NBA Playofflar Final Serisi / Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers 7.Maç Yorum&Sohbet

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
giphy.gif

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Böyle bir karakter yok. Her şeyini verdi bu adam yıllarca Cavs'e şampiyonluk için. Efsanesin Lebron.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3'lükle bir yere kadar. Bu adam NBA'e fazla.
giphy.gif

Üçlük olayı değil. Curry'nin normal sezonu nasıl domine ettiğini biliyoruz ama burası bambaşka. Daha sadece 2. kez oynuyor. Lebron'un da zamanında final serilerini nasıl mahvettiğini biliyoruz. Kaybede kaybede kazanmayı öğrendi adam :D Curry'de bu gelişmeyi gösterecektir.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Üçlük olayı değil. Curry'nin normal sezonu nasıl domine ettiğini biliyoruz ama burası bambaşka. Daha sadece 2. kez oynuyor. Lebron'un da zamanında final serilerini nasıl mahvettiğini biliyoruz. Kaybede kaybede kazanmayı öğrendi adam :D Curry'de bu gelişmeyi gösterecektir.
Öyle tabi. Burayı oynayacak mental kuvvet çok farklı birşey. Lebron bunu öğrenmek için çok fazla çalıştı. Çok loser olarak anıldı ama sonunda meyvelerini alıyor işte. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Belki çok büyük farkla biten maçlar oldu seride ama şu son maç her şeyi unutturdu. Basketbolun ne güzel bir şey olduğunu gösterdi şu maç. İki takıma da teşekkürler bu geceki şölen için.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son maça son topa kadar giden ve sonunda Gsw'nin kazandığı bir seri olsun istemiştim. Herşey oldu ama sonu istediğim gibi olmadı :D Neyse sağlık olsun herkese iyi sabahlar :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Beyler ben kaçtım iyi sabahlar :) @MEnes kutlamaları abartmayın fazla silahlar konuşmasın bi üçlü çektirip evlere dağılın siz de :A

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Müthiş bir gece oldu beklediğimize deydi. Lebron sonuna kadar savaşarak şampiyonluğu aldı tabi İrwing'in üçlüğüne ayrı parantez açmak lazım müthişti. Bu seride tarafsızdım aslında ama Curry çok şımarık üçlükler attı ve Clev almasını istedim güzelde oldu. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
24 yaşında bu kadar efsane bir seri oynayan ve Lebron'a desteğini hiçbir şekilde eksiltmeyen. Serinin en iyi 2. adamı. KYRIE IRVING. Adamsın adamm.

Beyler ben kaçtım iyi sabahlar :) @MEnes kutlamaları abartmayın fazla silahlar konuşmasın bi üçlü çektirip evlere dağılın siz de :A
Tamam kardo ben de yatarım zaten birazdan. Kutladık, sevindik bitti daha ne olacaktı. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
24 yaşında bu kadar efsane bir seri oynayan ve Lebron'a desteğini hiçbir şekilde eksiltmeyen. Serinin en iyi 2. adamı. KYRIE IRVING. Adamsın adamm.

Tamam kardo ben de yatarım zaten birazdan. Kutladık bitti daha ne olacaktı. :A
Tristan Thompson'a da parantez açmak lazım. Böyle bir efor yok.