Müzik NETDMüzik'in JustinBieberVEVO kadar izlenmemesi

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
NETD Müzik'in YouTube kanalının izlenmesi, dünyaca ünlü 23 yaşındaki pop star Justin Bieber'ın VEVO sayfası kadar izlenmemiş, tıklanmamıştır.
Abone sayısı olarak ise fark yemiş durumda. Justin Bieber Abone sayısı olarak tam 5 kat daha çok aboneye sahip.

Tarkan, Aleyna Tilki, Demet Akalın, Murat Dalkılıç, Hadise, İrem Derici gibi bir çok türk pop starı bünyesinde barındıran NetD Müzik'in izlenme ve abone sayısı;

Dünyaca ünlü Justin Bieber'ın tek başına sahip olduğu izlenme ve abone sayısı;

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiç beğenmedim, kıskançlık seziyorum. :A

Neyse sen Kayıtdışı'nın reytingleriyle avun. :Z Bizim en iddiasız dizimiz Ver Elini Aşk ondan daha iyi başlamış. :F

Olmamızı hakettin kıskanç tavuk.:A Seni yolunmuş piliç çevirmek lazım. Bu arsızlığın cezası bu olmalı.:A

Kayıt dışı 3 güçlü rakip ile çıktı sahneye. Daha yeni başlıyoruz. Bizim.hikaye perşembe sksami zirveyi alınca görüşürüz.:A
O değilde müziği çok güzel ya dilime dolandı.:bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Olmamızı hakettin kıskanç tavuk.:A Seni yolunmuş piliç çevirmek lazım. Bu arsızlığın cezası bu olmalı.:A

Kayıt dışı 3 güçlü rakip ile çıktı sahneye. Daha yeni başlıyoruz. Bizim.hikaye perşembe sksami zirveyi alınca görüşürüz.:A
O değilde müziği çok güzel ya dilime dolandı.:bhr:
Konunu kitledim, al sana ceza. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tilki kızın fan sayıları inanılmaz düşük hatta veletlerin birkaç yorumuna bakıyorum arada ara sıra o meseleyi konusuyorlardı :A :A :A

Bieber ayrı bir fiyasko zaten tilki kızın erkek versionu :F

Ne alaka cidden:F

Ben izlenme sayısından bahsediyorum. Tarkan'ı Gülşen'i Demeti Aleyna'yı tüm Türk starları topla Justin etmiyor.:A @yatutarsa

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ABD'nin nüfusu Türkiye'nin 8 katı yanlız. :A Fark az bile.

Abd'nin tek bir starı ile kıyaslıyoruz yalnız türkiyenin tüm starlarını.:A
Abone sayısında neyse de izlenmede NETD'nin bu kadar ezilmesi çok sıvanacak bir şey degil. Hem sen laf etsene netdye niye savundun:A

Güzel gönderme yapmışsın her zaman ki gibi. :A

Bu işte artık bi marka oldum. Aslında Rihanna ile açacaktım konuyu ama yetersiz çıktı Rih.s s

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Abd'nin tek bir starı ile kıyaslıyoruz yalnız türkiyenin tüm starlarını.:A
Abone sayısında neyse de izlenmede NETD'nin bu kadar ezilmesi çok sıvanacak bir şey degil. Hem sen laf etsene netdye niye savundun:A

Bu işte artık bi marka oldum. Aslında Rihanna ile açacaktım konuyu ama yetersiz çıktı Rih.s s
Yerli ve mili olduğum için sahip çıkıyorum. :A