Ocak 2018'in Birincisi Hangi Kanal Oldu?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Ocak 2018'in Birincisi Hangi Kanal Oldu?

maxresdefault-1-1-1024x576.jpg

Yeni yıla birinci başlayan kanal belli oldu!

İddialı dizileriyle ve programlarıyla Ocak ayında, AB kategorisinde Tüm Gün ve Prime Time’da, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorisinde Prime Time’da STAR TV birinci oldu.

Söz, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları, Adını Sen Koy ve Beni Affet dizileriyle, birbirinden iddialı programlarıyla ve yepyeni yapımlarıyla Star TV, Şubat ayında da birinci olmaya en büyük aday...

Orijinal formatta oku

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Kanal bu sezon başlayan işlerinden sadece UTC'yi tutturdu şimdilik.
Sıkıcı bayıcı yaz işleri de dayanamadı reytingsizlikten final yaptı.
Ne varsa geçen sezonda var; Söz, İstanbullu Gelin ve Fazilet Hanım&Kızları'nda var. :bhr:
+ bu sezondan UTC işte.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kanal bu sezon başlayan işlerinden sadece UTC'yi tutturdu şimdilik.
Sıkıcı bayıcı yaz işleri de dayanamadı reytingsizlikten final yaptı.
Ne varsa geçen sezonda var; Söz, İstanbullu Gelin ve Fazilet Hanım&Kızları'nda var. :bhr:
+ bu sezondan UTC işte.
Yeni dizileri de var daha. Avludan ben baya umutluyum. Jet Sosyete de tanıtım kötüydü ama insanlar şans verir. İlgi çekerse de yürür gider. Börü de var tabi.

Ya Star işte yaaaaa. :love1:
Bu kanala acayip bi sempatim var valla. Yani işlerine değer veren bir kanal. 3 reyting bile alsa en azından 10 bölüm götürüyor. Tabi Babamın Günahları 1 reyting aldığı için erken bitti orası ayrı.
Bir de yaptığı çoğu dizi ilgimi çekiyor.
Neye tebrik edelim biz de. Maşallah maşallah. Ayrica Şubat ayında da 1. Olabilir. Avlu ve Jet Sosyete başlayacak çünkü. :love1:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Tebrikler canım kanalıma. İşte emeğe sahip çıkmanın karşılığı. Jet Sosyete ve Avlu'yla daha güzel günler gelecek. :bhr: :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Söz ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerini izliyorum Star'dan. Dolunay, Ateşböceği ve Hayat Sırları da bu sezon izlediklerim içerisindeydi.

Güzel işler üretiyor. Her diziyi almak yerine az ve öz iş yapıyor, bence en önemlisi de bu. :X Yakında Börü, Nefes Nefese ve Avlu ile de Star'dayız. :bhr:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Söz iyi işine yarıyor Star'ın diğerleri fasa fiso :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Geçen sezondan Fazilet Hanım ve Kızları bu sezondan Ufak Tefek Cinayetler izlediğim dizileri arasında.. Gerçekten seyircisine saygılı bir kanal 3 reytinglik diziyi 10 bölüm devam ettirdi. Hakediyor 1.liği