Reytingin Yıldızları 3. Hafta Sohbet&Alışveriş Konusu

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
mJZ0ZY.jpg

Yarışmamızın üçüncü haftasına hoş geldiniz. Reytingin Yıldızları konusunu ilk kez görenler için tanıtım konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

- Aşağıda yayında olan her dizinin TL cinsinden fiyat listesi verilmiştir. Fiyatlar üzerinden dizi kadrosu oluşturarak haftalar üzerinden alım-satım yapabilirsiniz.

- Her alım ve satım işlemi ayrı olarak 1 işlem değerindedir. Yapacağınız işlemler sezon sonuna kadar 30 adet ile sınırlandırılacaktır.

Örnek işlemler;

- Çukur'u alıyorum.
- Kırgın Çiçekler'i alıyorum.
- Siyah Beyaz Aşk'ı satıyorum.

Yukarıdaki işlemler toplamda 3 hakkınızı götürecektir.

- Bazı dizilerde haftalık olarak "Joker Fırsat" adı verilen indirimler yapılacaktır. Özel indirim yapılacak dizileri almak, puanınızı yükseltmek açısından önemli olabilir.

- Sezonluk bütçe 30 TL'dir. Üçüncü haftadan itibaren yarışmaya katılanların bütçesi 20 TL olacaktır.

- İkinci haftanın alım-satım işlemleri, 25 Aralık Pazartesi saat 10:30'da sonlanır. Bu tarihten sonra aldığınız puanlar günlük olarak bu konu üzerinden paylaşılacaktır.

Puanlama --> Seçtiğiniz diziler TOTAL'de dereceye giren ilk 10 dizi sırasıyla 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 puan, AB'de dereceye giren ilk 10 dizi ise sırasıyla 5-4,5-4-3,5-3-2,5-2-1,5-1,0,5 puan alacaktır.

Herkese bol şanslar :)

3. Haftanın Puan Durumu

Üçüncü haftanın birincisi, ikinci haftadaki gibi başarılı bir performans ortaya koyarak @S.G.A.T. oldu. İkinci hafta yarışmayı öğrenen @vadikızı, büyük bir atağa kalkarak haftayı ikinci tamamlarken, üçüncü sırada @Aserat yer aldı. Dizi alışverişi yapmayan @Çiğdem- bu hafta dördüncü sıraya kadar gerilerken, son sırada ise yarışmanın yapımcısı olarak ben yer aldım :A

bL345Z.png

İlk üç haftanın puan tablosunda ise ilginç bir durum yaşandı. @S.G.A.T. açık ara lider olup 100 puanı geçen tek yarışmacı olurken, onu geçtiğimiz haftaki başarısından dolayı 99 puanla @Çiğdem- takip etti. Son sırada ise 83,5 puanla öndekilere adım adım yaklaşan @vadikızı yer aldı.

d7pq5D.png

3. Haftanın Fiyat Listesi

XEAYv3.png

@S.G.A.T. @vadikızı @Aserat @Çiğdem- @mesmeso61 @gözlemci

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ufak Tefek Cinayetler-Meryem-Siyah beyaz Aşk Toplamda 19,64 TL tutuyor rakam :D paramın üstünü isterim :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ufak Tefek Cinayetler, Yeni Gelin, Fazilet Hanim ve Kızları, Kadın, Bahtiyar Ölmez.
Bahtiyar'a güveniyoruz :A @batuhankaralar
Meryem, Çukur, Vatanım Sensin ve Siyah İnci'yi satıyorsun yani :A Oldukça zorlayıcı bir kadro olmuş :A :A

:FDimi bol bol etiket yapması lazımm
Reyting istemiyon galiba.
Etiketlemiyorsun sonrada destek olmuyorlar diyorsun :S
@gözlemci @vadikızı
Üçüncü haftada görmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyorum insanları zorlamaya gerek yok :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Meryem, Çukur, Vatanım Sensin ve Siyah İnci'yi satıyorsun yani :A Oldukça zorlayıcı bir kadro olmuş :A :A

Üçüncü haftada görmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyorum insanları zorlamaya gerek yok :F
Beni etiketle bari kalbi atıp yorum yapıp katkım olsun.
@gözlemci ben buna defalarca dedim unutursan etikemeyi,beni unut diye ama işte yine yine yine geldim :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ben yoğun olduğumdan yarışmalara katılamıyorum ama konuya destek olmak amacıyla yorum yazarım:) bu arada yarışmada ilk 3 te olanlara Tebrikler:D