Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
hee o twitlerden önce kendisini çok seviyordun zaten hakaret edince soğudun tabi canım haklısın!
sırf tayyip erdoğan a yakın diye sevmiyorsunuz adamı bahane bulmayın kimi kandırıyorsunuz bu adam tayyip erdoğan düşmanı olsa o üstte yorum yapan bilmişler tam tersi yorum yapacaktı hayatınız siyaset olmuş yazık
mustafa ceceli ye gelince hakaretle oruç mu bozulurmuş abartmış :D
Hee takas her şeyi çok iyi biliyosun :D Ben Mustafa Ceceli'yi de severim, sesini de çok severim. Bilen bilir sana kanıtlamak zorunda değilim, bana ne CB ye yakınsa yakın bir gram alakadar etmez. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
millet oruclu küfür ediyor ayoll mustafanın hakaretinden ne olurki mustafa şow yapmak amaçlı bu 61 i olayını ortaya atmış hani oruc tutmuyor diyenlere bakın mustafa 61 gün tutuyor dedirticek en sevmediğim şey dinimizi reklam amaçlı kullanan kişilerdir mustafa gözümden düşmüştür o_O
Ayol onu geç senle @destere oğlanlarin memelerine bakip neler yaptiniz tüm ramazqn boyinca sizin 61değil 610 gün tutmaniz lazim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Adam iktidara yakın diye Twitter trollerinin hedefi oldu..
Bunu reklam etmesi yakışmadı ama sonuna kadar haklı. Bu izansızlara ne kadar sövse azdır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayol onu geç senle @destere oğlanlarin memelerine bakip neler yaptiniz tüm ramazqn boyinca sizin 61değil 610 gün tutmaniz lazim :A
mustafa bende severim ama sırf oruc tutmuyorsun diyenlerin gözüne girmek için yani onlar mustafa oruc tutuyormus desinler diye 61 gün olayına giriyor bunun yerine size ne tutarım tutmam desin daha iyi olurdu :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Adamın dini duygularıyla geçen gün dalga geçtiklerinde neden konusu acılmadı?(acıldı da ben mi bilmiyorum? fark etmediysem k,bakma)

Dinden o kadar uzak insanlar sosyal medyada umreye gittiğini duyururken dini bütün yaşayan bir sanatcının hacca gideceğini duyurması neden rahatsızlık verici? Senin oruç tutmama özgürlüğün kadar o kişinin de oruc tuttugunu duyurma hakkı var.
Kendimizden pay biçelim. Forumda onca ramazanla ilgili konularda vardır. Neden o konulara yorum yazıyorsun? Gösteriş mi?

Bu arada Mustafa Ceceli gibi insanları eleştireceğinize gidin bu gibi insanları eleştirin en azından herkes hemfikir olur eleştirinize!

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Mustafa Cecelinin bunu sov veya reklam amacli yaptigini düsünmüyorum hakaretle oruc mu bozulurmus adam acikca kendisiyle ugrasan gerizekalilarla dalga gecmis iste sizde bunu anlamiyor musunuz da reklam amacli falan diyorsunuz ayrica insanlarinda hic isi yok bu adamla ugrasiyorlar mustafacecelisahurakalk diye tt falan yapmislar bos insanlar iste ne beklersin :D