Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Geçen Bölüm Daha Güzeldi!

Oy: 0 0.0%
  • Beren'e Olan Elemimden Dolayı Beğenmedim.

• Dizi batmış diyorum çünkü ben Koca Kulaklı Eşeğim.:A

• Kullanılan toplam oy
    7

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yalnız safinazın kolay kolay pes edeceği yok :) kadın eski kurtlardan ? bakalım haftayı merak ediyoruz acep nolacak ? :)
raşa sultanıda yeniçeriler kaptı ? padişah akşama kadar çalışıyor zar zor birini hamile bırakıyor o da kapanın elinde kalıyor ne iş anlamadım :))

o zaman safinaz ın torunuyla aynı yaşıt hatta torunundan daha küçük oğlumu varmış yani ? kocası öldükten sonra kadına kim çalışmış insanın aklına kötü kötü fikirler geliyor :)
Safiş 1619'da ölecek diyorlar. Yani entrikalara devam eder bence de. :A
Rasha olayı da saçma oldu. Mahfiruz yok. Bu kızın oğlu padişah olacak ama kız yok ortalıkta. Çok saçma yani.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben Anastasi'yı özleyeceğim güzel kızdı her zaman dedim senaryo yanlıştı yoksa kızda bir suç yoktu. :(

Bölüme gelince çok çok mantıksız şeyler vardı. Ama şunu yapsa senaristler dediğimiz şeyde yine mantıksız olacaktı. Yani her türlü eleştiri alacaktı.

Beren'e gelince bence güzeldi ve bu ilk bölüm heyecanlanmış olabilir. İleride diziye alışınca ve dizide gücünü iyice alınca daha iyi olacak. Şu anlık şu kırık Türkçe düzelse hemen iyi olur olmamış o bence.

Ahmet iyiydi bence cidden diziyi kurtarıyor.

Halime cephesi çok durgundu. Fahriye eskisine göre iyi bence artık aklı çakallığa çalışıyor. Handan ise yani normaldi bence.

Safiye bu bölüm iyiydi bence ama arada Hülya konuşurken tutukluk yapıyor bunu aşmalı. Birde yüzü yine parlıyordu arada.

Bu dizide en temel sorun senaryo bence. baştan Beren gelicekti. Ellerinde bu kadar değerli bir hazine var ama kullanmadılar. Yazık oldu.

Haftaya yılbaşı var yani yeni bölüm yok.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Rasha olayı da saçma oldu. Mahfiruz yok. Bu kızın oğlu padişah olacak ama kız yok ortalıkta. Çok saçma yani.
Bana da saçma geldi.Mahfiruz isterizzzzzzz

İsyeaannnn ediyoruz Timur abi.s.s.s.s.s.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Mahfiruz'un olmaması çok büyük eksiklik.
Tarihe göre zaten bu ikili kapışıyorlar ( oğullarını tahta oturtmak için ) Yani bir nevi Hürrem-Mahidevran çatışması dizide olması lazım.

Sen bu önemli rolü tanınmamış bir isme verirsen oda tutulmaz tabi.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kösem'i muhtemelen babası ile ikna edecekler.:X Safiye'den kurtuluş yok.

O değilde Beren rus aksami yapmış. Ben bu sebeple aksan problemi olduğunu düşünüyorum.

Mukeddes ve Fatmagül atismasi gibi sahne süperdi.:bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
Neyse sen diziyi çok beğenmişsin belli. Yoksa 23.30'da elemin coşardı:F

yarın 7.bölümü izleyeceğim ve yorum yazacağım inşallah:bhr:

Bölümü az sonra izleyeceğim :X

ne ka güzel özetlemiş :bhr: çatlasın @Çiğdem- ve @destere :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaaa dün ara ara köseme göz attım berenin bir kaç sahnesini izleme fırsatı buldum diziye bir heyecan gelmiş bence ben önceki bölümleri hiç bilmiyorum ama sizlerin yorumlarınıza göre durgun olaysız geçmiş oyüzden beren ölü toprağı atmış diyebilirim dizinin üstünden çünkü benim izlediğim kısımlar baya heyecanlıyı vadiye zor geçiş yaptım ya hep heyecanlı sahnelere denk geldim artık bilmiyorum orasını ama köseme her geçiş yaptığımda durgun sahne görmedim senaristler dediğim şekilde enaryoyu beren geldiğinde hemen toparlama aşamasına almış dizi yeniden başlamış diyebilirim :F:F:F
@sokak sanati @xemrexxx @Harunnn60 @destere @Bully @GunesinOglu @Yiğitt
@ozgur2113 @cookies

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizinin son 1 saatini izledim. Efsaneydi son sahneler.

Kösem intikamını aldı Ahmet. Kelle uçuruma iyiydi. Göstermediler ama Ekin oyunculuğu ile kellenin uçtuğunu hissettirdi.:X

Kösem vs Safiye. Halime'de ilk bakışlarını belli etti Kösem'e karşı.

Giray kardeşler artık o delikten çıkmasın.:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaaa dün ara ara köseme göz attım berenin bir kaç sahnesini izleme fırsatı buldum diziye bir heyecan gelmiş bence ben önceki bölümleri hiç bilmiyorum ama sizlerin yorumlarınıza göre durgun olaysız geçmiş oyüzden beren ölü toprağı atmış diyebilirim dizinin üstünden çünkü benim izlediğim kısımlar baya heyecanlıyı vadiye zor geçiş yaptım ya hep heyecanlı sahnelere denk geldim artık bilmiyorum orasını ama köseme her geçiş yaptığımda durgun sahne görmedim senaristler dediğim şekilde enaryoyu beren geldiğinde hemen toparlama aşamasına almış dizi yeniden başlamış diyebilirim :F:F:F
@sokak sanati @xemrexxx @Harunnn60 @destere @Bully @GunesinOglu @Yiğitt
@ozgur2113 @cookies
Çiğdem'cim Beren'li sahneler gayet iyiydi hepimiz heyecanlandık. :D Ama diğer sahneler durgundu.

8.Bölümde bu dizi net açıklığa kavuşacak eminim. :) Bu geçiş bölümüydü çünkü. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061