Necati Şaşmaz'a Galada Boş Salon Şoku!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

1030703355.jpg

Kurtlar Vadisi Vatan'ın Antalya Film Festivali kapsamında yapılan galasında büyük şok!

Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Sinem Uslu gibi isimlerin paylaştığı sinema filmi, Antalya Film Festivali kapsamında ücretsiz olarak seyredilecekti. Ekipten Şaşmaz, Kayaoğlu ve Ufak'ın yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel'in de katıldığı etkinliğe izleyicilerden katılım olmadı. Yapılan yoğun duyurulara da karşılık gelmeyince festivaldeki görevliler boş koltuklara alınırken, film ekibi de aradan sonra salonu terk etti.

15 Temmuz darbe girişimi ve paralel yapılanmayı konu alan Kurtlar Vadisi Vatan, gişedeki ilk 3 haftasında 589 bin izleyici sayısına ulaşmıştı.​

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bundan bir ötesi Kanal 7'de günlük dizi. Koskoca efsane işi bilmez insanların elinde kestaneye döndü vay ki ne vay :(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Film vizyona girmiş miydi ki? Hiç olay olmadı, ben hala girmedi zannediyordum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,153
Puanı
1,061
bedava bilet yetmez bedava döner+ ekmek de olmalıydı, o zihniyet başka türlü girmez festival alanına :)))

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Hangi akılla şu filmi festivale aldılar ki? Hem de Antalya Film Festival'ine.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oysa 2005'te o efsanevi mahkeme çıkışı sahnesiyle birlikte bir daha dönmemek üzere bitirselerdi diziyi hâlâ dillere destan, unutulmazlar arasına adını yazdırmıştı. Yani presteji çok yüksek olur ve zirvede bırakmış olurlardı. Ama para uğruna zirveden adım adım düşmeyi tercih ettiler. Pusu'nun ilk dönemleri, İskender'li kısımlar filan tamam onlar da iyi hoştu ama olmasalar da olurdu. Yazık gerçekten ancak okullarda ders olarak konu olacak ibretlik bir durum bence Vadi'nin bu zirveden çöküşü. Bundan sosyolojik, psikolojik, felsefi sonuçlar bile çıkar.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Oysa 2005'te o efsanevi mahkeme çıkışı sahnesiyle birlikte bir daha dönmemek üzere bitirselerdi diziyi hâlâ dillere destan, unutulmazlar arasına adını yazdırmıştı. Yani presteji çok yüksek olur ve zirvede bırakmış olurlardı. Ama para uğruna zirveden adım adım düşmeyi tercih ettiler. Pusu'nun ilk dönemleri, İskender'li kısımlar filan tamam onlar da iyi hoştu ama olmasalar da olurdu. Yazık gerçekten ancak okullarda ders olarak konu olacak ibretlik bir durum bence Vadi'nin bu zirveden çöküşü. Bundan sosyolojik, psikolojik, felsefi sonuçlar bile çıkar.
300. bölümüne kadar izlemiş biri olarak yorumum, Memati'nin ölümünden sonraki bölümlerin Kurtlar Vadisi ile alakası kesinlikle yok. Necati Şaşmaz kardeşinden sonra işi kendi yapmak istedi, ama tecrübesi ve bağlantıları olmadığı için batırdı. Kayaoğlu ailesinin fertleri olaya el atınca ortaya hiç alakası olmayan, kadrosunda mesleği oyuncu olmayan insanların doldurulduğu birşey çıktı :D

İnsanlar ilk 97 bölümlük efsane serinin siyasi analizlerini halen yapıyorlar. Bu dizi tamamen başarısız demek yanlış ama tadında bırakmak lazımdı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi'ni festivale almak saçmalıktan da öte bir şey olmuş. Ayrıca film vizyona gireli 4 hafta oldu izleyen izledi artık. Gerçi bu seneki ulusal yarışma olayından sonra mantık aramak saçma.

Neyse patlamasına sevindim dizi gelmeyeceği için. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,153
Puanı
1,061