Necati Şaşmaz'a Galada Boş Salon Şoku!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Film vizyona gireli 1 ay olmuş izleyen izledi zaten konunun amacını anlayamadım

Oysa 2005'te o efsanevi mahkeme çıkışı sahnesiyle birlikte bir daha dönmemek üzere bitirselerdi diziyi hâlâ dillere destan, unutulmazlar arasına adını yazdırmıştı. Yani presteji çok yüksek olur ve zirvede bırakmış olurlardı. Ama para uğruna zirveden adım adım düşmeyi tercih ettiler. Pusu'nun ilk dönemleri, İskender'li kısımlar filan tamam onlar da iyi hoştu ama olmasalar da olurdu. Yazık gerçekten ancak okullarda ders olarak konu olacak ibretlik bir durum bence Vadi'nin bu zirveden çöküşü. Bundan sosyolojik, psikolojik, felsefi sonuçlar bile çıkar.
Bu dizinin 10. Ve 11.yilinda aldığı reytingler hala tns rekoru bilmiyorsan bilmiş ol öyle bir çakılma falan yok yani ki bu filmde 600 bin kişi tarafından izlendi öyle veya böyle 1 ay olmuş izleyen izlemiş düşene tekme hesabı diye düşünüyorsunuz belki ama vadi tv ye geri döndüğünde yine zirvede olacak onun sosyolojik psikolojik ve felsefik araştırmasını yaparsın artık :D

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,952
Puanı
310
Kurtlar Vadisi'ne ben 1.5 yaşımdayken başladım ve 6 gün sonra 16 yaşıma giriyorum , 1-97.Bölüm efsane bunu biliyoruz

Ben Pusu'nun 300 bölümünü izlemiş bir seyirci olarak şunu söylüyorum : Kurtlar Vadisi Pusu 229.Bölümden sonra Kurtlar Vadisi olmaktan çıktı ne zaman Polat yalnız Kurt kaldı , Kurtlar Vadisi ozaman bitti ! 230-300 bölüm arası hiç bi bölüm beni heycanlandırmadı ve ben bir şans vererek izledim Kurtlar Vadisi Vatan'ı ve beğendim açıkçası ama keşke bu filmi yapmasaydınız çünkü gişe sonuçları berbat ötesi

Kurtlar Vadisi Kaos'a gelirsek kanal bulunursa maksimum 9 reyting'den fazlasını alamaz ! Usta nolursun yeni oyuncularla bir dizi çek daaa

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gişe sonuçlarına bakamadım henüz ama vizyona gireli bayağı oldu, normaldir..

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
necati şaşmaz en azından osman sınav ile tekrar çalışmalı bence ama böyle bir şey olmaz ama olmasını isterdim

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ya ne normali ? Bu değil miydi milyonların izleyeceği film :F Hala kalkmış 1 aydır vizyonda konunun amacını anlamadım diyor. Acaba sen kendi yazdıklarında ne yazdığını anlıyor musun da bunu da anlayacaksın :F

Sahte bir olay üzerine kurulu filmin getirisi ne olacak, efsane balon gibi patladı. Ay bide tutturmuşlar 1-97 arası çok iyiydi. Git 1-97 arasını YouTube dan izle, hadii :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bu balon patlayali çok oldu. Bir zahmet uzak dursun tv ve sinemadan. İnşaat üzerine yogunlassin artık. Ben efsaneyim havalarini bıraksın. Geçen röportaj verdiğinde burnu taaa Everest dağına çıkmıştı. Aleyna Tilkiyi de geçti Ego da adam.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ya ne normali ? Bu değil miydi milyonların izleyeceği film :F Hala kalkmış 1 aydır vizyonda konunun amacını anlamadım diyor. Acaba sen kendi yazdıklarında ne yazdığını anlıyor musun da bunu da anlayacaksın :F

Sahte bir olay üzerine kurulu filmin getirisi ne olacak, efsane balon gibi patladı. Ay bide tutturmuşlar 1-97 arası çok iyiydi. Git 1-97 arasını YouTube dan izle, hadii :A
Ben yazsam toparlarım bir tek
Sihirli annemle kurtlar vadisi karışık bir dizi yazmıştım ve o bölüm forumda Hit rekoru kırdı vadiciler sinirlendi çünkü ben mafyanın devlet işlerine karışmasını istemem

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bu balon patlayali çok oldu. Bir zahmet uzak dursun tv ve sinemadan. İnşaat üzerine yogunlassin artık. Ben efsaneyim havalarini bıraksın. Geçen röportaj verdiğinde burnu taaa Everest dağına çıkmıştı. Aleyna Tilkiyi de geçti Ego da adam.
İnşaatı Raci Şaşmaz yapıyor, Necati Şaşmaz'ın elinde sadece Pana Film var bu çabanın sebebi ondan :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Adam 50 kere oynadığı yazdığı filmi izlemiş zaten bundan daha doğal ne olabilir işi gücü vardır oturup baştan sona niye izlesin 51.defa
Yani bu olanlarçok olağan. Küçük düşürücü ve utandırıcı bi şey değil?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

241 şehide sahte diyorsun he bunu sadece fetöcüler der seni yetkili mercilere bildiriyorum hadi bakalım

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Ben cinema aşığı biri olarak nekadar da diziyi daha önce hiç izlememiş olsam bile bedava bilete giderdim boş kalması ilginç :X