Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
youtube kanalı 3 milyon aboneye ulaşan emily söz verdiği gibi los angeles sokaklarında cıbıldak koşmuş tüm şehir bayram etmiştir biz e buradayız işte:( @S.G.A.T. @gözlemci @Ahmed @Thequeer @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @eskici @Aserat @Dosi @cookies @vadikızı @ozmoturk @kerem
los angeles sokaklarına sereserpe uzanaydım keşke :) ayağıma takılıp düşseydi üstüme :)

Vay çılgın abla vay. Cesur hareketlermiş. :A
at kafasıyla koşmuş olmamiş :A
şu harika videoya neden sansür koyarlarki ?kız sözünde durmuş ama bir göremedik sözünün şeysini :) en önemli yerleri puslandıranları kazığa geçirmek lazım :)

Aaa günahımızı almayın bee @destere kaç gecedir yan yana gelemedik bile harıl harıl dizi izleyerek çalısıyor :A :A :A
evet çok yoğunum bu aralar emily i bile şey yapamadım izleyemedim yani :) zaten böyle pis videolar @xemrexxx kazmasının tuzakları beni kötü yola düşürmeye çalışıyor ama başarılı olamayacak :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
los angeles sokaklarına sereserpe uzanaydım keşke :) ayağıma takılıp düşseydi üstüme :)

şu harika videoya neden sansür koyarlarki ?kız sözünde durmuş ama bir göremedik sözünün şeysini :) en önemli yerleri puslandıranları kazığa geçirmek lazım :)

evet çok yoğunum bu aralar emily i bile şey yapamadım izleyemedim yani :) zaten böyle pis videolar @xemrexxx kazmasının tuzakları beni kötü yola düşürmeye çalışıyor ama başarılı olamayacak :)
@Harunnn60 seni arıyor sürekli benden çok özlemiş :A :A :A @xemrexxx de sana gönül koymuş mezarımdan onun için çıktım beni karşılamadı diye :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
@eskici ye güveniyorum şimdi gidiyorum sabah dönüp kontrol edecem :A Aramıza nifak tohumlarını serptin bile helal olsun :A :A

Ben gözlemeci kardeşimin arkasından konuşmam :A :A

Aaaa gidiyorsun demek :F 30 Dakıka sonra tekrar konusalım anlatıcakların vardır @eskici :A :A :A

Vay çılgın abla vay. Cesur hareketlermiş. :A

at kafasıyla koşmuş olmamiş :A

alison yine cıbır kızlarla film çekmiş izlemeli:A