Russell Crowe'un Çanakkale Filminden İlk Fragman Yayınlandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1412168784.jpg

A Beautiful Mind, Gladiator gibi önemli filmlerde yer alan başarılı oyuncu Russell Crowe'un ilk kez kamera arkasına geçtiği The Water Diviner filminden ilk fragman yayınlandı.

Başrollerini Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Türk oyuncular Cem Yılmaz ile Yılmaz Erdoğan'ın paylaştığı film, Çanakkale Savaşı'ndan 4 yıl sonra savaşta kaybettiği çocuklarını bulmak için Gelibolu'ya gelen bir babanın dramını konu alıyor. Çocuklarının ölümü üzerine intihar eden acılı annenin son vasiyetini gerçekleştiren babanın, oğullarından birisinin ölmediğini düşmana esir düştüğünü öğrenmesiyle her şey değişir.

Filmin Avustralya ve Türkiye'de 26 Aralık'Ta vizyona girmesi bekleniyor.

İşte filmden yayınlanan ilk fragman:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Bir diğer Türk oyuncu Canan Ergüder de Kızıl Haç hemşiresi olarak rol alıyormuş bu arada. Bir röpörtajında söylemişti kendisi. Hatta sahnesinin kesilmesiyle ilgili olan endişesini, fakat filmde rol almanın kendisi için büyük ve özel bir deneyim olduğunu da dile getirmişti... :)

Fragman fena değil, ama hezimete de uğrayabilir gibi duruyor. İnşallah böyle bir şey olmaz. Başarılar... :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Film iddalıya benziyor, Russell'in olmasına da sevindim.

Fragramda görmedim ama umarım takip 2'de ki gibi Türkiye'ye hakaret olmaz, filmleri herkes izliyor bizim ülkeyi arap zannedenler mi dersin, saçma sapan muhabbetlere sebep olmuştu.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fragman ehh iştelik bence. Ama izleyeceğiz elbet ben Yılmaz Erdoğan'ı şimdiden müthiş buldum.:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fragman fena gözükmüyor. Büyük ihtimal Avustralya ve Türkiye dışında pek ses getirmeyecek ama olsun yine de yeter. :):)

Bu arada sadece fragman üzerinden konuşacak olursak Cem Yılmaz'ın aksine Yılmaz Erdoğan daha önde gibi filmde. Russell Crowe ile Cem Yılmaz'ı, Yılmaz Erdoğan'ı aynı filmde görmek çok güzel olacak. Keşke böyle işler daha fazla olsa ve oyuncularımızı uluslararası işlerde daha fazla görsek. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
russell_croweun_turk_subaylari_h55145.jpg

Russel Crowe'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ' The Water Diviner ' filminin fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan , Mert Fırat , Cem Yılmaz , Olga Kurylenko gibi usta isimlerin bulunduğu The Water Diviner filminin fragmanı yayınlandı. Andrew Knight'ın senaristliğini yaptığı filmin fragmanı büyük merak uyandırdı. İşte o fragman :

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@OzaN admin film nasıl birşey olucak bilgin varmı ?
Birşey anlamadım ben ama oyuncu kadrosu çok iyi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yabancı film ama Türk oyuncular da var. Aylardır haberleri var hiç duymadın mı filmle ilgili bilgi? :):)
Yok inan yeni görüyorum , Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan var nasıl duymamışım bende şaşırıyorum.
26 Aralık'ta vizyona girecek değil mi ? (b)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,686
Puanı
1,061
Fragman fena değil izleriz tabiki sinemada kaçırılmaz ama fragmanda bi Russell ve Olga'nın ismi geçti ben Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan'ın da isimlerini beklerdim şahsen.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bir diğer Türk oyuncu Canan Ergüder de Kızıl Haç hemşiresi olarak rol alıyormuş bu arada. Bir röpörtajında söylemişti kendisi. Hatta sahnesinin kesilmesiyle ilgili olan endişesini, fakat filmde rol almanın kendisi için büyük ve özel bir deneyim olduğunu da dile getirmişti... :)

Fragman fena değil, ama hezimete de uğrayabilir gibi duruyor. İnşallah böyle bir şey olmaz. Başarılar... :)

O kadındami oynuyormus :bhr: çok iyi oynuyor Gulfemi sanki oynamiyor yaşıyor :bhr: