Muhteşem Yüzyıl Fav10 Yakında

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Regin, Crazy, Bakire bir tane daha vardı. Çiğdem ile yarışır buda. :A

bakire zaten favori dizisiydi:) sonra aradan bir kaç hafta geçince reytingler cücük kadar kalınca sahiplenmedi ben çoktan bırakmıştım falan filan ama bir kere yakayı ele verdi işin başında :))

bnmkilerde fantastik şeyler olmuyor çiğdeminkilerde oğlanların içine cin,şeytan,vampir falan kaçıyor :D
regl dan biliyoruz kaliteyi :) bir bölüm izledim zor tahammül ettim aynı bu dönemin ergenlerini almışlar konuyu 500 yıl öncesine taşımışlar ama günümüzden hiç bir farkı yok beş altı ergen kız onların peşinde koşturan beş altı ergen oğlan hatta oğlanlar bazen hızını alamayıp birbirleriyle halvete giriyor falan tam senlik :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@mrt-06 reyting sistemi gelsin ama oylama falan varmış o olmasın, tamamen hite göre ve ya mesaja göre olsun ki anlaşmazlık olmasın. :X

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
evet ama baktımki yedekte kimse olmayınca kızın bizi iplediği yok:) bir kaç tane daha ekledim listeye ki değerimiz artsın:)
rekabetsiz ortamda çok pahalıya patlıyor aşk! bunu geçde olsa öğrendim sanırım:)

yok la kız haklı sonra bozuldum :))
lütfen be karşına hiç rakip çıkarmışmıydım vasa destere yoksa destere çok kalbimi kırdın :(