Kanal D Popstar 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Tamam bakalım nasıl devam edecek program:D
Fakat şunu diyeyim Armağan çok cıvıttı yarışmacılara karşı, denizde haksızlık yaptı resmen saçmaladı da.. bakalım diğer kısımlara yorumlarım sonra olacak.. şimdilik yükselmemesi normal kısaca!!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Fakat şunu diyeyim Armağan çok cıvıttı yarışmacılara karşı, denizde haksızlık yaptı resmen saçmaladı da.. bakalım diğer kısımlara yorumlarım sonra olacak.. şimdilik yükselmemesi normal kısaca!!

Amann Armağan hep öyleydi şimdide ratingler yükselsin diye yapıyoırdur

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Amann Armağan hep öyleydi şimdide ratingler yükselsin diye yapıyoırdur
ben onu çok severdim her şeye rağmen umarım düzeltir kendini cok sacmaladı dün, ve bakalım ilerleyen dklarda düzeltti mi kendini sonra yorumlaşırız yine.. bu konu hakkında

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Olmamış 2. Bölüm daha kötüydü artık şans vermem maalesef nerede o eski yıllardaki yani FOX'daki ve KANAL D'deki popstar !! yükselememesi çok normal.. !! haksızlık da var, samimi değil tam olarak da..

Yani dediğim gibi bu format artık sevilmiyor ne yaparsanda yap sevilmez diye düşünüyorum inşAllah kanal d bundan sonra daha iyi yarışmalar yayınlar :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bülent Ersoy hastanedeydi, durumu kötü diyorlardı. Programa çıkmış. :eek: Kanal D aşkı nelere kadir beeee. :bhr: @xBUGRAx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadının başını yiyeceksiniz sağ salim bitirir yayını inşallah. :A
Can Bonomo şimdi geçmiş olsun dedi, iyi görünüyorsunuz dedim. Bülent Ersoy iyi değilim, çok iyiyim dedi. Armağan da şahane dedi. :A

Kanal D binasına koşa koşa gelmiş anlaşılan. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kaç hafta oldu başlayalı bu program ile ilgili henüz hiç bir sahne görmedim youtubede bile karşıma çıkmıyor sankı Türkiye de böyle bir program yokmuş gibi :A :A :A @Forumdash
Senin Youtube bozuk. :A

@Yiğitt bile izlemiyorken:A dert etmeye gerek yok:A
Daha dün izledim de pek sarmıyo. :A

Aaa bir oğlan ceketinimi üstünümü ne çıkarmış onu yorumluyorlardı @xBUGRAx ile :F @xBUGRAx ı da kendine benzetmiş Yiğit :A :A :A
@xBUGRAx aşkım. :bhr: