Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Geçen Bölüm Daha Güzeldi!

Oy: 0 0.0%
  • Beren'e Olan Elemimden Dolayı Beğenmedim.

• Dizi batmış diyorum çünkü ben Koca Kulaklı Eşeğim.:A

• Kullanılan toplam oy
    7

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Safiye'yi şimdi kim koruyacak.:D Yine isyan çıkartmaz her halde.:F

son bölümde çarpıcı üç dört sahne vardı harikaydı :)
birincisi hudayi nin kösem i müslüman yaparken gerçek müslüman nasıl olur tarifiydi şimdiki iktidarlara kapak olacak cinstendi :)
ikincisi ahmet in şu köseme kurşun sıkan davarın kellesini uçurduğu sahneydi içimin yağları eridi:)
üçüncüsü zülfikar ağanın çekirdek kırar gibi kelle kırdığı sahnelerdi
son olarakta tabiki kösemimin gerçek kimliğini ortaya koyduğu son sahnede safinaz sultanı ters köşe yaptığı sahneydi harikaydı orası ne kadar mutlu olduğumu anlatamam :)

şu giray kardeşleri zindana atmasaydılarda kazığa geçirip 180 derece döndürselerdi daha bir hoş olacaktı sanki :)

O sahneleri daha izlemedim :F

O kadar saat saydım tam saatinde olmayacak işler oldu.:(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
son bölümde çarpıcı üç dört sahne vardı harikaydı :)
birincisi hudayi nin kösem i müslüman yaparken gerçek müslüman nasıl olur tarifiydi şimdiki iktidarlara kapak olacak cinstendi :)
ikincisi ahmet in şu köseme kurşun sıkan davarın kellesini uçurduğu sahneydi içimin yağları eridi:)
üçüncüsü zülfikar ağanın çekirdek kırar gibi kelle kırdığı sahnelerdi
son olarakta tabiki kösemimin gerçek kimliğini ortaya koyduğu son sahnede safinaz sultanı ters köşe yaptığı sahneydi harikaydı orası ne kadar mutlu olduğumu anlatamam :)

şu giray kardeşleri zindana atmasaydılarda kazığa geçirip 180 derece döndürselerdi daha bir hoş olacaktı sanki :)
Evet dediğin sahneleri ben de çok beğendim, son sahne zaten beni benden aldı. :) Bölümü genel olarak değerlendirecek olursak fena değildi ama daha iyisini beklerdim. Beren'i diziye erkenden soktukları için senaryoyu acele getirmişler gibi sanki. :) Neyse Beren'in varlığı yeter, dizideki her türlü sıkıcılığa katlanırız onun için. :) Gelecek bölüm daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet dediğin sahneleri ben de çok beğendim, son sahne zaten beni benden aldı. :) Bölümü genel olarak değerlendirecek olursak fena değildi ama daha iyisini beklerdim. Beren'i diziye erkenden soktukları için senaryoyu acele getirmişler gibi sanki. :) Neyse Beren'in varlığı yeter, dizideki her türlü sıkıcılığa katlanırız onun için. :) Gelecek bölüm daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. :)

aynen hem hazırlıksız yakalanmışlar gibi sanki bazı sahneler anastasia döneminde haırlanmış ve araya berenli sahneler yerleştirilmiş gibi ayrık otu gibi duruyordu ççoğu sahne bir akıcılık yoktu ?
birde beren zamanla dizinin konusuna daha bir oturacaktır şimdiki hali aslında anastasianın erken kaçışından dolayı onun rolünü üstlenmiş gibi oysa bu geçiş dönemleri anastasialı karaktere göre hazırlanmış ?
tam bir sarayda dizginleri ele alacak berenin asıl etkisini o zaman göreceğiz ?
birde bölümü izlerken şu sahnede bayağı güldüm :) ahmet komadan çıkınca bereni karşısında görünce dedim şimdi ilk cümlesi '' sen kimsin ?'' olacaktır :)) yoo hiçde öyle olmadı çok normal karşıladı değişimi:) ben olsam bereni görünce kesin öldüm cennettemiyim diye sorardım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bizim gücümüzü hafife alma biz ki 4 padişah eskitmişiz inşallah 5.sini de eskitiriz:A

19 kardeş öldürülmüş safinaz teyzenin hatırlayıp gözyaşı döktüğü velet kimdi ben çıkaramadım ismini ? diğerlerinden ne farkı varmış onun :)

@xemrexxx senin işin mi bu? :A

kösem: nasıl yaşar bir müslüman?
aziz mahmut hüdai: çalmayacaksın...
beroşum her gittiği yerde birilerini fena bozacak kapak sözler gönderiyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
19 kardeş öldürülmüş safinaz teyzenin hatırlayıp gözyaşı döktüğü velet kimdi ben çıkaramadım ismini ? diğerlerinden ne farkı varmış onun :)

Evet gönderme var. :D

Bu bölüm kadınlar arası diyaloglar güzeldi. Kösem ve Handan Safiye'ye 2 kez laf soktu. :D Oralarda güldüm. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,932
Puanı
1,061

yeniçeri ocağındaki parlak iskender:)

Yorumlar çok iyi.:Z Sence nasıldı.
biz ki meral okayın yazdığı my yi görmüşüz bizim beğenmemiz için daha çok çalışmalılar:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,932
Puanı
1,061
kim o safinazın oğlumu ? öyle olması imkansız bence ?

fahriyede çok az gösteriliyor onuda derwiş e yamamaya çalışıyorlar derviş handana dalmak istir kimkime pandik atıyor işler bayağı karışık :)
evet o geçen gün haberini açtım ya kayıp şehzade yahya oluyor iskender:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet gönderme var. :D

Bu bölüm kadınlar arası diyaloglar güzeldi. Kösem ve Handan Safiye'ye 2 kez laf soktu. :D Oralarda güldüm. :F

yalnız safinazın kolay kolay pes edeceği yok :) kadın eski kurtlardan ? bakalım haftayı merak ediyoruz acep nolacak ? :)
raşa sultanıda yeniçeriler kaptı ? padişah akşama kadar çalışıyor zar zor birini hamile bırakıyor o da kapanın elinde kalıyor ne iş anlamadım :))

evet o geçen gün haberini açtım ya kayıp şehzade yahya oluyor iskender:A

o zaman safinaz ın torunuyla aynı yaşıt hatta torunundan daha küçük oğlumu varmış yani ? kocası öldükten sonra kadına kim çalışmış insanın aklına kötü kötü fikirler geliyor :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,932
Puanı
1,061
yalnız safinazın kolay kolay pes edeceği yok :) kadın eski kurtlardan ? bakalım haftayı merak ediyoruz acep nolacak ? :)
raşa sultanıda yeniçeriler kaptı ? padişah akşama kadar çalışıyor zar zor birini hamile bırakıyor o da kapanın elinde kalıyor ne iş anlamadım :))

o zaman safinaz ın torunuyla aynı yaşıt hatta torunundan daha küçük oğlumu varmış yani ? kocası öldükten sonra kadına kim çalışmış insanın aklına kötü kötü fikirler geliyor :)
kocası öldüğünde küçük bir oğlu varmış izledik ya ilk bölüm safişin kocası ölüp ahmetin babası tahta çıktığında ahmt 4-5 yaşındaydı :D safişinki de o yaşlarda işte:D
neyse habere for :bhr: @sokak sanati @Harunnn60
http://www.tarafsizhaber.com/beren-saat-performansi-ile-sinifta-kaldi-39086

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Beren pek yakışmadı bence diziye ayrıca yarın çok bir şey beklemeyin bölüm durgundu gerçi hepsini izlemedim ama:F Beren olmamış yani Anastasia geri gelsin:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059