Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Acaba Aria Merlene'ye küfür falan mı etti kızı batırdılar resmen. :)
etmiş olsa harika olur :) aria nın geleceği parlak yani kızın kimseye ihtiyacı yok şimdiden iki film hazırlığı varmış ama @xemrexxx aria düşmanı olduğu için onun haberini bile açmamış :)
dizi bitince tek işsiz kalacak kişi sanırım senin alison davulu olur :)

spoşum finalden hemen sonra filmle karşımıza çıakcak yine döktürmüş:bhr: zaten kızlardan hem güzel hem oyunculuk yeteneği iyi bir spoş var:A @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @DarkLeqenD @mrt-06
çıkar çıkmaz izlerim hangi ay gün yayınlanacağı bellimi :) ha unutmadan monada 2017 için tiger diye bir filmde oynuyormuş o baskülün filminide sana tavsiye ediyorum:)
spoşun filme ben giderim :)

spoşun filminin konusu fantastik korku tarzı gibi duruyor @Çiğdem- de kaçırmaz:) hogatha ile birlikte izleriz sinema halvetinde, pardon sinema salonunda :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
etmiş olsa harika olur :) aria nın geleceği parlak yani kızın kimseye ihtiyacı yok şimdiden iki film hazırlığı varmış ama @xemrexxx aria düşmanı olduğu için onun haberini bile açmamış :)

çıkar çıkmaz izlerim hangi ay gün yayınlanacağı bellimi :) ha unutmadan monada 2017 için tiger diye bir filmde oynuyormuş o baskülün filminide sana tavsiye ediyorum:)

spoşun filminin konusu fantastik korku tarzı gibi duruyor @Çiğdem- de kaçırmaz:) hogatha ile birlikte izleriz sinema halvetinde, pardon sinema salonunda :)
Bu kızların hepsini CW'ye aldırıcaz ablamla. :F @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu kızların hepsini CW'ye aldırıcaz ablamla. :F @Çiğdem-

spoşum finalden hemen sonra filmle karşımıza çıakcak yine döktürmüş:bhr: zaten kızlardan hem güzel hem oyunculuk yeteneği iyi bir spoş var:A @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @DarkLeqenD @mrt-06
ayy sus hatırlatma @mrt-06 zaten korkuyorum bunlar karınca ordusu gibi dağılıp cw e bulasacaklar diye ariamıdır nedir o baslamıs zaten :( :( :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
geçmiş olsun kıza evinde dinlenmeye çekilebilir ömür boyu :)

ariadan önce beni zehirledin zaten hogatha :) artık marvel takılıyorum senle @Harunnn60 yüzünden :)
Hhahah aa 2014 de fantastik cahiliydin gerçekten zorda olsa alıştırdım seni :A

bu arada @mrt-06 yı tekrar süpernaturala baslattım bundan 2 yıl önce çocuğu soğuttunuz bırakmıstı bu sefer pes etmeyecem :Z:Z:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hhahah aa 2014 de fantastik cahiliydin gerçekten zorda olsa alıştırdım seni :A

bu arada @mrt-06 yı tekrar süpernaturala baslattım bundan 2 yıl önce çocuğu soğuttunuz bırakmıstı bu sefer pes etmeyecem :Z:Z:Z
O değil de demin iki sözün aklıma geldi gülme tuttu. :F @Yiğitt'e kız kardeşim gibi demiştin, @destere'ye de benden farkı yok ev kızı gibi oturuyor demiştin abla sen bir tanesin ya. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O değil de demin iki sözün aklıma geldi gülme tuttu. :F @Yiğitt'e kız kardeşim gibi demiştin, @destere'ye de benden farkı yok ev kızı gibi oturuyor demiştin abla sen bir tanesin ya. :F
Hhahaha aa ironi oalrak tabi @Yiğitt ne demek istediğimi anlıyordur benim en iyi kız arkadaşım o 3 yıldır parlaklardada baş düşman :A :A :A

@destere desen gerçekten yanı benim gibi yaşıyor ayoll ev kızıymış gibi ama benden daha rahat durumda o ev işi falanda yapmıyor yan gelip yatıyor askerlik sorunuda yok o konudan aşsnlıyız :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahaha aa ironi oalrak tabi @Yiğitt ne demek istediğimi anlıyordur benim en iyi kız arkadaşım o 3 yıldır parlaklardada baş düşman :A :A :A

@destere desen gerçekten yanı benim gibi yaşıyor ayoll ev kızıymış gibi ama benden daha rahat durumda o ev işi falanda yapmıyor yan gelip yatıyor askerlik sorunuda yok o konudan aşsnlıyız :F :F :F
umarım izdivacımızdan sonrada aynı rahat ortamım bozulmaz :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Ben hala anlamadım nasıl askerlik sorunu yok acaba ihbar mı etsek ne yapsak. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben hala anlamadım nasıl askerlik sorunu yok acaba ihbar mı etsek ne yapsak. :F
hhahah aa 25 yasında ayoll mağralardamı yasıyor kimse nerede yasıyor bilmiyor ne yüzünü gördük yanı bazen gerçekten avatardakı fok balığı olarak düşnüüyorum bunu elini kaldırıp merhaba çiğdem diyor bana :F :F :F