MusicSurvivor 6.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
eurovision-2009-jpg.54365

Juri başkanlarımızdan @Harunnn60 a Afiş için teşekkürler ve 1 tanede tanıtım yaptı sağolsun :bhr:

bu arada oylarınızıda yollamayı unutmayın Cuma 22:00 son zaten özel kutularınızda mevcut racap videosu ve akşama özel kutulardanda tek tek hatırlatma yaparım :A

Heyecan dolu tanıtım videomuzu ilk eleme gelmeden izleyelim :Z

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @dosimosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @Tzira @Sherlock @Aserat @umuttanyel @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @soo @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @DarkLeqenD @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx

@Harunnn60 video süper olmuş emeğine sağlık ablam;)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım. Bayağı zorlu bir oylama oldu kendi açımdan. Kimse beni nasıl buldun diye sormasın. Düşük verdiklerim bu haftaya mahsus vermişimdir güzel şarkıları vardır inanıyorum listenizde :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
eurovision-2009-jpg.54365

Juri başkanlarımızdan @Harunnn60 a Afiş için teşekkürler ve 1 tanede tanıtım yaptı sağolsun :bhr:

bu arada oylarınızıda yollamayı unutmayın Cuma 22:00 son zaten özel kutularınızda mevcut racap videosu ve akşama özel kutulardanda tek tek hatırlatma yaparım :A

Heyecan dolu tanıtım videomuzu ilk eleme gelmeden izleyelim :Z

@destere @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @cevaa @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @dosimosi @ozmoturk @EFE UYSAL @Doğu @tolgab @Billy Kane @BesaleT @Tzira @Sherlock @Aserat @umuttanyel @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @soo @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @DarkLeqenD @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @xemrexxx
harika olmuş, harub pardon @Harunnn60 bu işi biliyor yalnız gaga benim reklamımı daha çarpıcı bir şekilde yapmalıydı batırmış durumu :)

Kız deme öyle şimdi biri gelir kıskanır niye bana şarkı yok der ay evlerden ırak.:A
hogathanın neresini kıskanıcam elimi sallasam ellisi varsın ellibirinci elimden kaçsın :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tam puanlar hazır mı :bhr:
tabi canım senin yumurta gibi oğlanı gören tam puan vermek için asılıyor bamyasına pardon şeyine yani klavyesine :)

seni geri plana atmış @Harunnn60 koltuğunada olturdu :A
koltuğa çivi koymuştum umarım çivi zıplatır gagayı :)

Bayan bir üyeden bahsettim orada.s.s
olsun hogathayla alakalı sandım ben lafımı yapayımda sonra tırstı konuşamadı demesnler :)