Muhteşem Yüzyıl Fav10 Yakında

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dur bakalım belki de rolün bayanlara eğilimli değildir, @xemrexxx'nin ne yazacağı belli olmaz. :A

Benim de tek rakibim @Bully gibi gözüküyor, Emre'ye rüşvet verip bir kezzap atma sahnesi yazdırırım, böylece Kaan'dan da kurtuluruz. :A

ben onu bunu anlamam beni temsil eden vatandaşta hiç malzeme yoksa bile havuç takar yine ava çıkarım :))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dur bakalım belki de rolün bayanlara eğilimli değildir, @xemrexxx'nin ne yazacağı belli olmaz. :A

Benim de tek rakibim @Bully gibi gözüküyor, Emre'ye rüşvet verip bir kezzap atma sahnesi yazdırırım, böylece Kaan'dan da kurtuluruz. :A
Iyy yılan kılıklıya bakın hele dağdan gelmiş bağdakini kovmaya çalışıyor. :A Sen diziye sonradan dahil oldun oğlum, ana hikayede benim adım yazıyor, öyle pis pis kezzap hayalleri falan kurma, hikayenin baş parlağı benim. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,600
Puanı
1,061
Iyy yılan kılıklıya bakın hele dağdan gelmiş bağdakini kovmaya çalışıyor. :A Sen diziye sonradan dahil oldun oğlum, ana hikayede benim adım yazıyor, öyle pis pis kezzap hayalleri falan kurma, hikayenin baş parlağı benim. :A
ama reyting yılanlarda:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
resimlere bakarsak @mrt-06 le @Bully i cillop gibi parlaklar temsil ediyor:) beni temsilen koyduğun resimse sanki yeni kuluçkadan kalkmış tavuğu andırıyor:) la o tiple ben sultanları nasıl ikna edeceğim :) o köşnük suratla değil sultanları bir karpuzu bile halvete ikna edemem :)

yinede çıkmayan candan umut kesilmez @Çiğdem- sultan @Almila sultan ve @primavera sultanda gözüm kaldı :) ama onları elde edecek donanımdan yoksun bir tipim var gibi:) buna rağmen her türlü dalavereylede olsa en azından birini ikna etmek için canla başla uğraşacağımdan emin olabilir herkes? kolay kolay pes etmem kimseye sahneyi bırakmam :)
hahahahha allah canını almasın senin vlla kuluçkadan yeni kalkmış tavuk:F:F:F
aaa öyle bir görüntüsü var gerçektende hahaha :F:F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,600
Puanı
1,061
@sokak sanati nı unutmuşuz nasıl biri olsa @Harunnn60 @Çiğdem- @destere @mrt-06 @Bully bnm adayım şu beğenmezse @Forumdash yaparız:A
Lord-Varys-11.jpg