2014 Pek Yakında | Film Bilgileri & Yorumları

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
3698408.jpg

Pek Yakında - Pek Yakinda (2014)

Türü: Komedi
Yönetmen: Cem Yilmaz
Senaryo: Cem Yilmaz

Oyuncular:
Cem Yilmaz
Zafer Algöz
Ozan Guven
Cengiz Bozkurt
Zerrin Tekindor

IMDb Sayfası

Filmin Özeti
Eski bir figüran olan korsan Dvdci Zafer karısının boşanmak istemesi üzerine kanunsuz işlere tövbe eder. Ailesini geri kazanmak için eski sinemacı tanıdıklarından oluşan bir ekiple 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “ŞAHİKALAR-KÖTÜLÜĞÜN SONU” isimli filmi çekmeye soyunurlar. Kabiliyeti sınırlı bir ekiple yola çıkan Zafer’i komik, eğlenceli ve duygusal bir macera beklemektedir...

Filmin Fragmanı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@takas @aserat54 siz filmi izlediniz galiba, yorumlarınızı bekliyoruz. :D Biz daha gidemedik. :D
aga tamamen komedi bekleyenler yanılır ona göre gitsinler filme komediden çok dram yönü var
yer yer komik baya güldüren yerler var
oyuncular çok iyi cem yılmaz da çok iyi oynamış
ancak dikkatimi çekti filmlerinde cem karısıyla hep sorunlu boşanma aşamasında av mevsiminde de böyleydi bunda da :D

film genel olarak güzel
güzelle süper arası bi yerde tam süper diyemem
ama izlemeye değer mi derseniz bence değer izleyin :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
aga tamamen komedi bekleyenler yanılır ona göre gitsinler filme komediden çok dram yönü var
yer yer komik baya güldüren yerler var
oyuncular çok iyi cem yılmaz da çok iyi oynamış
ancak dikkatimi çekti filmlerinde cem karısıyla hep sorunlu boşanma aşamasında av mevsiminde de böyleydi bunda da :D

film genel olarak güzel
güzelle süper arası bi yerde tam süper diyemem
ama izlemeye değer mi derseniz bence değer izleyin :D
İyimiş. Cem Yılmaz'ın filmlerini çok severim Hokkabaz hariç sinemada izledim filmlerini bunu izlemek istiyorum ama bilet bulamıyoruz 2 gündür. :D

Gişe rekoru gelmez ama yüksek rakamlara ulaşacağı kesin. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İyimiş. Cem Yılmaz'ın filmlerini çok severim Hokkabaz hariç sinemada izledim filmlerini bunu izlemek istiyorum ama bilet bulamıyoruz 2 gündür. :D

Aa nasil bilet bulamiyoruz tamamen dolumu :T
Nasil gitcem o zaman bn bu filme

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Allah Allah nasıl bulamadın aga ben rahatlıkla buldum :D tatil olmasına rağmen hemde

Aa nasil bilet bulamiyoruz tamamen dolumu :T
Nasil gitcem o zaman bn bu filme
yok ya boş gidersin atacana denk gelmiştir :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Allah Allah nasıl bulamadın aga ben rahatlıkla buldum :D tatil olmasına rağmen hemde

yok ya boş gidersin atacana denk gelmiştir :D
Yok aga cidden full doluydu bana denk geldi herhalde. :D

Millet tatil evde ne yapacak sinemaya gidecek işte. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gayet güzel bi film olmuş. :D Filmde korsanı öven yerler vardı ben de korsan izledim filmi. :D Puanım 8.2/10.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum şurada: http://izleryazar.com/pek-yakinda-2014/

Özetle iyi filmdi, hoş filmdi ama daha da iyi olabilirdi. Fazla gülme beklentisiyle izlemeyin, benim zaten öyle bir beklentim yok ama o beklentiyle izleyenler pek beğenmemişler herhalde. :)

Sinemaya çok fazla atıfta bulunulması hoştu. Hem bizim filmlerimize, hem de popüler yabancı filmlere vs...

Keşke sonu biraz daha iyi olsaydı ama sağlık olsun. :)

Sonu derken fragman kısmını demiyorum tabii, o hoştu. :D

6.5/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Gülme beklentisiyle izlemedim ama Cem Yılmaz'ın bu tarz filmlerinden (Hokkabaz,Her Şey Çok Güzel Olacak).Vasat bir film olmuş açıkçası biraz aceleye de gelmiş.Aslında Cem Yılmaz baştan savma bir senaryo yazmış ve ben ne çeksem zaten gişede uçarım diyerekten bu filmi yapmış gibi.

Oyunculuklar ortalamaydı.Eşkıya göndermeleri ilk başta beğendim de bazı sahnelerde b*kunu çıkarmışlar.Ama popüler sinemaya göndermeleri güzeldi.

Sondaki fragmanı da beğendim.

Boş zamanda izlenebilecek dramı da komedisi de çok başarılı olmayan vasat bir film.

6/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
PEK YAKINDA
cem-yilmaz-pek-yakinda-film.jpg

Bu nasıl oyuncu kadrosuydu öyle. :eek: Filmin müthiş bir oyuncu kadrosu varmış, çok şaşırdım. Beklemdiğim isimlerde konuk olmuştu. Mazhar Alanson, Nurgül Yeşilçay sürpriz oldular açıkçası. :D

Konusu güzel bir filmdi, sıkmadan izletti film kendisini. Ama pek gülmedim ben filme. Bazı kısımlar vardı ama 'Çoook Güleceksiniz' sloganına pek katılamadım açıkçası ben. :(

Oyunculuklar çok iyiydi. Cem Yılmaz filmi çok güzel yönetmiş. Ama dediğim gibi filmin sloganı ile zıt düştüm. :D

Neyse kısaca özetleyeyim : Filmi beğendim, ama filme gülmedim, filmin şarkıları güzeldi, oyunculuklar iyiydi. :)

PUANIM : 7.00