MusicSurvivor 6.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sabah gönderdim la boş zamanım vardı aradan çıkardım. :A Ama bu sertlikler bana sökmez biliyorsun, ben ne zaman uygunsam ve içimden gelmişse o zaman gönderirim. :A

Sanırım bu görsel seni kendine getirecektir.:A

images (3).jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yoo ben zaten kendimdeydim. :A Ama görsel tiksindirici ve korkutucu ona bir şey diyemem. :A

Çiğdem ve bana itiraz edene (Harun'a itiraz edebilirsiniz:A) bu konu altında her türlü işkence yapılması yönünde bir kararımız var. Neyse ki bu hafta kullandında atlattın muhteşem işkencemizi.:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çiğdem ve bana itiraz edene (Harun'a itiraz edebilirsiniz:A) bu konu altında her türlü işkence yapılması yönünde bir kararımız var. Neyse ki bu hafta kullandında atlattın muhteşem işkencemizi.:A
Dediğim gibi herhangi bir şekilde korkmamı sağlayacak bir durum olabileceğini sanmıyorum. :A En sert korku filmlerinde bile korkmamışım sizden mi korkacağım. :A Ama elimden geldiğince kaçırmadan oy kullanacağım bunu söyleyebilirim. :A
Erkin Koray performansı hakkında yorumun nedir bu haftaki? :A
Üstada söz söylenir mi bildiğim ve sevdiğim bir şarkıydı, başarılı elbette oyum da o yönde oldu yani. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Erkin Koray performansı hakkında yorumun nedir bu haftaki? :A

Hazırlanıyoruz bu sezon iyice.:A

Dediğim gibi herhangi bir şekilde korkmamı sağlayacak bir durum olabileceğini sanmıyorum. :A En sert korku filmlerinde bile korkmamışım sizden mi korkacağım. :A Ama elimden geldiğince kaçırmadan oy kullanacağım bunu söyleyebilirim. :A

Üstada söz söylenir mi bildiğim ve sevdiğim bir şarkıydı, başarılı elbette oyum da o yönde oldu yani. :A

Yakında favori üyeliğe yada emeklilige düşersen bilgi bu atarlı tavrın :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Içerdede söylenen şarkı vardı onu da kullan. Icerde forumda seviliyor ilgi görür.:X

Onları sonraki haftalara bırakacağım o yüzden. :D Neyse sen bu mesajını sil ben de sileyim, şarkı ismi vererek rakiplere koz vermemiş olalım. :A