Reyting Tahminleri Büyük Final Sonuçları!!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
7 Kasım'da başladığımız Reyting Tahminleri'nin 2.sezonu da büyük bir rekabet görüntüsü eşliğinde son buldu. Geçtiğimiz sezonun 1.si @Bully, bu sezon da aynı mücadelesini devam ettirse de geçtiğimiz sezon etkisini az hissettiren @eskici yükselen bir grafikle Bully'nin elindeki tahtı almayı başardı.

Öte yandan bu sezonun en iyi çıkışlarından birini ise hiç kuşkusuz @hasancrtk16 yaptı. Yeri geldi düştü yeri geldi yükseldi ama hiç yılmadan yarışmada ben de varım görüntüsünü vermeyi başardı.

Bunun yanında yarışmanın en başlarından pes edenler de oldu. @MayısKralı tahmin yaptı mı yapmadı mı belli değildi, @papuleoo istikrarını sürdüremezken @sokak sanati sunucunun söylediği söze alınarak kapıyı çarpıp çıktı. @Aserat ise istikrarlı gidip unuttuğu tahminler sonrası gerileyen bir başka kahramanımız oldu.

@Çiğdem- berbat giden sonuçlarından sonra yarışmayı daha fazla tolere edemeyeceğini anlayınca erkenden diskalifiye etti kendini. Onun dışında @mrt-06 son gün tahminini yapamasa da güzel performanslar sergileyerek başarısını perçinledi. @vadikızı özellikle son tahmin günlerinde abisinin ev ziyaretleri sebebiyle tahmin yapmayı unuttu ve dolayısıyla gerilerde kaldı.

İŞTE GENEL SONUÇLAR

1) eskici - 1540 / 23 Gün
2) Bully - 1450 / 23 Gün
3) hasancrtk16 - 1340 / 22 Gün
4) mrt-06 - 1290 / 22 Gün
5) Aserat - 1165 / 20 Gün
6) vadikızı - 730 / 16 Gün
7) sokak sanati - 570 / 14 Gün
8) Çiğdem - 505 / 12 Gün
9) papuleoo - 290 / 7 Gün
10) MayısKralı - 95 / 2 Gün

VE SON OLARAK eskici arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Ödülü ise kendi eskimiz dükkanının restore edilmiş hali oluyor ve evim güzel evim programına restore ettirdiğimiz yepyeni dükkanı hediye ediyoruz. Alkışlar @eskici için :A

eskici_dukkaniWP-670x446.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Protestoma rağmen iyi gitmişim. Kendimi @eskici 'yi tebrik ediyorum.:A Diğer arkadaşlarıda cesaretlerinden dolayı tebrik ederim.:A

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Katılan herkesi tebrik ediyorum , güzel bir mücadele oldu . @denizz19 bize bu sunduğu yarışmadan dolayı tebrik ediyorum değerli meslektaşıma mesajı için teşekkür ederim. @eskici liderlik için seni de tebrik ediyorum bir Meksikalı olarak beni sevindirdin . @Bully , @vadikızı , @Çiğdem- @Aserat @sokak sanati , @MayısKralı @papuleoo ,@mrt-06 sizleride ayrıca tebrik ediyorum , güzel rekabet geçti.

Katılan herkesi tebrik ediyorum , güzel bir mücadele oldu . @denizz19 bize bu sunduğu yarışmadan dolayı tebrik ediyorum değerli meslektaşıma mesajı için teşekkür ederim. @eskici liderlik için seni de tebrik ediyorum bir Meksikalı olarak beni sevindirdin . @Bully , @vadikızı , @Çiğdem- @Aserat @sokak sanati , @MayısKralı @papuleoo ,@mrt-06 sizleri de ayrıca tebrik ediyorum , güzel rekabet geçti.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Katılan herkesi tebrik ediyorum , güzel bir mücadele oldu . @denizz19 bize bu sunduğu yarışmadan dolayı tebrik ediyorum değerli meslektaşıma mesajı için teşekkür ederim. @eskici liderlik için seni de tebrik ediyorum bir Meksikalı olarak beni sevindirdin . @Bully , @vadikızı , @Çiğdem- @Aserat @sokak sanati , @MayısKralı @papuleoo ,@mrt-06 sizleride ayrıca tebrik ediyorum , güzel rekabet geçti.

Sen biraz daha asılsan alırdın zirveyi. Tebrik ederim.:D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Öncelikle yarismayi biraz degerlendirmek isterim. Yarisma baslamadan önce baya iddialiydim ve gecen sezonun sampiyonu @Bully ile bu konuda güzel atismalarimiz oldu. Yarismanin sonuna kadar basa bas giden bir mücadelemiz oldu ve güzel bir rekabet oldu yarismada, sonucta ben kazanmis oldum ve bu sayede ilk kez bir forum yarismasinda sampiyon oldum ve güzel oldu tabii ki de :A tüm yarismaci arkadaslarimi da tebrik ediyorum özellikle Bully kardesimi cok iyi yaristi ve son güne kadar güzel bir rekabet oldu :A
Ve yarismamizin kaliteli sunucusu @denizz19 a da bir tesekkür etmeden gecemeyelim yarismayi güzel sundu :A hediyem de cok güzel olmus tesekkürler ama bu yarismanin sampiyonlugu icin bir ödül yok mu yani onu da soralim :A ve ve ve ve ve ve diye diye konusmamiz bitti iste Tesekkürler Türkiye :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Öncelikle yarismayi biraz degerlendirmek isterim. Yarisma baslamadan önce baya iddialiydim ve gecen sezonun sampiyonu @Bully ile bu konuda güzel atismalarimiz oldu. Yarismanin sonuna kadar basa bas giden bir mücadelemiz oldu ve güzel bir rekabet oldu yarismada, sonucta ben kazanmis oldum ve bu sayede ilk kez bir forum yarismasinda sampiyon oldum ve güzel oldu tabii ki de :A tüm yarismaci arkadaslarimi da tebrik ediyorum özellikle Bully kardesimi cok iyi yaristi ve son güne kadar güzel bir rekabet oldu :A
Ve yarismamizin kaliteli sunucusu @denizz19 a da bir tesekkür etmeden gecemeyelim yarismayi güzel sundu :A hediyem de cok güzel olmus tesekkürler ama bu yarismanin sampiyonlugu icin bir ödül yok mu yani onu da soralim :A ve ve ve ve ve ve diye diye konusmamiz bitti iste Tesekkürler Türkiye :A :A
@OzaN benim şampiyonluklarımın ödüllerini vermezken senin benden nasıl bir ödül isteğin olabilir ki :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Protestoma rağmen iyi gitmişim. Kendimi @eskici 'yi tebrik ediyorum.:A Diğer arkadaşlarıda cesaretlerinden dolayı tebrik ederim.:A
Yok mu kardesine güzel bir sampiyonluk hediyesi :A
Tesekkürler ben de bir İspanyol olarak senin bu basarini tebrik ederim güzel yaristin :A
@OzaN benim şampiyonluklarımın ödüllerini vermezken senin benden nasıl bir ödül isteğin olabilir ki :A
Sen hangi sampiyonluklarinin ödüllerini almadin la :A ödülü bilemeyecem artik koskoca süper modsun yani ayarlarsin bir seyler :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Tesekkürler ben de bir İspanyol olarak senin bu basarini tebrik ederim güzel yaristin :A

Sen hangi sampiyonluklarinin ödüllerini almadin la :A ödülü bilemeyecem artik koskoca süper modsun yani ayarlarsin bir seyler :A :A
Benim Albümüm olsun Music Survivor olsun alamadım hiç :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

unnamed.jpg

Kimseyle paylaşamam ama sana özel melisi veriyorum.:bhr::A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tebrik ederim @eskici [emoji2] senide tebrik ederim @Bully ikinizde iyi yarıştınız.

@denizz19 bonus puan olayından sonra oyunu bıraktım yoksa başladığım bir yarışmayı nedensiz bırakmam. Onun için sana tebrik yok [emoji4]

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
@eskici Yusufumm forumun espri makinesi tebrik ederim maşallah sana ya :D
Valla 16 gün boyunca güzel puanlar almışım 4 gün ara vermek zorunda kalmasam
dahada iyi puanlar alırmışım çok eğlendim bu tahmin yarışmasınız umarım en
yakında zamanda yine başlar