Diğer Pretty Little Liars - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hhahah aa 25 yasında ayoll mağralardamı yasıyor kimse nerede yasıyor bilmiyor ne yüzünü gördük yanı bazen gerçekten avatardakı fok balığı olarak düşnüüyorum bunu elini kaldırıp merhaba çiğdem diyor bana :F :F :F
@destere'nin 2012'de yıllar önce o okulda okumuştum şimdi yeğenim okuyor dediği bir mesaj var bence en az 35 yaşı vardır. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere'nin 2012'de yıllar önce o okulda okumuştum şimdi yeğenim okuyor dediği bir mesaj var bence en az 35 yaşı vardır. :A
Emekli 70 yaşında çapkın dede çıkmaz inş @destere :eek::eek::eek:
1057485.png

@xemrexxx @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
@Çiğdem- in memeli oğlan caleb la @destere nin memelisi hannoş yine çadırda güreş tuttu, siz iki sapık da izleyin de ağlayın:A @mrt-06 7x18 fragmanını izledim spoşum senin totosu yere yakın aria nın oyunlarını çözüyor :A
dgfdhgfhfghfg.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
iftardan sonra yeni bölümü izlicem de hain spoş, troian bellasario , -A nın kim olduğunu ağzından kaçırmış gitti finalin büyüsü :( @mrt-06 @destere @Çiğdem-
Bakmasaydın. :F

@Çiğdem- in memeli oğlan caleb la @destere nin memelisi hannoş yine çadırda güreş tuttu, siz iki sapık da izleyin de ağlayın:A @mrt-06 7x18 fragmanını izledim spoşum senin totosu yere yakın aria nın oyunlarını çözüyor :A
Ekli dosyayı görüntüle 55731
7x17
Bölümü izledim süperdi özellikle bu sahnede direkt aklıma @destere geldi. :F Kız gitti artık evleniyor sana yar olmaz. :A

Zaten Spancer anlamıştı yere küpe düşürdüğünde salak Aria her şeyi mahvetti. Mona da çözdü. :F

Mona'm bölüme damga vurdu canım benim. :Z Son sahnede şüphelenmedim zamanında Aria'nın sevgilisi de bu tarz bir şey yapmıştı. :F

Puanım: 8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bakmasaydın. :F

7x17
Bölümü izledim süperdi özellikle bu sahnede direkt aklıma @destere geldi. :F Kız gitti artık evleniyor sana yar olmaz. :A

Zaten Spancer anlamıştı yere küpe düşürdüğünde salak Aria her şeyi mahvetti. Mona da çözdü. :F

Mona'm bölüme damga vurdu canım benim. :Z Son sahnede şüphelenmedim zamanında Aria'nın sevgilisi de bu tarz bir şey yapmıştı. :F

Puanım: 8/10
Ekli dosyayı görüntüle 55731
aa caleb hala oynuyor demek o oyuncu için yan dizisine bakmsıtım bunun demiştim gerçi :A o çocuğu iyi izleyin ayoll :A :A :A @mrt-06 @destere @xemrexxx aa böyle sahnelerini değil Tabi :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
7x18

çok sevişken bir bölümdü ;

ariayla ezra koltukta
alisonla emily ormanda
toby ile spencer kulübede güreş tuttu :)) @destere izlediyse kesin bir yerlerine bişiler olmuştur:A bir tek safoz hannoşum sevişmedi oda evlendi caleb oğlanla bu da @Çiğdem- için yıkıcı bir şok olacak gibi:A
60905-hanna-und-caleb-heiraten-foto-freeform.jpg

neyse inşallah finalde hannoşum kılıcını kuşanır A.D. Yİ öldürür zaten yakışıyor da kılıç eli değmişken @EFE UYSAL ın ertuğrulu da ortadan kaldırsın:A @Doğu @Darkleqend
article-2715973-203F36A800000578-892_634x739.jpg

bu arada senin totosu yere yakın aria n için çok kötü bir bölüm oldu @mrt-06 kızı dışladılar son anda bişiler buldu AD yi ortaya çıkaracak ama tam bulduğu anda arabasının bagajından Archer ın cesedi çıktı polis durdurdu orada bölüm bitti neyse son 2 bölüm artık :( bakalım monalisam mona dan neler çıkacak:bhr: @vadikızı @cookies @Forumdash @Harunnn60 @Bully

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
7x18

ariayla ezra koltukta
alisonla emily ormanda
toby ile spencer kulübede güreş tuttu :)) @destere izlediyse kesin bir yerlerine bişiler olmuştur:A bir tek safoz hannoşum sevişmedi oda evlendi caleb oğlanla bu da @Çiğdem- için yıkıcı bir şok olacak gibi:A

neyse inşallah finalde hannoşum kılıcını kuşanır A.D. Yİ öldürür zaten yakışıyor da kılıç eli değmişken @EFE UYSAL ın ertuğrulu da ortadan kaldırsın:A @Doğu @Darkleqend

bu arada senin totosu yere yakın aria n için çok kötü bir bölüm oldu @mrt-06 kızı dışladılar son anda bişiler buldu AD yi ortaya çıkaracak ama tam bulduğu anda arabasının bagajından Archer ın cesedi çıktı polis durdurdu orada bölüm bitti neyse son 2 bölüm artık :( bakalım monalisam mona dan neler çıkacak:bhr: @vadikızı @cookies @Forumdash @Harunnn60 @Bully

Kızz çok güzelmiş teyzemm:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x18

ariayla ezra koltukta
alisonla emily ormanda

Gııı bölümü yeni izledim ne seviştiler öyle ilk defa bir dizide tüm karakterlerin seviştiğini görüyorum. :F Bir ara dedim set arkası da kamera önüne çıkıp sevişecek. :F Ecünücüler coştu anlayacağın. :F @Çiğdem-

Emre bu FETO'cu polis Taner yine dönmüş diğer adam nereye kayboldu? (b)

Bölüm güzeldi ama Aria'ya fazla haksızlık yapıyor senarist... A.D.'nin hala Mona çıkmayacağını düşünüyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7x18

ariayla ezra koltukta
alisonla emily ormanda

Gııı bölümü yeni izledim ne seviştiler öyle ilk defa bir dizide tüm karakterlerin seviştiğini görüyorum. :F Bir ara dedim set arkası da kamera önüne çıkıp sevişecek. :F Ecünücüler coştu anlayacağın. :F @Çiğdem-

Emre bu FETO'cu polis Taner yine dönmüş diğer adam nereye kayboldu? (b)

Bölüm güzeldi ama Aria'ya fazla haksızlık yapıyor senarist... A.D.'nin hala Mona çıkmayacağını düşünüyorum. :)
hahah aa bu @xemrexxx in lafıyla ramazanda cw izleme ramazan ayına uygun değil diye bozulur diyorduya peki sizin bu izlediğiniz ne beyefendi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne zaman bu sayfaya girsem destere'nin paylaştığı Yahşı Cazibe videosu otomatik başlıyor birden ödüm kopuyor. :F Sende de oluyor mu ablacım?
Kulaklık var hemde şuan kulağımda bendede otomatik açılmıs ama tarkanın yeni şarkısını dinşlediğim için o videonun sesini allahtan fark etmemişim :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir an önce 55. sayfaya geçsek de kurtulsak şu videodan. :F
bu otomatik video açılmaya ben ilk defa @sokak sanati nin geçen yıl yaptığı yabancı şarkı etkinliğinde fark etmiştim daha doğrusu anlamam zaman almıştı bir klip otomatik açılıyormuş balagıcında ses yok su akıyor çimen sesleri gibi geliyor birkaç kez huylanıp camdan dısarı bakmıstım :F :F :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bu otomatik video açılmaya ben ilk defa @sokak sanati nin geçen yıl yaptığı yabancı şarkı etkinliğinde fark etmiştim daha doğrusu anlamam zaman almıştı bir klip otomatik açılıyormuş balagıcında ses yok su akıyor çimen sesleri gibi geliyor birkaç kez huylanıp camdan dısarı bakmıstım :F :F :F
Hahaha. :F Bundan sonra MS'de şarkı tanıtırken bende Dailmotion'dan yükleyeyim millet zorla dinlesin. :A