Muhteşem Yüzyıl 134.Bölüm Fragmanı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
[HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] oalrak kalacak yoksa turabiye eklemeler yaparım:A

neyse en önemlisi şu an [HASHTAG]#kaliteninsultaninaveda[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#ekraninenbuyukkarakterihurrem[/HASHTAG]
O videoyu kadırman için son çağırım.:A [HASHTAG]#kolenurbanu[/HASHTAG] [HASHTAG]#totosnurbanu[/HASHTAG] [HASHTAG]#adamgibiadamturabicamkiran[/HASHTAG] [HASHTAG]#turboturabi[/HASHTAG] [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] :Z

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
O videoyu kadırman için son çağırım.:A [HASHTAG]#kolenurbanu[/HASHTAG] [HASHTAG]#totosnurbanu[/HASHTAG] [HASHTAG]#adamgibiadamturabicamkiran[/HASHTAG] [HASHTAG]#turboturabi[/HASHTAG] [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] :Z
niyeymiş :A
tek şartlakaldırırım [HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] tagını da kullanıcan :A

@yakup09 göndermeli tagım [HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG] ya destek versene melun.ss

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aferin yola gel :A [HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] ya cephe alırsan ben de turabiye cephe alırım :A

artık bunu dilinden düşürmezsin sen :F @RevaN dan da destek bekliyorum :F
[HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG] :F
Bir kereye mahsustu 2. kez olursa bende Nurbişe karşı cephe alırım dua et uğraşmak istemedim.:D [HASHTAG]#adamgibiadamturabicamkiran[/HASHTAG] [HASHTAG]#turboturabi[/HASHTAG] [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG]

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Vay hain Hürremcilere destek ha. :bağır:
Olaydan çok uzağım, kim kimin yandaşı bilmiyorum. :D yargısız infaz yapmayalım :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vay hain Hürremcilere destek ha. :bağır:
Olaydan çok uzağım, kim kimin yandaşı bilmiyorum. :D yargısız infaz yapmayalım :A
Tamam anladım oyuna gelmişsin. :A @xemrexxx senin ağalık sistemine olan antipatini kullanmış ama Sümbül Hürrem'in en önemli adamı istemeden de olsa Hürrem'e destek vermişsin yani.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Tamam anladım oyuna gelmişsin. :A @xemrexxx senin ağalık sistemine olan antipatini kullanmış ama Sümbül Hürrem'in en önemli adamı istemeden de olsa Hürrem'e destek vermişsin yani.
düşmanımın düşmanı dostumdur demişler :A sen kaliteli entrikadan ne alnlarsın melun :bağır:
[HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG]

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,637
Puanı
1,060
:T bu bölüm yine çok duygulu hürrem ibrahimin mezarını ziyaret ediyo iyi olanı yapıyo hürremim benim :(

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hııı totoş mantığı :F
ben zaten biliyorum halayın kemençeyle oynananı :))
bu sefer emreye katılıyorum gerçekten totoş mantığı olmuş :kiki::kiki: ayol güzelim kolbastıyı nasıl tanımlıyor :eek::eek::eek:

kemençe eşliğinde halay çek bakalım noluyor? ortaya kolbastı çıkar:)
sen kolbastı oynamaya çalısanlara bakma onlar göbek atıyor :kiki::kiki:
gerçek kolbastıda çok çeşitli ayak hareketleri olur aklın şaşar yanı :kiki::kiki: