Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Mustafa Ceceli 61 Gün Oruç Tutacak!

204223.jpg

Mustafa Ceceli, kendisi hakkında oruç tutmadığı iddialarını ortaya atanlara sert bir şekilde cevap vermişti. Sosyal medya hesabı üzerinden bir itirafta bulunan Ceceli, atılan iftira sonrası hakaret ettiğini ve bu yüzden orucunun bozulduğunu belirtti. Ünlü sanatçı, bu yüzden hac sonrası 61 gün oruç tutacağını yazdı.

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Mustafa Ceceli Hacca gitmiş birisi oğlu ile mukabeleye gitmiş resim
paylaştı gördük ne diye oruç tutmayacak öyle saçma haberler yapılıyor ki
anlamıyorum ya

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Küfür etmemişti ki salak mı demişti bir şey demişti. Bu yüzden de oruç bozuluyor mu yani?

Birde bu twitti de tepki çekmiş. Bana da twitt atması saçma geldi. Paylaşmak zorunda değil sonuçta. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Anladık hacca gidip ibadet yapacakmış anladık 61 gün oruç tutacakmış en iyisi yedi cihana anons yapmalı ki herkes bilsin adam ibadet ediyor. :)

İşte biz bir şeyin tüccarları derken bunlar gibileri kastediyoruz, dinle imanla şan şöhret yapan, gündemde kalan, rant sağlayan!

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Küfür etmemişti ki salak mı demişti bir şey demişti. Bu yüzden de oruç bozuluyor mu yani?

Birde bu twitti de tepki çekmiş. Bana da twitt atması saçma geldi. Paylaşmak zorunda değil sonuçta. :)

Şerefsizler gibi birşey demişti paylaşımında

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
millet oruclu küfür ediyor ayoll mustafanın hakaretinden ne olurki mustafa şow yapmak amaçlı bu 61 i olayını ortaya atmış hani oruc tutmuyor diyenlere bakın mustafa 61 gün tutuyor dedirticek en sevmediğim şey dinimizi reklam amaçlı kullanan kişilerdir mustafa gözümden düşmüştür o_O

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
millet oruclu küfür ediyor ayoll mustafanın hakaretinden ne olurki mustafa şow yapmak amaçlı bu 61 i olayını ortaya atmış hani oruc tutmuyor diyenlere bakın mustafa 61 gün tutuyor dedirticek en sevmediğim şey dinimizi reklam amaçlı kullanan kişilerdir mustafa gözümden düşmüştür o_O

Bu dediğini yapacak en son insan Mustafa Ceceli dir canım;) kendisi
hacca gitmiş birisi asla öyle birşey yapmaz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu dediğini yapacak en son insan Mustafa Ceceli dir canım;) kendisi
hacca gitmiş birisi asla öyle birşey yapmaz
yapmış işte ayoll sırf mustafa oruc tutmuyor diyenlere bakın mustafa 61 gün tutuyor olurmu öyle şey demeleri için yapılmış birşey öyle insanlardan haz etmem bakın milelt ben namaz kılıyorum diyenler camiye bakın bu camiye gidiyormus desinelr diye gidenler orucu bakın millet tutuyor desin diye tutanlar kısaca reklam amaçlı ibadet edenleri sevmiyorum ibadetlerininde kabul olduğuna inanmıyorum mustafa oruc tutmazsa tutmaz ama millet laf ediyor diye bakın 61 gün tutuyor mustafa desinelr diye işi şowa çevirdi bu adamda bozuldu
:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şerefsizler gibi birşey demişti paylaşımında

Bana da biraz şov gibi geldi. Şerefsiz demişti adama. Küfür etmemiş ki sonuçta nasıl bozuluyor orucu. O zaman böyle bir şey varsa Türkiye'de yarısından fazla kişinin orucu bozulur. :F

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Şu aralar Mustafa Ceceli'ye gereksiz yüklenildiğini düşünüyorum.Twitter'da adama öyle saçma yorumlar yapılıyor ki...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana da biraz şov gibi geldi. Şerefsiz demişti adama. Küfür etmemiş ki sonuçta nasıl bozuluyor orucu. O zaman böyle bir şey varsa Türkiye'de yarısından fazla kişinin orucu bozulur. :F
yukarıdkı yazımda daha bir detay getirdim cnm görüşümde değişmez benim :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Şov amaçlı değil Twiiterde mustafa ceceli oruç tut diye hastang mı neyse
ondan açtılar tepki gösterdiler Mustafa ceceli de tepkilere cevap vermek
için oruç tutacam demiş bence şov amaçlı değil

yapmış işte ayoll sırf mustafa oruc tutmuyor diyenlere bakın mustafa 61 gün tutuyor olurmu öyle şey demeleri için yapılmış birşey öyle insanlardan haz etmem bakın milelt ben namaz kılıyorum diyenler camiye bakın bu camiye gidiyormus desinelr diye gidenler orucu bakın millet tutuyor desin diye tutanlar kısaca reklam amaçlı ibadet edenleri sevmiyorum ibadetlerininde kabul olduğuna inanmıyorum mustafa oruc tutmazsa tutmaz ama millet laf ediyor diye bakın 61 gün tutuyor mustafa desinelr diye işi şowa çevirdi bu adamda bozuldu
:F

Canım bu dediğini sen twiiterdekilere diyeceksin kimse kimsenin
ibadetine karışamaz oruç tut tutma diyemez adama demedikleri
kalmıyor twiiterde oda tabii tepkisini gösterecek

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şov amaçlı değil Twiiterde mustafa ceceli oruç tut diye hastang mı neyse
ondan açtılar tepki gösterdiler Mustafa ceceli de tepkilere cevap vermek
için oruç tutacam demiş bence şov amaçlı değil

Canım bu dediğini sen twiiterdekilere diyeceksin kimse kimsenin
ibadetine karışamaz oruç tut tutma diyemez adama demedikleri
kalmıyor twiiterde oda tabii tepkisini gösterecek
tepkisini göstersin size ne tutmazsam tutmuyorum desin ama onları susturmak için 61 gün tutma şoğuna girmesin dinimizi reklam için kullanmasın bu adam ciddi şekidle düştü gözümden :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
hç hoşlanmadım arkadaş istediğini yaparsın ister tut ister tutma hayır neyi ispatlamaya çalışıyorsun tutarsan tut hele küfür etttim orucum bozuldu demesi falan yanlış işler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne diye reklam yapıp ortalığa haber salıyor, oruç sen ve Allah arasında bir şey. Atarlı ve hakaretli tweetlerini görünce son derece kendisinden soğudum zaten.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ne diye reklam yapıp ortalığa haber salıyor, oruç sen ve Allah arasında bir şey. Atarlı ve hakaretli tweetlerini görünce son derece kendisinden soğudum zaten.
hee o twitlerden önce kendisini çok seviyordun zaten hakaret edince soğudun tabi canım haklısın!
sırf tayyip erdoğan a yakın diye sevmiyorsunuz adamı bahane bulmayın kimi kandırıyorsunuz bu adam tayyip erdoğan düşmanı olsa o üstte yorum yapan bilmişler tam tersi yorum yapacaktı hayatınız siyaset olmuş yazık
mustafa ceceli ye gelince hakaretle oruç mu bozulurmuş abartmış :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Reklam olsa bile bana garip geldi :D İbadetini niye herkes ile paylaşma zorunluluğu hissetmiş ki?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Çoğu kişi twiti atmamış zaten yaygın kanaat 61gun kaza orucunun olmadığı düşün adam 5gun tutmasa bir yıl oruçlu kim tutabilir onu onun yerine kefaret verecek.

Maksat zaten kefaret oruç tutacağım değil kötü sözle de oruç bozulmaz sadece sevabı azalır. Orucun kuralı belli. İftar ile sahur arasında yiyip içmeyeceksin.
Burdaki maksat. twitterdaki troller yüzünde kotu söz söyledim özür dilerim demek yerine başka türlü psimanlik belirtiyor suçu ya trollere atıyor

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Mustafa Ceceli hakkındaki bu iddalar çok fazla abartılı olmuş onada fazla yüklenilmiş..ayrıca böyle bir kişinin reklâm amaçlı bu açıklamayı yaptığına inanmıyorum.61 gün oruç tutma durumuda fazla abartılı olmuş,bunu baya anartmış ama bunu reklam amaçlı söylediğini sanmıyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
mustafe cecelinin reklama mı ihtiyacı var adam en popüler sanatçı şuan :D