazlı ve Ateş efsane. :Z
Yavuz'un evlilik olayı aceleye geldi sanki?!
Çatışma iyiydi, daha fazla olabilir. :D
Eylem ve Fethi, sonu kötü olacak bu işin. Fethi vuracak gibi geliyor bana. :T:
Bölüm inanılmaz bitti ayoll bizim ekip düşmanı bekliyor ama çolakta o düşmanları öldürmeye geliyor yanı 3 ayrı ekip var hepside birbirine saldıracak :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15.Bölüm bu sezonun en iyi bölümdü bence zaten 10 reyting alarakta bunu gösterdi :Z
bizimkilerin teroristlere köyü bırakmamak için mücadeleri duygulandırdı :( sonra çolak sahneye çıktı köy halkını teslim alarak ama helikopterler desteğe gelince çolakta kaçtı :F o sahne muhteşemdi özellikle türk bayrağının göklere çıkması :bhr:

çaylağa çok güldüm kadından zor kaçtı :F ama afferim yanı nişanlısı farkında değil böyle türk erkeği bulunmaz bu devirde :A

keşanlıya çok üzüldüm ayoll kulağında sorun varmış doktorla konuşma sahnesi ağlattı :T

@Yiğitt @Yakamoz-Asi @Sherlock

@mesmeso61

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
15. Bölüm gercekten cok iyi bir bölümdü. Dün aksam izleyebildim, son kismini bu sabah bitirdim. Bircok gelisme bir bölüme sigmisti. Aldigi reytingi sonuna kadar hak ettigi bir bölüm oldu. Catismadan catismaya kostuk, arada Nazli-Ates, Yavuz-Bahar nisani kaynadi gitti. :A Caylak-Su olayi da güldürdü. :D Ama Mücahit aglatti be. :T

Bakalim Fethi vuracak mi sevgilisini. :A
Yavuz ölmez de esir olacak gibi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
13.bölüm bitmek üzere çok güzel bir bölüm oluyor ekibin tekrar buluştuğu sahneye bayıldım birbirlerini kardeş gibi sevmeleri öyle güzel ki ağladım valla:TCihan Ünalı merak ediyordum nasıl olacak diye beğendim role uymuş zaten muhteşem bir oyuncu role de süper uymuş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
13.bölümü şimdi bitti 14 e başlıcam mehmet özgür muhteşemdi yaa bayıldım
ona diziye çok ama çok yakışmış çolakla sahnesi süperdi süper;)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Harika bölümdü, çok beğendim. :Z Hafız'ın çocuğu oldu sonunda, yine kaybederler sanmıştım. Çaylak ve Gamze Topuz'un sahneleri güzeldi, @Çiğdem- gördün mü benim yakışıklıyı kapıyordu az daha. Öptü bi de. :eek: Yavuz ve Bahar da evlendi. Nazlı ve Ateş'in sahneleri de güzeldi, Nazlı ve arkadaşının öpüştüğünü görünce deli oldu Ateş. :D

Yeni bölümü merakla bekliyorum. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
15. BÖLÜM

Harika bölümdü, çok beğendim. :Z Hafız'ın çocuğu oldu sonunda, yine kaybederler sanmıştım. Çaylak ve Gamze Topuz'un sahneleri güzeldi, @Çiğdem- gördün mü benim yakışıklıyı kapıyordu az daha. Öptü bi de. :eek: Yavuz ve Bahar da evlendi. Nazlı ve Ateş'in sahneleri de güzeldi, Nazlı ve arkadaşının öpüştüğünü görünce deli oldu Ateş. :D

Yeni bölümü merakla bekliyorum. :Z

15. Bölüm gercekten cok iyi bir bölümdü. Dün aksam izleyebildim, son kismini bu sabah bitirdim. Bircok gelisme bir bölüme sigmisti. Aldigi reytingi sonuna kadar hak ettigi bir bölüm oldu. Catismadan catismaya kostuk, arada Nazli-Ates, Yavuz-Bahar nisani kaynadi gitti. :A Caylak-Su olayi da güldürdü. :D Ama Mücahit aglatti be. :T

Bakalim Fethi vuracak mi sevgilisini. :A
Yavuz ölmez de esir olacak gibi.
Keşanlıya çok üzüldüm diziden çıkıcak gibi senaryo yazılıyor :(

eşkiya çok ciddi bir teklifte bulunmuş galiba oraya geçmesi gündemdeymiş :( @batuhankaralar @xemrexxx @Sherlock @mesmeso61

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşanlıya çok üzüldüm diziden çıkıcak gibi senaryo yazılıyor :(

eşkiya çok ciddi bir teklifte bulunmuş galiba oraya geçmesi gündemdeymiş :( @batuhankaralar @xemrexxx @Sherlock @mesmeso61
Ben Keşanlıyı seviyorum da Hafız itici geliyor biraz. :D

Verdikleri hastalık da çok saçma. Benim babamda da kulak kristali kayması olmuştu. 1 ay dinlendi. Başı dönüyordu, midesi bulanıyordu. Sonradan halloldu ama o kadar abartılacak bir şey değil. Ben filmi görünce acaba beyninde tümör falan mı var diye düşündüm. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
14.bölüm çok güzel başlayıp çok güzel devam ediyor 1 saat izledim ara vereyim dedim muhteşem çaylakla mücahit süperler ya:Fharika iki oldular Baharın tayını çıktı bakalım neler olacak devamında

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Keşanlıyı seviyorum da Hafız itici geliyor biraz. :D

Verdikleri hastalık da çok saçma. Benim babamda da kulak kristali kayması olmuştu. 1 ay dinlendi. Başı dönüyordu, midesi bulanıyordu. Sonradan halloldu ama o kadar abartılacak bir şey değil. Ben filmi görünce acaba beyninde tümör falan mı var diye düşündüm. :D
Geçmiş olsun öncelikle :(

eşkiya için çıkıcakmış zaten çıakrsa bahanesi olcuakmış :A söz de şuan en çok çolak ve keşanlı seviliyor diziye handikap olur rakipler içidne avantaj :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hhahaha aa sen keşfetmiştin bu çocuğu son bölümdeki kadında senin gibi çıktı çocuk zor kaçtı gerçi fragmanda kaçamıyor :A :A :A
Kadın galiba ayağıyla çocuğun şeyine bastırıyor, çocuk ölüyor orada. :eek:

Sen deyince izledim fragmanı da bölüm yine harika olacak. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060