eTV MusicSurvivor / 7.Sezon 1.Hafta Pazartesi Günü

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@sokak sanati tam 1.hafta başlayacakken çekildiği için teknik arıza nedeniyle yarına 1.hafta ertelenmiştir yerine bulucağımız yarışmacı ile birlikte 1.hafta Pazartesi gündüz başlayacak :A
Bilerek gaptığ
@sokak sanati tam 1.hafta başlayacakken çekildiği için teknik arıza nedeniyle yarına 1.hafta ertelenmiştir yerine bulucağımız yarışmacı ile birlikte 1.hafta Pazartesi gündüz başlayacak :A
Bilerek yaptı benim dizide pazartesi oyüzden

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Buray süper seçim olmuş :Z @Thequeer

Yarışsaydım Buray'ı ben almayı düşünüyordum ama sağlam kişiye gitmiş umarım başarılı olursun :A

Gripin, Müslüm Gürses, İlyas Yalçıntaş, Athena, Nazan Öncel ve Erkan Oğur da çok iyi seçimler :D

Başarılar hepinize :Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
En iyi şarkım ile gelmek zorunda kalabilirim:T:
Yapmak zorundamıydın bu şakayı ben şike yapıcağını anlayınca yayından kaldırdım @Çiğdem- konuşmanızı hep takip ettim o yarışmada ben şikeye karşıyım gerekirse ceza verirdim 3-0 yenik sayardım yapmadım hemen yayından kaldırdım ama @MayısKralı yarışmada dikkatli olması lazımdı olmadı @Çiğdem- dikkatli ol @MayısKralı nın düştüğü tuzaklara düşme şike yapmaya çalışan olursa hemen diskalifiye et

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yapmak zorundamıydın bu şakayı ben şike yapıcağını anlayınca yayından kaldırdım @Çiğdem- konuşmanızı hep takip ettim o yarışmada ben şikeye karşıyım gerekirse ceza verirdim 3-0 yenik sayardım yapmadım hemen yayından kaldırdım ama @MayısKralı yarışmada dikkatli olması lazımdı olmadı @Çiğdem- dikkatli ol @MayısKralı nın düştüğü tuzaklara düşme şike yapmaya çalışan olursa hemen diskalifiye et

Sen ne diyorsun yine.
Yapmışbulundum artık çok geç.:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem'e bedel ödetmek istedim. Yarışmaya başlamadan böyle bir göz dağı ile başlayalım dedik:A

Neyse şakaydı. Sia ile yarışmayı coşturmaya geliyoruz.:Z

Herkes ayağını denk alacak.:A

İlk hafta düşük puanı hakettin o zaman. :A

@Çiğdem- ilk haftanın bugün başlayacağını söylemiştin

Aynen, teknik arıza denmiş ki oda şakaymış.

Aynen, sunucumuzu üzdüğü için 1 puanı haketti sokak sanatı :A @Çiğdem- Gerekeni yapacağız bizde.
gündüz geldim 1.haftayı başlatmaya @sokak sanati çekildim mesajıyla karşılaştım başlayamadık yemek hazırlıklarına kadar bekledim ama ne birini bulabildim nede sokak sanatina ulaşabildim gece ya onu ikna ederiz yada başkasını buluruz diye yarına kaldı malesef gündüzleri erken açmam gerekiyor şarkı göndermeye uzun vakit kalsın diye çünkü şarkı gönderme son tarihide gündüz tamamlanıyor :A

@sokak sanati şaka yapmış ama eğer birini bulsaydım onu atıp başkasıyla başlatıcaktım görücekti şakayı ama şanslıymış :A :A :A

@Yiğitt

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
gündüz geldim 1.haftayı başlatmaya @sokak sanati çekildim mesajıyla karşılaştım başlayamadık yemek hazırlıklarına kadar bekledim ama ne birini bulabildim nede sokak sanatina ulaşabildim gece ya onu ikna ederiz yada başkasını buluruz diye yarına kaldı malesef gündüzleri erken açmam gerekiyor şarkı göndermeye uzun vakit kalsın diye çünkü şarkı gönderme son tarihide gündüz tamamlanıyor :A

@sokak sanati şaka yapmış ama eğer birini bulsaydım onu atıp başkasıyla başlatıcaktım görücekti şakayı ama şanslıymış :A :A :A

@Yiğitt

Benim yerim dolmazdı.:Z Sen konuyu açsana yine ilk hafta oylama Salı öğlen başlasın?

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Buray süper seçim olmuş :Z @Thequeer

Yarışsaydım Buray'ı ben almayı düşünüyordum ama sağlam kişiye gitmiş umarım başarılı olursun :A

Gripin, Müslüm Gürses, İlyas Yalçıntaş, Athena, Nazan Öncel ve Erkan Oğur da çok iyi seçimler :D

Başarılar hepinize :Z
Teşekkür ederim canım benim beğenmene sevindim. Umarım, desteğini bekliyorum :A