Reytingin Yıldızları 1. Hafta (YENİ YARIŞMA)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
mJZ0ZY.jpg

Yarışmamızın birinci haftasına hoş geldiniz. Reytingin Yıldızları konusunu ilk kez görenler için tanıtım konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

- Aşağıda yayında olan her dizinin TL cinsinden fiyat listesi verilmiştir. Fiyatlar üzerinden dizi kadrosu oluşturarak haftalar üzerinden alım-satım yapabilirsiniz.

- Her alım ve satım işlemi ayrı olarak 1 işlem değerindedir. İlk hafta bütçenizin yettiği kadar dizi seçebilirsiniz. İkinci haftadan itibaren ise yapacağınız işlemler sezon sonuna kadar 30 adet ile sınırlandırılacaktır.

Örnek işlemler;
- Çukur'u alıyorum.
- Kırgın Çiçekler'i alıyorum.
- Siyah Beyaz Aşk'ı satıyorum.

Yukarıdaki işlemler toplamda 3 hakkınızı götürecektir.

- Önümüzdeki haftalarda seçilecek bazı dizilerde haftalık olarak "Joker Fırsat" adı verilen indirimler yapılacaktır. Özel indirim yapılacak dizileri almak, puanınızı yükseltmek açısından önemli olabilir.

- Sezonluk bütçe 30 TL'dir. İkinci hafta yarışmaya katılanlar 25 TL, üçüncü hafta katılanların bütçesi 20 TL olacaktır. Üçüncü haftadan sonra yarışmacı kabul edilmeyecektir.

- İlk haftanın alım-satım işlemleri, Pazar akşamının reytinginin açıklanacağı 4 Aralık Pazartesi saat 10:30'da sonlanır. Bu tarihten sonra aldığınız puanlar günlük olarak bu konu üzerinden paylaşılacaktır.

Puanlama --> Seçtiğiniz diziler TOTAL'de dereceye giren ilk 10 dizi sırasıyla 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 puan, AB'de dereceye giren ilk 10 dizi ise sırasıyla 5-4,5-4-3,5-3-2,5-2-1,5-1,0,5 puan alacaktır.

Herkese boş şanslar :)

1. Haftanın Fiyat Listesi

ZOo19a.png

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekleri listeye aldığına göre sevgini görüyoruz :A ama neden ilgi çekmiyor senin program anlamıyorum benim gibi bir sponsor bulmalısın ve tanıtımların çok berbat :F

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Kırgın Çiçekleri listeye aldığına göre sevgini görüyoruz :A ama neden ilgi çekmiyor senin program anlamıyorum benim gibi bir sponsor bulmalısın ve tanıtımların çok berbat :F
3 tane programım var birine 7 kişi katılabilirim dedi, diğerinin reytingleri yerlerde, diğeri de bu :A Demek ki @Çiğdem- yapınca ilgi çekiyor :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3 tane programım var birine 7 kişi katılabilirim dedi, diğerinin reytingleri yerlerde, diğeri de bu :A Demek ki @Çiğdem- yapınca ilgi çekiyor :D
Hayır sen arkasında durmuyorsun üyelere baskı yapmalısın kimse senin kaşına gözüne hayran değil sonuçta :D sen çaba göstereceksin ve üye tavlayacaksın öyle odun gibi beklersen olmaz bu iş :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hayır sen arkasında durmuyorsun üyelere baskı yapmalısın kimse senin kaşına gözüne hayran değil sonuçta :D sen çaba göstereceksin ve üye tavlayacaksın öyle odun gibi beklersen olmaz bu iş :A
Iyyy sus melun sen daha senaryoma bakmadın bide konuşuyorsun baskı yapacan diye :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Bir ay geçti belki herkesi 3-4 kez etiketledim ne yapayım yani katılmıyorlar :A

Çok karışık sayısal zekamla arka sınıfta kaldım adeta :A
Ay şuna bak neresi karışık listedeki dizilerden istediğini seçeceksin işte sadece toplam fiyatları 30'u geçmeyecek :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bir ay geçti belki herkesi 3-4 kez etiketledim ne yapayım yani katılmıyorlar :A

Ay şuna bak neresi karışık listedeki dizilerden istediğini seçeceksin işte sadece toplam fiyatları 30'u geçmeyecek :A
İşte albenin yok diyorum saftirik beni destekçin alacaksın bak nasıl getiriyorum herkesi buraya dur hadi sana kıyak yapayım :A

@Sherlock @mesmeso61 @MEnes @xemrexxx @Harunnn60 @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt @destere @Halef @xBUGRAx @vadikızı @DarkLegenD @Dosi @Tolstoyevski @S.G.A.T. @sokak sanati

Gençler bir el atın buraya boş boş takılmayın forumda bakın adam emek veriyor görmezden gelmeyin ayıptır .ss çabuk gelin sponsor benim Batuhan'a yapılan yanlış bana yapılmıştır :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Hep güleryüzlüyüz ama hayat ne oyunlar oynuyor ahh ahh :F

Hayır sen poyrazköye aşık oldun galiba :A ağzından düşmez olmuş :A

:DOlsun herşeye inad gülücez gülücez ki güzel olsun herşey pozitif enerji gelsin evrenden

İşte albenin yok diyorum saftirik beni destekçin alacaksın bak nasıl getiriyorum herkesi buraya dur hadi sana kıyak yapayım :A

@Sherlock @mesmeso61 @MEnes @xemrexxx @Harunnn60 @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt @destere @Halef @xBUGRAx @vadikızı @DarkLegenD @Dosi @Tolstoyevski @S.G.A.T. @sokak sanati

Gençler bir el atın buraya boş boş takılmayın forumda bakın adam emek veriyor görmezden gelmeyin ayıptır .ss çabuk gelin sponsor benim Batuhan'a yapılan yanlış bana yapılmıştır :A

ayy batuhan için herşeyi yaparız yaw:Z