eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta (2 Eleme Haftası)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Teşekkürler canım :A
ne demek yedili gurubun dışına itecek halimiz yoktu kızı :)
oy verirken iremin makyajsız hali gözümden gitmedi bir türlü yani o görüntü olmasa yukarılara çıkma ihtimalide vardı? ama işte olmadı:) o resmi paylaşan kimse sana asıl ihaneti o yaptı gibi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa öyle deme Bully doğum gününü önceden çıtlatmakta fayda var Maskeliyle biz doğrusunu yapıyoruz hatırlatmakla :A :A :A @sokak sanati

Bu arada Yalının elinde Zalim dışında başka ne şarkısı kaldı eğer Ki senle atlatmayı düşünüyorsa çeyreği geçmiş olsun ayoll :A Hele Bully da gitmiş olursa @Maskeli Fedai oklavayı yer :A :A :A

Ahaha :A Yalın'ın en finallik şarkıları kaldı merak etme :A

Şampiyonluk is coming :A
Bu Çiğdem cadalozu da hep Yalın'a oynuyor, ms'de yılların tecrübeli isimleriyiz, finallik şarkıları sakladık tabii ki. :A

Gökhan'ın listesini de biliyorum. Diğerleri bakalım finallik şarkı saklamışlar mı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu Çiğdem cadalozu da hep Yalın'a oynuyor, ms'de yılların tecrübeli isimleriyiz, finallik şarkıları sakladık tabii ki. :A

Gökhan'ın listesini de biliyorum. Diğerleri bakalım finallik şarkı saklamışlar mı :A

Bu da rahatını buldu, bana emanet edip kaçıyor :A Sunucu bir yerde cezanı keserse görürsün :A @Çiğdem-

Reytingin kimde olduğunu biliyor :A

Yalın'a bir faydan olsun :A

Senden daha çok faydam olduğu kesin. :A

Aman ne fayda :A Hani final puanları :T:
Adam Maskeli sonuclara gelmeyi bırakınca Bully ile tekrar benliğini buldu ayoll :A :A :A

Çeyrekte Bully olmazsa eğer ilk elenen belli tabi bu akşamı önce çıkarmaları lazım :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahahaah siz kim benim ağzımın payını vermek kim,siz benimle başa ÇIKAMAZMAZSINIZ :A

Cayır cayır yanar inş. :A

dün sen gittikten sonra arkandan neler neler söyleyeceklerdide ben engel oldum:) dedim arkadaş çirkef olabilir arkamızdan konuşabilir ama yinede biz yapmayalım onun kadar çamur olmanın gereği yok dedim :) iyi demişmiyim ? :)
Aaa evet başkanımız Fok ile arkandan güzel güzel konuştuk @serhatt :A :A :A