Muhteşem Yüzyıl 134.Bölüm Fragmanı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,460
Puanı
1,061
hatırlarsan ilk başta melunlardandı.:(
sadece 40-60.bölümler arası :( neyse şimdi de [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] düşmüş listeden vışhharkadaş şu survivora gıcık oldum bi gidin listeden.ss [HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] a yer açılsın:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sadece 40-60.bölümler arası :( neyse şimdi de [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] düşmüş listeden vışhharkadaş şu survivora gıcık oldum bi gidin listeden.ss [HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] a yer açılsın:X
Evet [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] en büyük olsun.:Z #agalarınefendisisumbulaga 'da altlara doğru yer alabilir.:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,460
Puanı
1,061
Kötü tag kullanırsan [HASHTAG]#turboturabi[/HASHTAG] ile ilgili böyle olur.:Z [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] [HASHTAG]#adamgibiadamturabicamkiran[/HASHTAG]
vay melun savaş mı istiyon :A [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] arasına dahil ederim seni de :A
[HASHTAG]#kaliteninsultaninaveda[/HASHTAG] ederken kötü şeyler yaptırtma bana :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
vay melun savaş mı istiyon :A [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] arasına dahil ederim seni de :A
[HASHTAG]#kaliteninsultaninaveda[/HASHTAG] ederken kötü şeyler yaptırtma bana :A
Savaş değil sınırlarımız var diyorum. [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#turboturabi[/HASHTAG] 'ye bulaşma yeter.:D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
lö bir karar ver beyazıt a ile mi e ile mi :F

[HASHTAG]#agalarinefendisisumbulaga[/HASHTAG] isimli GÖNDERMELİ tagıma desteğini beklerim::A @yakup09
En büyük aga , [HASHTAG]#kucukaga[/HASHTAG] :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,460
Puanı
1,061
Sen oraya katmıştım ama.

[HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] sadece Nurbişin tagı değişirse olur.:A
[HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] oalrak kalacak yoksa turabiye eklemeler yaparım:A

neyse en önemlisi şu an [HASHTAG]#kaliteninsultaninaveda[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#ekraninenbuyukkarakterihurrem[/HASHTAG]