Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada avatarını telefonuma ekran fotosu yaptım çok güzel oldu. :F @Çiğdem- @MasacRE- @xemrexxx @sokak sanati @XanTier @Forumdash

d790MX.png
Hhahah annen görürse arkadaşım @destere de Kimlerle arkadaşlık yapıyorsun görsün kadıncağız :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash hepten batırdı :F :F :F @destere @mrt-06
Ama ama ama :T: Sen aradiğinda @destere nin telefonunda senin resmin çıkıyordur :A
biz elti görümceyiz birbirimize pek bir zararımız dokunmaz :))

onun aklı nerelere gittiyse :) kimbilir şimdi hangi pis diziyi izliyor :) eminim izlediği diziler bunu kötü etkiliyordur :)
Akraba ilişkileri bizde çok geniş oldugu için kime ne deniyor kariştiriyorum:A Karımın abisine yenge desem bana kızmaz heralde:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama ama ama :T: Sen aradiğinda @destere nin telefonunda senin resmin çıkıyordur :A

Akraba ilişkileri bizde çok geniş oldugu için kime ne deniyor kariştiriyorum:A Karımın kocasına yenge desem bana kızmaz heralde:A
sen bayağı karıştırmışsın işi :))
aslında bu akraba isimlerinde bende pek uzman sayılmama ama elti ile görümceğin birbirlerine zarar vermeyeceklerine eminim :))

Şuan bir şeyden etkilendiği doğru bencede @Forumdash ın en son ne izledin :A
the affair izliyor olabilir :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
Hhahah annen görürse arkadaşım @destere de Kimlerle arkadaşlık yapıyorsun görsün kadıncağız :A :A :A

Bak bu çok yanlış yerlere gider :A Baldız baldan tatlıdır ne de olsa:F Pardon sen görümcemiydin?:A @destere @Çiğdem-

fokun sempatikliği harika değilmi bence güzel bir seçim yapmışsın :)) fok gülümsüyor adeta :)

Ne kadar kötü insanlarsınız bir fotoğraftan neler çıkardınız. :A @Forumdash @Çiğdem- @destere
youtube kanalı 3 milyon aboneye ulaşan emily söz verdiği gibi los angeles sokaklarında cıbıldak koşmuş tüm şehir bayram etmiştir biz e buradayız işte:( @S.G.A.T. @gözlemci @Ahmed @Thequeer @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @eskici @Aserat @Dosi @cookies @vadikızı @ozmoturk @kerem

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
:kiki::kiki:gerçekten koşuyor yaa
@destere kesin oralarda yakın bir yerde izlemiştir canlı peformansı :A :A
O nasıl bir sözmüş öyle ya :A :A
ne sandınız herkes @Çiğdem- gibi sözünden caymıyor emily sözünün eridir :D sahi hogatha, celasun yamaça yardım ederse destere ile erotik bir gece geçirme ve vadikızı nın ayaklarına kapanıp af dileme sözü vermişti hala yerine getirmedi:A

Burada da atletli göbekli bıyıklı amcalar koşuyor onları seyredin :A :A :A
demek sen onları seyrediyon artıknasıl bir yokluktaysan:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
ne sandınız herkes @Çiğdem- gibi sözünden caymıyor emily sözünün eridir :D sahi hogatha, celasun yamaça yardım ederse destere ile erotik bir gece geçirme ve vadikızı nın ayaklarına kapanıp af dileme sözü vermişti hala yerine getirmedi:A

:kiki:ne ara böyle bir söz vermişti çiğdem yaa

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Bunlar nasıl sözler :A :A Dünyam başıma yıkıldı :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

@Çiğdem- zaten her gün @destere ile erotik gece geçiriyor sen ne sanıyorsun :A :F