eTV MusicSurvivor / 7.Sezon 1.Hafta Pazartesi Günü

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Jüri üyesi olabilirim, Armağan Çağlayan gibi bu alanda master yapmak istiyorum :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jüri üyesi olabilirim, Armağan Çağlayan gibi bu alanda master yapmak istiyorum :A
zaten etikette olanlardan yarışmacı olmayanları direk juri listesine doldurucam bende teklif olmuyor genelde direk şarkı videosunu atıyorum oyla diye :A :A :A

Güçlü finalistler yok ben direk 1. Olurum heyecanlı olmaz gibi bir şey konuştuk.:A
Sen benimle mi yarışmak istiyorsun kurban olduğum :F

Kanki Ebru Yaşar ile aran nasıl :A
Bu zaten final haftalarında olmaz yerine bıraktığı kişiyide harcarsınız :A :A :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
7. sezonda Türk Halk Müziği'nin güçlü seslerinden Erkan Oğur ile yarışıyorum. Türkü alanında Neşet Ertaş dışında dinlediğim 3-4 ustadan birisidir, forumda daha önce Fırat Ağıtı'nı dinlemeyen yoktur ama diğer şarkıları da pek bilinmez genellikle.

Tüm rakiplerime başarılar :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@Çiğdem- açıklamış ama ben yinede paylaşayım. Sempati dolu şarkıcı Lena Meyer-Landrut ile katılıyorum. Kendisi 2010 Yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nı kazandı, umarım MusicSurvivor'ıda kazanacak. :D

Not: Kendisinin Taylor Swift ve Rihanna gibi şarkıcıların şarkılarınada coverları bulunuyor, onlarıda kullanacağım :Z

hot-lena-meyer-landrut-wallpaper-55173-56913-hd-wallpapers.jpg

@destere @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @Ahmed @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @GunesinOglu @Tzira @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @batuhankaralar @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61@berkann @S.G.A.T. @Thequeer @YıldırıM @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Forum ve eTV için hayırlı olsun. :Z @Çiğdem-

Destek amacıyla jüri olurum ama bazen ciddi anlamda üşeniyorum dinleyip oy vermeye. Elimden geldiği kadar artık. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- açıklamış ama ben yinede paylaşayım. Sempati dolu şarkıcı Lena Meyer-Landrut ile katılıyorum. Kendisi 2010 Yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nı kazandı, umarım MusicSurvivor'ıda kazanacak. :D

Not: Kendisinin Taylor Swift ve Rihanna gibi şarkıcıların şarkılarınada coverları bulunuyor, onlarıda kullanacağım :Z

hot-lena-meyer-landrut-wallpaper-55173-56913-hd-wallpapers.jpg

@destere @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @Ahmed @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @GunesinOglu @Tzira @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @batuhankaralar @vadikızı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61@berkann @S.G.A.T. @Thequeer @YıldırıM @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Yiğitt

Coverlar ile geleceksen Sofia Karlberg ile gel. Müthiş bi covercı:D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bu sezon biraz arabesk biraz pop biraz duygusallık yani her telden şarkılarla kalbimize işleyen Ebru Yaşar ile yarışıyorum. Şarkılarını çok beğendiğim, tarzını ve sesini de oldukça beğendiğim bir isimdir. Ayrıca canlı performansları da şahane.

Herkese başarılar diliyorum. :D

ebru-yasar-haddinden-fazla.jpg

@destere @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @Ahmed @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @GunesinOglu @Tzira @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @YıldırıM @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Yiğitt
Yaaa Ebru Yaşarı ben alacaktım :(