Reytingin Yıldızları 3. Hafta Sohbet&Alışveriş Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060
Meryem, Çukur, Vatanım Sensin ve Siyah İnci'yi satıyorsun yani :A Oldukça zorlayıcı bir kadro olmuş :A :A

Üçüncü haftada görmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyorum insanları zorlamaya gerek yok :F

Ben 2.etikette görmüştüm etiketler çoğu zaman gelmeyebiliyor o yüzdne bol bol etiketle dedim:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
kendini kandırma boşuna, etiketlerin bana hep geliyordu ama ben dönüp bakmıyordum bile :) herkes öyle yapmıştır :) tekrar gidebilirsin :)
Üstündeki mesajıma bak.
Ben biran @gözlemci iyi biri sanmıştım. O kızlar için söylediği mesajı unutmuştum ama kalbime hançer sapladı :T

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu olmadı :T:
yardımsever derler bana.
Seninki ağır geldi :T

@destere bu pot kırdı :T
@gözlemci de nezaket ne arar:) balta sapında daha fazla ruh vardır centilmenlik vardır bu daha beter :)

Üstündeki mesajıma bak.
Ben biran @gözlemci iyi biri sanmıştım. O kızlar için söylediği mesajı unutmuştum ama kalbime hançer sapladı :T
sizin hatanız çabuk unutmanız hafıza pek iyi durumda değil kızlarda :) yoksa ben olsam kırk yıl selam bile vermem gözlemeciye :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
@gözlemci de nezaket ne arar:) balta sapında daha fazla ruh vardır centilmenlik vardır bu daha beter :)

sizin hatanız çabuk unutmanız hafıza pek iyi durumda değil kızlarda :) yoksa ben olsam kırk yıl selam bile vermem gözlemeciye :)
Benimkisi bir şans vermekti yoksa unutmam ben :D
Bu arada nekadarda haklı çıktığını zamanla anlayıp duruyorum.
Seni daha önce dinlemediğime pişman oldum. Öngörün harika :handok:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu olmadı :T:
yardımsever derler bana.
Seninki ağır geldi :T

@destere bu pot kırdı :T
Yaşını ele mi verdin sanki :A Sahi kaç yaşındasın :A

Annelik mertebesine çıkarmıştım ama çıkarttığım gibi indirmesini de bilirim :A Bak Çiğdeme hiç koruyup kolluyor mu ondan Anne'yi bırak olsa olsa başka şey olurdu :A @Çiğdem-

Sen yardımsever @Dosi olarak kal bence de :A Ya da @Aserat ın senaryosundaki Dosi olarakta kabul edebilirim :A

Üstündeki mesajıma bak.
Bir yanın Anne-abla diğer yanında dost-arkadaş olarak bana enerjisi geldi , neyse yanlış alarm :A Enerjiyi geldiği yere geri göndeririz :A

Sen üzülme bizim çıtıpıtı kardeşimizsin bundan sonra:A

Benimkisi bir şans vermekti yoksa unutmam ben :D
Bu arada nekadarda haklı çıktığını zamanla anlayıp duruyorum.
Seni daha önce dinlemediğime pişman oldum. Öngörün harika :handok:
Neymiş öngürü bizde dinleyellim :A

41. Yıl verirsin nede olsa :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Yaşını ele mi verdin sanki :A Sahi kaç yaşındasın :A

Annelik mertebesine çıkarmıştım ama çıkarttığım gibi indirmesini de bilirim :A Bak Çiğdeme hiç koruyup kolluyor mu ondan Anne'yi bırak olsa olsa başka şey olurdu :A @Çiğdem-

Sen yardımsever @Dosi olarak kal bence de :A Ya da @Aserat ın senaryosundaki Dosi olarakta kabul edebilirim :A

Bir yanın Anne-abla diğer yanında dost-arkadaş olarak bana enerjisi geldi , neyse yanlış alarm :A Enerjiyi geldiği yere geri göndeririz :A

Sen üzülme bizim çıtıpıtı kardeşimizsin bundan sonra:A

Şu mesajda güzel şeylermi var yoksa arada hala kırıyonmu tam çözemedim. @destere ye güveniyorum o bana inceleyip der :A
Neyse
şaka bir yanada teşekkürler.

Bayanlara yaş sorulurmu? Hiç nazik değilsin :A 2 ile başlıyor :F Ama biz bir ara sohbet ettik diye hatırlıyorum. Neyse, ben buradakiler için hep şey derim, yaşantıları siyasi düşünceler ve yaş benim için önemsiz. 15 yaşında olan kişi ilede 34 yaşında olan kişilerlede sohbetimi ediyorum forumda. Önemli olan eğlenmem :)

Zamanla tanışırız daha dur :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eşkiyanın ve Çukurun anlamsız düşleri etkilemişti geçen haftayı ama Çukur bu hafta çok iyi sonuç aldı şimdi sıra Eşkiyam da oda iyi sonuç alırsa bu haftayı toparlarım , şuan 2.sıra gayet iyi @S.G.A.T. ın benden 1 fazla dizisi olduğunu düşünürsek gayet iyi :A :A :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Şu mesajda güzel şeylermi var yoksa arada hala kırıyonmu tam çözemedim. @destere ye güveniyorum o bana inceleyip der :A
Neyse
şaka bir yanada teşekkürler.

Bayanlara yaş sorulurmu? Hiç nazik değilsin :A 2 ile başlıyor :F Ama biz bir ara sohbet ettik diye hatırlıyorum. Neyse, ben buradakiler için hep şey derim, yaşantıları siyasi düşünceler ve yaş benim için önemsiz. 15 yaşında olan kişi ilede 34 yaşında olan kişilerlede sohbetimi ediyorum forumda. Önemli olan eğlenmem :)

Zamanla tanışırız daha dur :D
Güzeldi yazdıklarım ama zaten çok yaş farkımız yok gibi hisettim :A hemde sen kabul etmediğin için geri alıyorum :A Tek gerçek @vadikızı annemiz-ablamız :love1:

Bayanlara yaş erkeklere maaş sorulmazdı ama geçmişte kalmış sanki bu söz çünkü bana da maaş soruyorlar sürekli :A :A

Aynen yaşın önemi yok, önemli olan karşındakini anlamak eğlenmek :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Güzeldi yazdıklarım ama zaten çok yaş farkımız yok gibi hisettim :A hemde sen kabul etmediğin için geri alıyorum :A Tek gerçek @vadikızı annemiz-ablamız :love1:

Bayanlara yaş erkeklere maaş sorulmazdı ama geçmişte kalmış sanki bu söz çünkü bana da maaş soruyorlar sürekli :A :A

Aynen yaşın önemi yok, önemli olan karşındakini anlamak eğlenmek :D
Toparladın :A bende senin yaşını bilmiyorum :F çokta önemli değil zaten.

@destere nin cevabını bekliyordum üstteki mesajda ama konuyu halettik.
üçüncü kez karşı karşıya gelmeyiz inşallah :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Taht Oyunları gibi sürekli savaşıyoruz seninle :A Dosi vs Gözlemci 3.Round bekleniyor :A

Umarım olmaz tabi :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

toparlarken yine çevresine çamur sıçratmıştır :) gözlemeciden hayır gelmez, insanın incelik içinde olmalı zorla olmaz bu işler onu kendi haline bırak :)