Muhteşem Yüzyıl Fav10 Yakında

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaaa burada bile ilk destereyi sormuş zamanındab elliymiş biz farkedememişiz:eek: @Çiğdem- :A :A @serhatt @mrt-06

@Harunnn60 Benimi destereden kıskanıyor yoksa destereyimi benden kıskanıyor 2.şık daha kuvvet almaya başladı :A :A :A @serhatt @mrt-06 @Forumdash
Yalnız bunu diyen kişi de destere gidince 4 ay profilnde çıkmıyordu şimdi o kişi bilir beni konuşturmasın :A Niyeyse daha bir kıymetli oldu şimdi gözünde. :A

Bence bi mahsuru yok :A
Çekemiyorlar knk beni. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız bunu diyen kişi de destere gidince 4 ay profilnde çıkmıyordu şimdi o kişi bilir beni konuşturmasın :A Niyeyse daha bir kıymetli oldu şimdi gözünde. :A

Çekemiyorlar knk beni. :A
@xemrexxx Banlanmıştı @destere ile onun profiline gitmiştik buralara o gelene kadar pisleyecem diyordu profilini tuvalet gibi kullanıcam diye o geldi aklıma :F :F :F @mrt-06 @serhatt

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Aaaaa gece gece eleme kedere geldim hepinizi öldüreceğim Mezarına Tüküreceğim filmindeki gibi işkence ederek. İşte ölüm listem;
@xemrexxx
@MasacRE-
@S.G.A.T.
@Billy Kane
@xBUGRAx ve @Çiğdem-

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Kendini öldürme onları öldür biz bu dünyada kalalım :A :A :A

Konunu beğendinmi anlamlı şekilde seçtim hediyelerini Zeki Sezeni dediğim yerden dinle mutlaka :bhr::bhr::bhr:
Videoyu izledim zaten konuyu açtığın anda. Çok güzel bir nostalji oldu teşekkürler tekrardan ablacım. :oops: