eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta (2 Eleme Haftası)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,144
Puanı
1,060
olmadı bu şimdi? @serhatt dombilisi orda baykuş gibi bakıyor yerimi kapmak için, sende çaktırmadan sese değilde sanki kızın orasına burasına puan veriyormuşum manasında şeyler yazıyorsun forumdaki itibarımız zedelenecek şimdi ? :)
Dombili mi ben mi :F Kız @Çiğdem- bana Ne diyo :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız çok sıkıntı şarkının ismi :A Rahatsızım :A @Bully

Valla bana "Olmasa da Olur" dememişlerdi, 2 kez 1.olmuştum bu şarkıyla :A Ama Maskeli melununa diyebilirler artık olmasan da olur diye. :A Yarın göreceğiz artık :A

Pazar günü doğum günüm :A Forum halkının bana böyle bir hediye vermeyeceğini tahmin ediyorum :A @Çiğdem-

Sürpriz yapacaktım sana, bozdun @Çiğdem- gibi :A

Doğum gününde elenmek sana yakışır :A (Hayattaki şansım :F)
Aaa öyle deme Bully doğum gününü önceden çıtlatmakta fayda var Maskeliyle biz doğrusunu yapıyoruz hatırlatmakla :A :A :A @sokak sanati

Bu arada Yalının elinde Zalim dışında başka ne şarkısı kaldı eğer Ki senle atlatmayı düşünüyorsa çeyreği geçmiş olsun ayoll :A Hele Bully da gitmiş olursa @Maskeli Fedai oklavayı yer :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
alamancıdan kurtulman için elimizden geleni yapıcaz jüri olarak :) sen yeterki iste :)
Alamancı kaçıp duruyor buna güven olmaz final turlarına risk almayalım stüdyo haftalık kiramızı ödeyemezsek sokakta kalırız :A :A :A @xemrexxx
hayat-bilgisi-amil-bey_1199666_m.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
haltetmişsin? benim kalbim de ruhumda bünyemde pırıl pırıl :) @Çiğdem- boşuna beni özenle seçmedi, kız 3 milyar erkek arasında beni seçip beğenmiş kötü biri olsam niye beni bulsunki aklını peynir ekmekle yemedi heralde :)

Çiğdemden öyle bahsediyorsun ki sanarsın dünya güzeli dünya iyisi :F
seni bulmuş olması bence şans değil şanssızlık :A

görmedinmi sen? bana özel gif hazırlamış hogatham, laf aramızda duymasında harika çıkmış yani :) izlerken nerdeyse dibim düşecekti :)

Daha önce hiç kadın görmediğini düşünücem :A

3 milyar dişi varsa seçmişim bir kişi yeterli bana en özelini seçmişim hemde :)

İYİ AL BAŞINA ÇAL :A

zaten almışım o cepte ben şimdi üç beş kuma arıyorum hogathama :)
Aaa tam Junior @xemrexxx olan serhata ağızının payını vermişsin diyecektim :A Kuma lafıyla yine ortalığı batırmışsın ayoll :A :A :A Boşuna dememişler erkekler çok konuşmasın diye :A :A :A

Yinede @xemrexxx ve Junior xemrexxx olan serhata ağızlarının payını vermeyi ihmal etmeyelim bunlar sen yokken oldu iki kişi Emre ayağı çukura düşünce stajer yetiştiriyor :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa tam Junior @xemrexxx olan serhata ağızının payını vermişsin diyecektim :A Kuma lafıyla yine ortalığı batırmışsın ayoll :A :A :A Boşuna dememişler erkekler çok konuşmasın diye :A :A :A

Yinede @xemrexxx ve Junior xemrexxx olan serhata ağızlarının payını vermeyi ihmal etmeyelim bunlar sen yokken oldu iki kişi Emre ayağı çukura düşünce stajer yetiştiriyor :A :A :A
@xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,664
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bana tam puan vereceğin için dahada üstte koyamayacaksın. :A

Geçen hafta 1 puan verdin zaten, onu telafi edersin. :Z
Aslında çabalama olarak şefimiz @sokak sanati ışığı var sende ama sonuçlarda kaçmıyordu şefimiz orada eksiğin var alamancı elenirsen güvensizlikten gidiceksin :A :A :A