Kanal D Popstar 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Göğsünde kıl yoksa önünü açmayacaksın diye kızdı oğlana Bülent Ersoy. :A Erkeğin makyajıymış onlar. :A @mrt-06 @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bülent Ersoy erkek yarışmacıyı azarladı bağrında kıl yok bağrını açmaya utanmıyor musun dedi. :F Demek ki Bülent Ersoy'un tipi değiliz kıllı erkek seviyormuş. :A @xBUGRAx @Çiğdem- @MasacRE- @Yiğitt @Forumdash @serhatt @Aserat @xemrexxx
Göğsünde kıl yoksa önünü açmayacaksın diye kızdı oğlana Bülent Ersoy. :A Erkeğin makyajıymış onlar. :A @mrt-06 @Yiğitt
Forumun iki yeni sapığı aynı anda yazabiliyor, forumu yoldan çıkaranlar belli oldu bence artık. Benim üzerimden çekin ellerinizi. :T: :A @S.G.A.T. @Çiğdem- @MasacRE-

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aynanda. :oops: Haberi veriş farkımız ben yandaş medya gibi köpürtmüşüm. :F

Forumun iki yeni sapığı aynı anda yazabiliyor, forumu yoldan çıkaranlar belli oldu bence artık. Benim üzerimden çekin ellerinizi. :T: :A @S.G.A.T. @Çiğdem- @MasacRE-
@xBUGRAx ile ruh öküzüyüz ondan. :A
Kendi kıllarına baksın o,yiyorsa açsın da göstersin utanmaz :F
Aaa Bülent teyzenle doğru konuş bakıyım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bülent Ersoy erkek yarışmacıyı azarladı bağrında kıl yok bağrını açmaya utanmıyor musun dedi. :F Demek ki Bülent Ersoy'un tipi değiliz kıllı erkek seviyormuş. :A @xBUGRAx @Çiğdem- @MasacRE- @Yiğitt @Forumdash @serhatt @Aserat @xemrexxx

@xemrexxx Kıllı hanzo severdi Bülent de öyle seviyor demek :A :A :A

Kapattırmasına rahatsız olduğuna göre @mrt-06 @xBUGRAx parlak seviyorlar bizim gibi @Yiğitt @serhatt :A :A :A